Herkeze Teşekkürler Ama Benden Bu kadar Elveda PASAKO(Gm saol yani 2 günde 2 ban rekor)

sayko06

Banned
Arkadaşlar Hepinizden Oyunda Bi Kusurumu gördüyseniz Özür dilerim Ama Böyle Gm'ler Oldukca Daha Fazla Bu oyunu Oynamam Bana Hak Vereceksiniz Eminim Dün aksam Charım Banlandı Bugun Char kastım İnadına.Bugunde banlandı Sankı Spam Kullnıoruz ya Yeter Artık Ben Bunları Kaldıraram Gm'lerin Böyle olduğunu Bilseydim Yemin Ederim Hiç Başlamazdım...Elveda Arkadaşlar...
Ama Oyuna Artık Girmeyeceğim Charım Açılırsada Arkadaşıma Vereceğim...

Artık Forumdayım :) Sizler ile güzel Şeyler Paylaşacağım (Burdanda Banlazmasam) :D

---> Herkeze Teşekkürler Ama Benden Bu kadar Elveda PASAKO(Gm saol yani 2 günde 2 ban rekor)

iyi olmuş gm boş yere banlamaz?

---> Herkeze Teşekkürler Ama Benden Bu kadar Elveda PASAKO(Gm saol yani 2 günde 2 ban rekor)

edit

Moderatör tarafında düzenlendi:

edit

Moderatör tarafında düzenlendi:

kendine iyi bak

formg pasako yıLLarımı hatırLAttın bana :D

yazık olmuşş ne dielim ..

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri