Her Yönüyle N-Stealth ve CGI Acıklarını Değerlendirme..

ToKaTLi-BeLa

Kayıtlı Üye
Bu sccaner programı ile ilgili bircok konu mevcut fakat acan arkadasslar bulununan acıgı nasıl degerlendireceklerini malesef anlatmamıslar,bende bu eksiği tamamlamak istedim,öncelikle N-Stealth programını diger konulardan bulup indirin acele yazıyorum kusura bakmayın artık.Sitenin ip sini yazdıktan sonra biraz beklemeniz gerekecektir acık bulma programlarından yararlanmak için sonuna kadar taranmasını beklemeliyiz.şimdi resimlerle anlatalım..

Su An Piyasadaki En iyi Cgi Sanner N-Stealth. Program Güzel Oldugu Kadar Türkçe Dil Destegininde Bulunmasi Arti Bir Özellik. Simdi Adim Adim Bir Sisteme UniCod Açiklari Sayesinde Sizmayi Görecegiz. Programi Kurduktan Sonra Dil Seçenekleri Çikacak Karsiniza Ordan Türkçeyi Seçin

Sunucu iP Adresi : Buraya Saldiracagimiz Hedef Sitenin ip Adresini Yaziyoruz. (ip Adresini ögrenmek için siteye ping atin yeter c:>ping -t gibi illegalport.com ip adresi 66.111.48.66 ) ip Adresini Yazdiktan Sonra Tara Tusuna tiklamaniz yada Enter’a Basmaniz Yeterli. Baglanti Hiziniza Bagli Olarak islem Biraz Sürecektir. (öneri olarak: önce Local Network’ünüzde Deneyebilirsiniz. Tabiki Networkünüzdeki (Saldiracaginiz Makinada) Web Server Kurulu Olmali.

Bu Sekilde Sistemin isleyisini çok daha hizli görebilirsiniz.) ..

N-Stealth Bir Açik Buldugu Anda üstteki Gibi Muhtemel Yazlim Hatasi Bulundu diye bir uyari verecektir. Hemen Sag Taraftaki Yeri Butonuna Tiklayarak Açigi Görebilirsiniz. Ama En iyisi Sonuna Kadar Beklemek.

Tarama Islemi Bittiginde Sistem Otomatik Olarak Size Html Formatinda Rapor Olusturacaktir. Bu Raporun örnegini asagida görebilirsiniz. Raporu html olarak Kaydedin. Rapor Türkçedir ve Sistemdeki Açiklari, Risk Seviyelerini Size Gösterecektir. ve html dosyasindan Direkt Çalistirabilmeniz için Hazir Linkler Olusturacaktir...

html olarak internet Explorer’dan oldugu gibi. Direk Program üzerinden de bu açiklari Açik Butonuna Tiklayarak çalistirabilirsiniz...

örnek acıkve linki: http://10.0.0.8/msadc/..%c0%af..%c0...d.exe?/c+dir+c:

Link in Sonunda +dir+c: bölümü var bütün is burda. dir yazan yere cdm.exe nin çalistirdigi tüm komutlari yazabilirsiniz.

Mesela Dizin Olusturmak için +md+c:dizinAdi

Dosya Silmek için +del+c:dosya adi

Diznler Arasi Geçis için Bildigimiz cd Komutunu kullanabiliriz +cd+c:Inetpubwwroot

wwroot a ulastikdan sonra index.htm - index.asp ye istediginizi yapin.
yanlız wwroot a ulasmadan evvel ip gizlemeyi unutmayın inşallah anlatabilmişimdir,en acık böyle anlatılır herhalde

GuseL Bir PayLaşım oLdu diye Düşünüyorum
Lutfederseniz + repde verin artık
KoLay geLsin..

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri