Her Güne Bir Salavat

Efsunkar

Bayan Üye
fgrrtbh9gkp6.gif

Allah Resulü(s.a.v.) buyuruyor:

• “Dua ile sema arasında bir engel vardır.Üzerime salavat getirilince engel açılır, DUA YERİNE ULAŞIR.”

• “Üzerime bir günde bin defa salavat getiren kimseye cennetteki makamı gösterilmedikçe ölmez.”

• “Bana en yakın olanlar, üzerime en çok salavat getirenler olacaktır.”

• “Her kim, farz namazını kıldıktan sonra bana on defa salevat okursa, Allah Teala, onun namazını kabul buyurur. Onun bu namazını Adem’e secde eden meleklerden daha üstün meleklerin makamı olan İlliyyine ulaştırır.O makamdan bir melek şöyle seslenir:

-Artık dileğin neyse dile, her dileğin yerine getirilecektir.”

• Vefatımdan sonra sizden kim bana selam gönderirse Cebrail(a.s.) gelir ve bana şöyle der:

-Ya Muhammed! Ümmetimden falan kimsenin sana selamı var.Bana karşılık ben şöyle selam alırım:
-Benden de ona selam olsun.Ayrıca onun için Allah’tan rahmet ve bereket diliyorum.”

• “Kim altından kalkamayacağı güç bir işle karşı karşıya gelirse, üzerime çok çok salavatı şerife getirsin.Çünkü Allahü Teala, üzerime getirilen salavat-ı şerife sebebi ile onun sıkıntılarını, kederlerini giderir, rızkını çoğaltır, Allah’ın yardımı ile muradına nail olur.”

• “Kıyamet gününde, katımda insanların en değerlisi, bana en çok salatü selam getirenlerdir.”

dinigif71pp.gif

"Allahumme salli alâ seyyidina Muhammedin ve alâ âli seyyidina Muhammed "

Son düzenleme:
---> Her Güne Bir Salavat

"Allâhümme salli alâ Muhammedin abdike ve resûliken nebiyyil ümmiyyi."

Muhammed%20gif.gif

Allâhümme salli alâ Muhammedin ve enzilhül münzelel mukarrebe indeke yevmel kiyâmeti.

images

Allâhümme salli alâ seyyidinâ Muhammedinin nebiyyi kemâ emertenâ en nusalliye aleyh,

Ve salli alâ seyyidinâ Muhammedinin nebiyyil ümmiyyi kemâ yenbegî en yusalle aleyh,

Ve salli alâ seyyidinâ Muhammedinin nebiyyi biadedi men lem yusalli aleyh,

Ve salli alâ seyyidinâ Muhammedinin nebiyyi kemâ tuhibbü en yusalle aleyh.

hz-muhammed_sav.jpg

Allahumme salli alâ seyyidina Muhammedin ve alâ âli seyyidina Muhammed

Allah razı olsun yüreğinizden..

images

Allâhümme salli alâ Muhammedin abdike ve resûliken nebiyyil ümmiyyi.

Allah senden de razı olsun kardeşim bu değerli konuları yazıp bizlerle paylaştığın için

Allah senden de razı olsun kardeşim bu değerli konuları yazıp bizlerle paylaştığın için

Allah razı olsun kardeşim..Nasip işi..Hissemize düştüyse ne mutlu..Allah kabul etsin inşallah

Allâhümme salli alennebiyyil ümmiyyi ve ezvâcihî ümmühâtil mü'minîne ve zürriyyetihî ve ehli beytihî kemâ salleyte alâ Ibrâhîme inneke hamîdün mecîd.

app_full_proxy.php

Allâhümme salli alâ Muhammedin kemâ hüve ehlühû, Allâhümme salli alâ Muhammedin kemâ tuhibbü ve terdâ lehû.

396484d527a9c2c55f.gif

Allah kabul etsin inşallah kardeşim

images

Sallallâhü alâ seyyidinâ Muhammedin ve cezâhü annâ mâ hüve ehlühû.

"Allâhümme salli alâ Muhammedin kemâ hüve ehlühû Allâhümme salli alâ Muhammedin kemâ tuhibbü ve terdâ lehû."

Teşekkürler kardeşim,

Allah kabul etsin kardeşim..Allah razı olsun yüreğinden

images

Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve hüsnül-havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma'lûmin lek.

Allah%20ve%20Muhammed%20gif%20von%20karoglan.gif

Salavâtullâhi ve melâiketihî ve enbiyâihî ve rusülihi ve cemîi halkihî alâ seyyidinâ Muhammed ve alâ âlihî ve aleyhisselâm ve rahmetullâhi ve berekâtühû.

Salavâtullâhi ve melâiketihî ve enbiyâihî ve rusülihi ve cemîi halkihî alâ seyyidinâ Muhammed ve alâ âlihî ve aleyhisselâm ve rahmetullâhi ve berekâtühû.

Amin Allah kabul eder inşallah teşekkürler canım kardeşim

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri