Hakan Arıkan

Hakan Arıkan

Kayıtlı Üye

n642472776_164778_8391.jpg

Adımı söylememe gerek yok sanırım hepiniz tahmin edebiliyorsunuzdur :)

Yaşım 18.

Hobilerim : Futbol hakkında herşey , Nette takılmak , Araba sürmek , kısaca zevk aldığım herşey. Bi çok şeydende zevk alırım xD

Fobilerim : Yalan söylenmesi.

22 Eylül'de gözlerimi Kadıköy'de açmışım. Sanırım bu yüzden bu kadar Fenerbahçe'ye bağlıyım :) Kadıköy'ü gerçekten çok severim. Zaten ailem Tuzla'da olmasına rağmen ben Kadıköy'deyim bu yüzden. En çok hayal ettiğim şeylerden bir tanesini gerçekleştiriyorum. Arkadaşlarımla ayrı evdeyim bir süreliğine xD

2 kardeşiz. Bir tanede abim var. 25 yaşında. Kendi sigorta şirketinde mutlu mesut çalışan bir insan xD Ben çalışmayı fazla sevmediğim için uğramıyorum o taraflara xD

Genelde sakinimdir. Fakat sinirlendiğimdede kimse engel olamıyor malesef. Buda zaaflarımdan bi tanesi...

Hayatımda en çok değer verdiğim şeylerden bi taneside arabamdır. Çocuğum gibi bakarım ona. :) Eski kız arkadaşımla bu yüzden ayrılmıştık xD

Diğer değer verdiklerim ise ailem ve Fenerbahçe'mdir. Beni gören herkes ne bu Fenerbahçe sevdası diyor. Odamdan anahtarlığıma kadar herşey sarı lacivert. Anlatılmaz yaşanır diyorum bende. Bilmiyorum bu kadar aşırı sevgi iyimi kötümü fakat bana bi zararı yok. Bitek Chelsea maçında cama yumruk attığım için elimi kesmiştim xD Fanatiğim diyebilirim. Bütün önemli maçlara giderim. Zaten ulaşım bakımından bi sorunum olmuyor stadyum hemen yanımızda. Artık annemde sıkıldı benim Fenerbahçe atkılarımdan formalarımdan bunalım geçiricek yakında xD

25473_362451607776_642472776_3414614_678392_n.jpg

Kız arkadaşlarımla hep sorunlu bir hayatım vardı bu zamana kadar. xD Hiç bi zaman doğru insanı bulamadım diyebilirim. Bulduklarımda hep kısa sürdü. Ama sorun bende değil buna eminim. xD Ufak tefek şanssızlıklar oluyor arada. Hep basit sebeplerden ayrıldık. Sanırım bekar olmak daha güzel birşey. xD

Bana karşı yapılan saygısızlığı , terbiyesizliği asla unutmam. Bi bakıma kinci bir insanımdır diyebiliriz. İntikam duygusu vardır içimde hep. Buda kötü birşey biliyorum. Fakat engel olamam xD

En güzel vakitlerimi arkadaşlarımla geçiriyorum genelde. Arkadaşlarım benim için gerçekten çok değerlidir. Sanal yada gerçek farketmez. Ailemle dışarı çıkan dolaşan bir insan değilim diyebilirim.Tabiki çıkarım ailemlede bir yerlere fakat bu sık olmaz. Bir keresinde annemle alışverişe gitmiştim o günden beri alışverişe gitmiyorum. Her reyonda dururmu bi insan. xDxD

Soğuk biri değilimdir. İnsanları gülümsetmeyi severim. Komik olmayıda. Hoşuma gidiyor değer verdiğim insanları gülümsetmek :) Sonuçta 3 günlük dünya...

Okul hayatımada biraz bahsediyim. Bu sene mezun oldum. Lise hayatım bitti. Biraz çalkantılı oldu ama olsun sonunda bitti ve diplomamı bekliyorum :)Elektronik bölümü okudum Anadolu Meslek Lisesi'nde. Üniversite sınavınada girdim. Bu Cumartesi bir sınavım daha var. Kazanamazsam 2 seneliklere gidicem. Kafama koydum xD Gerçi 2 seneliklerinde pek bi avantajı yok diyolar ama bilmiyorum artık.

Okul hayatım yüzünden futbol hayatımı bitirdim. Doğrumu yaptım bilmiyorum. Fenerbahçe'de hayallerimi gerçekleştirmeye başladığımda sakatlanarak bacak bağlarımı kopardım.İyileşmem uzun süre aldı ve Futbol hayatımı kendi isteğimle bitirdim. Okuluma devam ettim. Şanssızlıktı benim için. Gönül verdiğim camiada top oynarken sakatlanmak gerçekten kötü...

Müziğin hayatımda önemli bir yeri vardır. Müzik dinlemeyi severim. Fakat tarz ayrımı yapmam. Hoşuma giden her müziği dinlerim.Ruh halime bağlı. Okulda beni gören arkadaşlar hep çıkart artık şu kulaklıklarıda hayata bağlan derdi.

Sigaram yoktur. Kullanmam. Eskiden futbol oynadığımdan dolayıda kaynaklanıyor bu. Fakat ayda yılda bir arkadaşlarla içki içeriz. Özel günlerde falan xD Nazlı senin dediğin gibi birakolikte değilim burdan yazıyorum xD

Nazlı'nın gazıyla yazdım bu kadar şeyi. Beni daha iyi tanırsınız diye. xD

Genelde beni Beşiktaş kalecisi Hakan Arıkan'la karıştırırlar. Hatta Facebook'dan sürekli bana sen gerçek Hakan Arıkan'mısın diyenler oldu. xD Tanıdık bir isimle aynı isme sahip olmak kötü birşey. xD

İşte ben buyum.
Saygılarımla... :)

16667_218677992776_642472776_2878514_7486032_n.jpg

---> Bir Hakan Arıkan kolay yetişmiyor :)

Oh be sonundaa xD fıtık ettin beni resmen xD

Sayfan süper olmuş ciddiyim bunda :R

Onun dışında harbiden eğlenceli birisin xD Bekarlık sultanlıktır kısmına da katılıyorum xD

Güzel tanıtmışsın kendini :R Seni tanımak gerçekten güzeldi iyi bi arkadaşsın falan filan :R

Oh be sonundaa xD fıtık ettin beni resmen xD

Sayfan süper olmuş ciddiyim bunda :R

Onun dışında harbiden eğlenceli birisin xD Bekarlık sultanlıktır kısmına da katılıyorum xD

Güzel tanıtmışsın kendini :R Seni tanımak gerçekten güzeldi iyi bi arkadaşsın falan filan :R

Teşekkürler Nazlıcım sayende xD
Seni tanımakda gerçekten güzeldi ;) :rolleyes: Sende eğlencelisin xD

:D gzl anltmsn kendini kardsm :D m.o

Teşekkürler kardeşim bende m.o :)

senı tanımak guzeldır kardesım sağ olasın...

Rica ederim ben teşekkür ederim :)

Sayfan HayırLı oLSun Kardeşim xD

Seni tanımak güzeLdi xD

Fb BağımLısı oLman güzeL :R

Ne güzeL anLatmışsn kendini öyLe seni tanıdığıma sewindim :)

` βэγzα ';2411082' Alıntı:
EğlenceLi 1 yapın var xD
Seni tanımak GüzeLdi :pp

Evet içimden gelen bişey. xD
Teşekkürler Beyza. :)

Katılıyorum xD
Sayfan HayırLı Olsn :R

Teşekkürler :)

Memnun oldum renktaş ..

Bende memnun oldum renktaş :)

Sayfan HayırLı oLSun Kardeşim xD

Seni tanımak güzeLdi xD

Fb BağımLısı oLman güzeL :R

Eyw. kardeşim sağol xD

Senide öyle.

Sarı lacivert herşey güzeldir bize göre ;)

Ne güzeL anLatmışsn kendini öyLe seni tanıdığıma sewindim :)

Ben sadece başladım gerisi geldi zaten. Bende sevindim. Teşekkürler :)

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri