Güzin Abla Olmaca

Hiphop_girL

Bayan Üye
herkes suaan yasadığı bi sorunu yazsın alttakide ona güzin ablalıkk yapsınn hahaha

alttaakii bana bi çaree bull !!okul gezisine katılmak istiyorum fakat ailem izin vermio onnarı nası ikna edebilirimm!!

hadi baslayın xD

---> Güzin Abla Olmaca

ah canım benim gercekten çok üzüldüm bnce ailen izin vermiyosa vardır bir bildiği bnce gitmemelisin ne kadar zor olabilirki bildiğim kadarıyla evde bi ablan var birlikte ders calışırsınız artıkın üzme tatlı canını hahaha

şimdi öss yaklaşıyo malum ve ben gercekten çok sıkıldım güzin abla yada abii lütfen yardım edin xDxD

---> Güzin Abla Olmaca

yavrucum yapacak bırsey yok adam gıbı calısacakson xD
kazanacaksın..kafa dagıtmak ıcın bırseyler yap örnegın amca kızını al gıt bı yerlere xD xD

malum yaz gelıyor ve dersler kotüye gıdıyo..tsk aldım bu donem takdır almam lazım.. napcam rahatlat bıraz benı ya xD

---> Güzin Abla Olmaca

teşekkür neyine yetmiyo yaa taktire gerek yokxD

yaa şu matematiği bir türlü anlayamıyorum hocaya en az 4 defa anlattırıyom hala anlamıyorummm napcmm puffxD

---> Güzin Abla Olmaca

sorun sende o zmn kızım yapcak bısı yok.. deli etme benı calıss xD xD

bu tatıl ne zmn gelcek yaa cok sıkıldım bundan nasıl kurtulcammm

---> Güzin Abla Olmaca

gün say bebek sayılı gün cabuk gecer :8:

sinirlerim şu sıra çok bozuk ne yapmm lazım :)

---> Güzin Abla Olmaca

en iyisi gidip uyumak sabahta sınav var gir çık oh hayatxDxD

farmakoloji yazılım var:| çalışmadm çalışmıcam ne yapmalıyımxDxD

---> Güzin Abla Olmaca

geberxDxD

arkdaşlarmla küsüm, aslında küs olmamızı takmıyorum ne yapmalıyımxD

---> Güzin Abla Olmaca

o ne bea xD walla yawrum calıs calıs calıs yoksa gecemezsın..tembellık yoookkk...hıııı kızarım haaa..

canım sıkılıo ne yapayım..

---> Güzin Abla Olmaca

Çık Dolaş Gez Rahatla xD

Hava Çok Güzel Dışarı Çıkmak İstiyorum Ama Bilgisayardan Kalkamıyorum Ne Yapmalıyım :D

---> Güzin Abla Olmaca

sadece ekmek falan ye.. :D

-Önem verdiğim biri hayatımdan çıktı,bende bi anlık sinirle onu internetteki tüm bağlantılardan sildim.çok pişmanım :/ napym?

---> Güzin Abla Olmaca

ekmek arasına domates peynir zeytin koy yexD ne bçim kızsın:M

sevgili istiyorumhahaha

---> Güzin Abla Olmaca

hayat sıkıcı xD yada hep aynı seyleri yapıosnn xD

ders çalşmaı sefmi0rm ne yapablrm xD

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri