Hanımlar Her Son Bir Başlangıçtır'ı mutlaka okumalısınız!!!

mutlukadin

Bayan Üye
:eek:ley:

Bu kadının kalemi sanki sihirli...
Her kitabı gibi bunu da iki günde büyük bir hayranlıkla okudum ve bitirdim.
Masal gibi, gerçek gibi ama değil gibi...
Çok acayip:)
İşte yorumlarım...

Annesiz büyümüş bir adamın annesiyle yüzleşmek için İtalya'ya doğru çıktığı yolculukta aileyle, anne sevgisiyle, dostlukla ve aşkla yüzleşmesine tanık olduğumuz roman bana göre oldukça merak uyandıran bir dile sahip.

Bir adamın katılaşmış kalbinin ve kendini korumak için oluşturduğu kalelerinin teker teker yıkılışına şahit olurken, bir kadının o kalbe hiç dokunmadan sadece varlığı ve olduğu kişi olarak nasıl nüfuz ettiğine tanık olmak okurken sizi duygudan duyguya sürüklüyor.

Karakterin annesiyle yüzleşmesi ve onun hikayesini dinlemeye başladığı anlarda göz yaşlarınızı tutmakta zorlanacaksınız.

Ve yine karakterin kocaman bir İtalyan ailesinin içinde bunları yaşıyor oluşu okurken size büyük bir keyif verecek.

Duygu Özlem Yücel'in Dengesiz Bir Aşkın Anatomisi kitabını okuduktan sonra yeni çıkacak kitabını heyecanla bekliyordum ki Her Son Bir Başlangıçtır beni hayal kırıklığına uğratmadı, hatta oldukça etkiledi diyebilirim.

Sizi apayrı diyarlara götürüp Toskana'nın ortasında duygudan duyguya savuracağına emin olun.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri