Hayaletler'de Günlük Tutar

CaSPeR35

Kayıtlı Üye
Sevgili Günlük. Reelde senle hiç tanışmamış olsakta Sanalda senle tanışma imkanım oldu Çok iyi bir dinleyici oldugunu biliyorum :) Artık bol bol ben konuşurum sen dinlersin bu bana iyi gelirse Sık sık Kafanı şişirecem emin olabilirsin. ilk yazım böyle tanışma gibi olsun istedim. Diger günlerde dertlerimi sevincimi vs. paylaşırım. cümleler arasında kopukluk olabilir aynı zamanda sohbet bölümünde Sena ya uyku hakkında bilği veriyorum :) Neyse ilk Günden gözün korkmasın hadi Görüşürüz...:)

Son düzenleme:
---> Hayaletler'de Günlük Tutar :)

Hiç Güzel Sözler bekleme Canım çok sıkkın. Sözde bugun Benim izin günüm süper geçmeliydi ama even çıkamadım :) 6 gün bıyunca internette zaten pc başındayım bugun izin var ben yine pc den kalkamadım ne mutlu bana. Sana açıldım ya bi rahatladım ki sorma :) Hadi eyvallah...

neden kalkamadın adaşım...ama bugun dışarı çıksaydın yorulurdun zaten iyi olmuş bir bakıma...sıkma canını başka gün çıkarsın

Günlüğün Hayırlı Olsun Kardeşim :) Umarım Her Zaman Mutlu Günleri Yazarsın.. :)

neden kalkamadın adaşım...ama bugun dışarı çıksaydın yorulurdun zaten iyi olmuş bir bakıma...sıkma canını başka gün çıkarsın

Evet adaş Tek karı o oldu :) Biraz ben cıkmak istemedim uzandım kafa dinledim. Sonra çıkacakken Misafir geldi. Öyle işte. Bu Günlük işide güzelmiş hea :) Senin varmı Bikaç sayfa verebilirim :Ç

Evet adaş Tek karı o oldu :) Biraz ben cıkmak istemedim uzandım kafa dinledim. Sonra çıkacakken Misafir geldi. Öyle işte. Bu Günlük işide güzelmiş hea :) Senin varmı Bikaç sayfa verebilirim :Ç

çıkmA çıkma pişman olursun) kafanı dinlemişsn ne guzel) benim normalde günlüğüm var ama sanalda yok bana 3 5 8 10 sanal sayfa verebilirsin hahaha ya kararsızım günlük konusunda bakalım kısmet ))

çıkmA çıkma pişman olursun) kafanı dinlemişsn ne guzel) benim normalde günlüğüm var ama sanalda yok bana 3 5 8 10 sanal sayfa verebilirsin hahaha ya kararsızım günlük konusunda bakalım kısmet ))

Aç aç Bana bile iyi geldigine göre sana çok iyi gelir. 3 5 8 10 sayfa veririm ama borç :M Sonra Alırım 3 5 20 sayfa :Ç zaten şuan günlügümde 3-5 sayfa götürdün :M

Günlükcügüm Bugun çok sakin geçti. dün gece aldıgım güzel bi haberin mutlulugu vardı bende. öyleki oruçlu oldugumu bile unuttum :) Ezan okudugunda çalışıyordum çok kötü bir duygu ama işimi seviyorum. Yemek yerken açların halini düşündüm Allah yardımcıları olsun ve anladımki bu oruc bize bir insanlık dersi. Keşke konuşabilseydin bea günlük :) Sabırla dinledigin için Tşk. Hadi Görüşürük...

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri