Güzelliğini Lavantaya Borçlu!

ashli

Bayan Üye
giGbvcq.jpg

Hollywood yıldızı Scarlett Johansson; Cosmopolitan dergisine güzellik sırlarını anlattı: Sivilce ilacı olarak elma sirkesi kullanıyorum. Lavantalı bakım ürünlerimi ise eczaneden alırım

Hollywood'un en güzel kadınlarından Scarlet Johansson, bu ay ülkemizde de vizyona giren 'Kalbim Sende' isimli filmle hayranlarının karşısına çıktı. İşte ünlü oyuncunun güzellik sırları...

PARFÜMSÜZ OLMAZ
Ünlü yıldız, parfümünü yanından asla ayırmadığını söylüyor: "Parfümüm yanımda olmadan seyahat etmem. Çantam küçük de olsa yanıma alırım." Scarlet Johansson, böylece her zaman seksi koktuğunu da itiraf ediyor.

CİLDİ HASAS
Johansson, banyoda lavanta kokulu duş ürünlerini tercih ediyor. Ünlü oyuncu bu konuda bir de itirafta bulunuyor: "Bu ürünler; 'Kalbim Sende' isimli filmde canlandırdığım 'Barbara' rolüne uyum sağlamamda yardımcı oldu." Pürüzsüz cildinin çok hassas olduğunu belirten Johansson, ürünlerini eczaneden alıyormuş.

'KURALLARI ÇİĞNERİM'

Uzmanlar; koyu göz makyajının ve kırmızı rujun bir arada kullanılmayacağını söylüyor. Fakat Johansson, "Ben kuralları çiğnemeyi severim" diyor.

'SİVİLCE İLACIM: ELMA SİRKESİ'
Ünlü yıldız, cildindeki sivilcelerden yana dertli. Uzun araştırmalardan sonra en etkili güzellik reçetesinin elma sirkesi olduğuna karar vermiş. Sirkeyi tonik olarak kullanıyor.

'PERUK KULLANMAYI SEVİYORUM'
Oyuncu, peruk kullanmayı sevdiğini söylüyor. Böylece ısılı saç şekillendiricilerden uzak kalıyormuş.

'BANA EN ÇOK SARIŞINLIK YAKIŞIYOR'
Scarlett Johansson, mesleği gereği birçok saç rengini denemek zorunda kaldığını ama favori saç renginin sarı olduğunu belirtiyor.

'TAKMA KİRPİKTEN HOŞLANMAM'
Güzel oyuncu yapay kirpik kullanmıyor. Bunun yerine kirpiklerine hafif bir maskara uygulamayı tercih ediyor.

Kaynak: sabah.com.tr

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri