Hoca Efendi ( Fethullah Gülen ) Hakkında İç Çatışmalarım

---> Hoca Efendi ( Fethullah Gülen ) Hakkında İç Çatışmalarım

ayakda alkisliyortum seni...anlamissin; anlatmissin..

fethullah gulen hoca herzaman turkiyeyi sevdi; sevdiki afrikaya kadar acmadigi okullar getirmedigi ogretenler kalmadi....

ama malesef dinciligimi adami anti kurdurturan nedir analadim gittii :)

tesekkurler.

ayakda alkisliyortum seni...anlamissin; anlatmissin..

fethullah gulen hoca herzaman turkiyeyi sevdi; sevdiki afrikaya kadar acmadigi okullar getirmedigi ogretenler kalmadi....

ama malesef dinciligimi adami anti kurdurturan nedir analadim gittii :)

tesekkurler.

Diyorum ya Hoca Efendi'yi tanımıyor kimse. Tanımayanlar araştırmak istemiyor çünkü onun bir cemaati var. Ama cemaatinin yetiştirdiği gençler Amerika Bünyesinde değil Türkiye Cumhuriyeti adına ödüller alıyor ve çalışıyordur.

Hoca Efendi her konuşmasında çarpıtmalar oluyor.

Vatan Zaaftır deniliyor misal...

Oysa Vatan ben'de bir zaaftır her zaman diyor...

Bu cümle derin bir cümledir; beyinsizler ne bilsin.

dicek her kelimene amenna... son sozcugunde dedigin gibi

beyinsizler ne bilsin

oysaki kendisidir; her ALLAhin adini andiginda; turkiyeyi konustunda gozyaslari akan

odur.

rep.

dicek her kelimene amenna... son sozcugunde dedigin gibi

beyinsizler ne bilsin

oysaki kendisidir; her ALLAhin adini andiginda; turkiyeyi konustunda gozyaslari akan

odur.

rep.

İşte konu da bu ya zaten. Kendisine milliyetçi - ülkücü diyenler çay ocaklarından farksız ülkü ocaklarında ne gösteriyorlar bu vatanın küçük evlatlarına ki laf atılıyor ( destek çıkılması gerekirken ). Kim Ajan kim amerikan ajanı belli oluyor. Kendi ocağındaki sayıya güvenen başkan ya da reisler aslında bilmiyor bir ayaklanma olsa Hoca Efendinin Safında Milyonların olacağını. Milliyetçiside duracak Chplisi de Aleviside..

Çok Alevi biliyorum Hizmette kalan...

Allahın aslanı ne zaman ayrılmış ki Allahın Rasulunun izinden onlar ayrılsın ?

Kahrolsun bu kardeşliğe çomak sokmak isteyenler

kahr olsun dostum kahr olsun...

hoca sessiz sedasiz kosesinde; dedigin gibi;

bu deyyuzluga bir kalksa varya; toz duman olur

ama adam imanli; onu kalt etmek isteyenlere of bile demiyor..cunku biliyor..biliyoruz

mahsum ve mazlum.

Bir çadırda kurulup 700 Sene Dünya'ya hükmeden ;

En iyi dönemini ise en imanlı döneminde yaşayan OSMANLI İMPARATORLUĞU değilmiydi ?

Neden olmasın ?

Niye olmasın ?

Kim engel olmaya çalışsın ?

Allah'a şükür.​

avrupaya ozentilik sagolsun ;)

feytullah gulen hocanin Turkiye yasagi kalmasina ragmen turkiyeye gelmiyor, ama bazi art niyetli insanlar, Feytullah gulen hoca sirf Turkiyede koas olmasin diye gelmedigini anlamiyorlar.

feytullah gulen hoca yerinde baskasi olsa Turkiyeye memleketine coktan kuserdi, o oylemi yapti? hep Turkiyenin iyiligi icin ugrasti cabaladi.

kendisi cok sevdigim bir kisiliktir.

Feytullah hoca efendiye, bir tek bu sitede feto diye hitap edildigini duydugum, ilk duydugumda kimden bahsettiklerini bile anlamamistim.... onlarida burdan kiniyorum.

Paylasim icin tesekkurler kardesim, cok guzel bir paylasim olmus.

feytullah gulen hocanin Turkiye yasagi kalmasina ragmen turkiyeye gelmiyor, ama bazi art niyetli insanlar, Feytullah gulen hoca sirf Turkiyede koas olmasin diye gelmedigini anlamiyorlar.

feytullah gulen hoca yerinde baskasi olsa Turkiyeye memleketine coktan kuserdi, o oylemi yapti? hep Turkiyenin iyiligi icin ugrasti cabaladi.

kendisi cok sevdigim bir kisiliktir.

Feytullah hoca efendiye, bir tek bu sitede feto diye hitap edildigini duydugum, ilk duydugumda kimden bahsettiklerini bile anlamamistim.... onlarida burdan kiniyorum.

Paylasim icin tesekkurler kardesim, cok guzel bir paylasim olmus.

Rica ederim. Asıl katılımın için ben teşekkür ederim.

Öyle olsun bakalım ablacım.

niye usa daysin hoca efendi

ÜçkagıtcınınTekı13yasındakıbebelergıbıAglıyanSumsuk:)=

Ooo bizim bilgin konuştu. Devamını getireceksen bu sefer yorumlarının cevap veriyim mi asena :p

..hoca efendinin australyada da emekleri var. sydneyde 2 tane $ule kolleji var,melbourne sehrinde isik kolleji,baska bir sehirdede oldugunu zannediyorum, bu okullardan cok iyi talebeler yetisiyor ve uni icin yuksek puan aliyorlar,yine hoca efendinin diyelim yahut calisanlarinin bazi sehirde alis veris merkezleri var.
..okullarda hem turk hemde yabanci talebeler okuyoriyi ogretiyorlar ve disiplinli okullar.

Konu için teşekkürler biraz da kendi yorumlarımı katıyım izninizle.

Fethullah Gülen Hoca Efendi son yüzyıl da Üstad Bediüzzaman Said Nursi'den sonra en mübarek insanlardan birisi sayılabilir. Çünkü liderliğini yaptığı Gülen Hareketinde faydasız hiç bir hareket yok. Ağzından La ilahe İllallah düşmeyen gençler yetiştiriliyorsa en kutlu insan odur. Eğer Türk okulları açıp Afrikanın bilmem ne ülkesindeki insanlar Ellerinde Türk bayrağı taşıyorsa Allah ondan ve kardeşlerinden Razı olsun.

Hizmet etmeyen kimse eleştirmemeli bence o adamı. Cemaatinden falan da değilim ha yanlış anlaşılmasın. Benim o kadar arkadaşım var cemaatte olan çok mübarek insanlar. Hiç ağızlarından küfür duymadım çok samimi olduğumuz halde. Hiç birini karı kız sohbetlerinde duymadım. Kusura bakmayında her biri sözde Ülkücüyüm diyipte boş boş gezen reislerden kat kat daha fazla Milliyetçi. Milliyetçi ki Efendimiz Aleyhisselatü Vesselamın Nam-ı Celilini yaymak için, TÜRK Okulları açıp yabancı kardeşlerimize Türkçeyi öğretmek için gözünü kırpmadan ailelerini ve sevdiklerini arkalarında bırakarak gidebiliyorlar. Bilmeyen insanlar için konuşmak kolay. Sadece internetten ve bazı karşıt düşünceli insanlardan duydukları laflar la yorum atanlar, yapanlar ne kadar boş olduğunu ortaya koymuş. Vatandaşın birisi de sümüklü demiş. Sen kız arkadaşın gittiği zaman zırlarken onun gibi adamlar Efendimiz Aleyhisselatü vesselam hakkında bir cümle geçerken ağlıyor.

Allah hepsinden razı olsun.

Teşekkürler

Öncelikle Emre kardeşime katılıyorum.Konu biraz eski ama üstteki üye arkadaşımıza hitaben banlanmış ama eğer böyle düşünen arkadaşlar varsa onlara da cevap verme amacı ile yazacağım.

Benim çevremde de çok yakın olduğum ve Fetullah Gülen'e sürekli laf sokma çabası içerisinde olan Hizmet'e ağır hakaretler eden kişiler var.(Ama ne FEM'den ayrılırlardı zamanında ne de abilerden..O da ayrı bir konu ya neyse..)Onlara sana,bir yakınına veya ülkeye ne gibi bir zararı oldu deyince ülkeyi ABD'den yönetiyor diye saçma bir cevap alıyorum.Tabi hakaretsiz bir şekilde değil.Büyük ihtimal siz de öyle düşünüyorsunuzdur.Soruyu tekrarlıyorum ekleyerek İslam'ı anlatıyor diye mi sevmiyorsun,öğrenci yetiştiriyor diye mi,hayatını Allah yoluna adamış diye mi diyorum ama tabi at gözlüğü takmış ya o arkadaşlarım hakaret edip işin içerisinden çıkmaya çalışıyorlar.

Evet Fetullah Gülen hemen hemen her videosunda ağlıyor..Maneviyattan anlayan bir kişi o gözyaşlarının Allah korkusundan,Allah sevgisinden döküldüğünü zaten anlar..Keşke bizler de o şekil bir maneviyata sahip olabilseydik..Allah denilince,Peygamber(S.A.V) denilince gözyaşlarımıza hakim olamasaydık..

Din adamları içerisinde en samimiyetsiz bulduğum kişidir Fetullah Gülen !

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri