Hidrolik Tavan Tahkimatları

HaDeS

Kayıtlı Üye
Yüksek eğimler, çok kalın ve çok ince kömür damarları, stabil olmayan tavanlar formasyonları ve büyük boyutlu kum taşı tabakalarıı, gevşek taban ve jeolojik faylanmalar !
Bu tür üretimi zorlaştırıcı yeraltı formasyon oluşumları ve koşullarını, ancak bu şartlara yüksek seviyede adaptasyon gösterebilen güvenilir tahkimat üniteler ile aşabilirsiniz...
hidrolik tavan tahkimatları, dünya çapında en zor yeraltı koşulları altındaki güvenilirlikleriyle tanmaktadır. Yürüyen Hidrolik Tavan tahkimatlarımızın eşsiz kullanım özellikleri, her koşula uygun mükemmel tasarımları ve en üst düzeyde gerçekleştirilen üretim kaliteleriyle uzunayak madenciliğindeki standartları oluşturur.
Temel özellikler

0.8 m / 1.8 ft ila 7.50 m / 24.6 ft arasındaki kömür damarlarındaki Jeolojik koşullara uygundur .
tavan tahkimatları. Tavan kömürü göçertmeli uzunayak (LTCC) tavan tahkimatlarımız, 10 m / 32.8 ft'e kadar kömür damarlarında çalışılmayı mümkün kılar. Tamburlu kesici-yükleyici makina ile yapılan yaklaşık 3 m / 9.8 ft kadar normal ayna kesimini takiben, hidrolik tavan tahkimatları ileri doğru hareket ettirilir ve göçertilecek kömürün kontrollü bir şekilde göçük kalkanları yardımı ile ayak arkasına monte edilmiş arka konveyörün (RAFC) üstüne yüklenmesini sağlar.

Yeraltı kömür madenciliği koşulları son derece son derece farklı ve zorkudur. Bu koşullar değiştikçe tavan tahkimatlarının de mevcut yeraltı koşullarına uyum sağlayarak, maksimum performans göstermeli ve yatırımın getirisini güvenceye alması gerekir.

 
Son düzenleme:
---> Hidrolik Tavan Tahkimatları

Hidrolik boruların bakımı yapıldığı sürece son derece güvenlidir...

 
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri
Üst