Herkes canının yandığı yerden öğrenir insan olmayı.

---> SevgiLi HazretLeri ~

Önceki Konuya Ne Oldu ki xD Neyse Madem Açtın Hayırlı Olsun Tekrardan, Dilerim Hep Güzellikleri Yazmak Nasip Olur :)

Tatlı,GüzeL,Hoş , ~ Güzel Günüm .
Sabah kalktım , kahvaltımı yaptım, mutfagı topladım, Nete girdim :), Arkadaş mesaj attı gel gezeLim diye Onunla 2 saat felan gezdik pastanede oturduk Ördekleri İzLedik :pp, Sonra eve geldim Evi Topladım :M, Paaat Dizim Başladı , Onu İzledim O bitti Garfield'ı İzledm :pp O sırada mutfagı topladım :), Sonra işteee ~, Nete girdim muhabbet Sohbet .. Böyle bitti Günüm.
Bugün bana Saçma Şeylere Gülmeyi Ögrettiği için Canımın içi Kardeşim mehtaba Teşekkürler :rolleyes:

' Her Nerde Yaşıyor ve Yaşatılıyorsak ' :)

o3.24

Kendi Eserim :pp

Sevgilim demediğin hergün için günaydın borçlusun bana sensiz güne uyanmak zorr, ve sensiz gözlerimi kapattıgım hergün için iyi geceleer..
Sevgine muhtaç olup sen olmadıgın anlar için tonlarca sevgi borçlusun bana..
ve bir sürü zaman oturup seni düşündüğüm zamanlar için, azıcıkta gözyaşı ve koca bir hayat borçlusun bana ..~
yanında seninLe, SesinLe, nefesinle uyanacagım koca bir ömür ! :rolleyes:
Fazla özlüyorum seni, Gereginden fazla merak ediyorum ..
korkuyorum canın acıyacak diye senin canının yanması benim için kıyamet gibi sevgilim. .
dikkat et kendine sevdiğim ;
daha çocuklarıma babalık yapıp, bana hayat eşi olacaksın soyadını taşıyacağım senin! .
Seni Seviyorum..~

DamLa Y .

http://imageshack.us

Kendi Eserim :pp

Sevgilim demediğin hergün için günaydın borçlusun bana sensiz güne uyanmak zorr, ve sensiz gözlerimi kapattıgım hergün için iyi geceleer..
Sevgine muhtaç olup sen olmadıgın anlar için tonlarca sevgi borçlusun bana..
ve bir sürü zaman oturup seni düşündüğüm zamanlar için, azıcıkta gözyaşı ve koca bir hayat borçlusun bana ..~
yanında seninLe, SesinLe, nefesinle uyanacagım koca bir ömür ! :rolleyes:
Fazla özlüyorum seni, Gereginden fazla merak ediyorum ..
korkuyorum canın acıyacak diye senin canının yanması benim için kıyamet gibi sevgilim. .
dikkat et kendine sevdiğim ;
daha çocuklarıma babalık yapıp, bana hayat eşi olacaksın soyadını taşıyacağım senin! .
Seni Seviyorum..~

DamLa Y .

Beni bu kadar sevdiğini bilmiyordum duygulandım :67:

Günlüüüüüüüüüüüügggggk xD
Mutluyuuum Layynnn :pp

şimdi dün değil ondan önceki gün b.düzüne gitmem gerekti kitap almak için gittik yagmurda ıslandık biraz ama kitaplar yoktu :M , Sonra ordan dükkana geldik, Babam kovdu bizi :M, Bizde gittik film aldık ordan izin aldık babamdan , Yengeme geçtk baktık izleyecek dvd yok bnm laptopu aldık film izledik böyle akşam saat 8 e kadar felan sonra çarşya geçtik para aldık araba gelmesini bekledik arabadan kuzen indi parayı ona verip tekrar eve geldik xD , Sonra işte film izledik , Test Çözdük, Rap radyolarını dinledik saat 5 gibi sızdık kaldık :M, Sabah saat 10 da kalktık :M, Dedim yarabbi saba geliyoruz :| , Giyindik üst baş çıktık evden , Babamdan para aldık , Pastaneden pogaça aldık , Vodafoneye ugrayıp , Arabaya geçtik :pp, arabada giderken yarı uyuduk yarı müzik dinledik derken TRABZON merkezdeyiizz :pp, Ordan Direk kot bakmaya geçtik , Ordan Sinema bileti alıp kahvaltı ypmk için simitçiye gittik kumpir yedik , Ordaaaan .d

Filme gittik :)
Güzeldi Hatta Çok Güzeldi :pp

buna gittik :pp

Sonraaaaaaaaaaaaaa ~
Kot bakmaya gittik ordan kotları begendik, Çıktık Takıcıya gittik , Kuzene kolye (ucunda müzik notası var) , Bana Bileklik (ucunda K.ATATÜRK yazıyor )aldık :)

Arabaya girdik , Önce yengemlere geçtik bnm Laptopu felan alıp bize geldik , Burak aradı onunla konuştum yarım saat felena :67: , Sonra yemek yedik , Yetenek Sizsinizi İzledm babamLarla, Ordan Odaya çıktık İz filmini izlediiiik :| , Sonra Gene burak aradı sanırım , Onla konuşp salona indik film izledik , Kar yagşını izledik :| , Ordan uyumayaaa :R , Sabah 1 de kalktık :I, Kuzen gitti Bende kardeşimi Yedirdm, Ders Çalışırım yada Kahvaltı yaparım, 4 de maç Vaaar :rolleyes: Böyle işte xD Baya eglenceli 2 gün geçirdik :pp Hadi

- HoşçakaL -

Oha gene mükemmel Hüseyiiiiiiiiin ~
:)
10. dinLeyişim..
Çoook Farklı biişe var bu parçada..

ne dersen lan ben gözlerini unutmam ! :rolleyes:

Günlügggggggggggggk :H
annem pcmi sakladı gene :11: Ondan pek gelemiycem sana kırlma bana olur mu :H,
Babam gitti :19: 1 hafta yok :( İşte öyle.
Düüün Naptıım anLatayım mı :pp
babam şehir dışına çıktı ya onun yerine oy kullanmaya gittim sabah 9 muydu neydi :| , Sonra griş yaptım ve 600 kişiinin daha giriş ypmasını bekledm 12ye kadar :M, Sonra 12 den 1 e kadar konuşma yaptılar 1 den 2 ye kadar kavga izledim :11: , Ondan sonra oy attım :H, Eve geldim kahvaltı yaptımmm :| , uyuduummmm :R 3 saat felan, Kalktım telefonla konuştum fatmagüL aradı da :67:
Sonra Pis yediliyi İzLedim, Yatmaya gittim uyuyamadım aglamak geldi içimden ..
Gittim Kar yaşını izlediimm..
Öyle Sızıp kalmışım gece zaten ..

Ne kız'a ne erkeğe benzetebildim 2sinide sarı saçlı anımsatıyor kız'ı.

Hayırlı olsun günlüğün, bu sürekli açık kalır umarım.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri