Hiç Defol Gel Dediniz mi ?

melisacinar

Kayıtlı Üye
Uzun zamandır aşk acısı çekiyordum.Bir kitap okuyayım dedim
Karşıma facebook hesabımda öneri olarak bir kitap çıktı.
'' Defol Gel ''
Hemen sipariş ettim ve okumaya başladım.Son zamanlarda okuduğum en başarılı kitaplardan biri.Niye mi ?

Öncelikle bir insanın kendinden kaçışıyla başlıyor kitap.Kahramanın kadın mı yoksa erkek mi olduğu sizin hayal gücünüze bırakılıyor.Kitabın bir bölümünde yaşlanmış haliyle karşılaşıyor ve o kısımda yaşlı hale ana kahramana bir defter veriyor.Kahramanımız defteri açıyor ve okumaya başladığında şiirler ile karşılaşıyoruz.
İşte beni en çok etkileyen mısralar..

'' Biz seninle tek bir nefeste aynı bedene dolacağına inandırabiliriz organlarımızı. Biz seninle aynı dava için omuz omuza ağlarken doğacak kızımızın kırmızı rugan pabuçlarını bir bayram sabahı yatağının baş ucunda bulacağını biliriz ve katil diye bilinen zamana inat birbirimizin ellerindeki lekelere aşk gibi kazınabiliriz. Anlayacağın biz seninle… Ya da boşver bunları, Zaten sana kavuşabilmeyi hiç satın alamadı ümidim. « DEFOL GEL ». ''

Çok etkilendim.Kitabın içinde Somadan,99 depremine,adaletsizliğe ve aşk acısına herşey var.
Asıl bomba şu, kitabın fiyatı sadece 3.50 TL !
Burak Uyanık kalemine sağlık..Sizlerde okumak isterseniz aşağıya aldığım yerin linkini koyuyorum.tüm kitabevlerinde de mevcut olduğu yazıyor.

Kitap Yurdu, D&r gibi sitelere kitap mevcut.

Siz defol gel dediniz mi ?
Ben yarın diyeceğim :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri