Hep bir belki~~

Aseka

Bayan Üye
Günaydınlar yine bir güneşin doğuşuna daha şahit olduğum sıradan sabahlardan biri ama her seferinde odama kızılımsı renk veren güneşi ve pencereden baktığımda etrafın kıpırtısız ve hafif serin havasını seviyorum aylakçıyız ya :) gece yaşayan gündüz uyuyanlardanım bugün ki planım biran önce yatıp aksama kadar uykumu iyi alıp kendimi dışarı atmak olacak oda mecburiyetten biraz :) yoksa ben baya ev kedisiyim liseden mezun olmamla birlikte zaten az olan arkadaş sayım sıfıra vurmuş bulunmakta hayır hayır insanların benden nefret ettiğinden değil sadece ben herkese fazla yaklaşamıyorum olmuyor anlaşabileceğim insanlar sınırlı neyse ki buna ragmen bir erkek arkadaşım var ve oda benden uzakta ama problem değil benim için bazen konuşacak bir insana ihtiyacım olmuyor değil yada bazı anlarda yanımda birinin olmasına ama geçiyor ve bunun dışında böyle yaşamaya alıştım sayılır arada bir kendimle çıkıp bir kahve içiyorum :) diger insanları seyrediyorum buda benim için güzel bişey neyim eksik dersek şu hala kavuşamadığım motorum eksik o benim en iyi arkadaşım olabilir aldığımda umarım resimlerini burada paylaşırım :love3:

---> Hep bir belki~~

evet evet bugun baya değişik bir gündü yeni başlangıç yeni sonlar filan getirdi sabah bunlardan habersiz masum masum uyanmam ne içler acısıydı ama olsun nedense çok canım acımadı bu sefer yada daha dumanı üstünde anlamadım ama daha önce dersimi aldım bazı şeyleri tek başıma omuzlayamıcamı biliyorum en azından fazla zayıfım herhalde ki taşıyamıyorum der ve yıne bişeyleri kendimde ararım bulursam haber veririm bugununde sonunu getirmiş bulunmaktayız sevgili sevgili sanal günlük :) hayat bı yandan alıp bı yandan vermeye devam edecektir ama verdiklerini alırken daha kibar olsa güzel olabilirdi ben çoçukca düşünüyormuşum belki öyle dşününce daha mutlu oluyorum o yüzdendir zorla mutlulukta olmuyor tabi çünkü herkes olgun düşünüyor benden başka bol şans

---> Hep bir belki~~

gunluk yazmak için erken bir saat henuz guunu tamamlamadım ama ne olacagını kestirebiliyorum :) yeni işim için görüşmeye gideceğim ve işe alınmış olarak oradan ayrılacağım sonra sürücü kurslarıyla uğrasacagım iyi bir tane var kafamda ama herseyden önce gidip diplomamı almam gerekiyor artık yoksa hiçbirsey yapamayacağım buda bir gerçek herneyse sıkıcı konular ama şuan hayatımda bunlardan başka bişiyim yok galiba erkek arkadaşımında sonunda çekip gitmesi olağan bişi herkes gitti o kalsa olur mu cıks olmaz nede olsa yeni boyut ilişkiler bir soguyor bir ısınıyor ...

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri