GünLük Tut Beni :)

LocKe

GururLan
Bayan Üye
Bugün günlük tutacam :D

Sabandan beri ablamlarla evde pinekledik hahaha sigara kahve kahve sigara

sonra aksam eve geldim kankamla telefonlasdik

saat 1 de düslerforuma giris yabtim saat 2bucuk oldu

birgül sezen le muhabbet yabtik

Birgul icin yarin cok cok önemli acilim yapacak arkadasim bayilmasa destek olduk :))) hayirlisi

asyasuyla tanisdik bakalim devami gelir insallah

Reissde futbol hastasi durmadan konu ekliyor cevap yazacam ama anlamadigim konular :)))))

---> GünLük Tut Beni :)

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd hayirli olsun panpan.. :DDDDDDDDD optumm gozumu dusurmden burda cikyom :DD: mcxx

cok belli oluyor günlük tutmasini sevmiyorum :))))))

Hmmm Sabah calan evtelefonu uykumdan etti bi amca babami aramis rüyasinda görmüs babami heralde..... evde yok dedim :DDD bügün is yok biraz kilo almisim pantolonlar sIkiyor :))) sabah yürüyüs yabtim ablamla sonra eve geldim karnimi doyurum :)))) simdikte pc basinda düslerde takiliyorum...hava souk ama günesli ...

hahahah günlügümü haftalik tutuyorum ben

herkez asik olmus haberim yok :))))

Allah hic kimseye derd vermezin heleki o derddi hic kimseye söyleyememek ....Bildigin halde kendinde tutmak cok kötüüü beehh aglamak istiyorum ölmek istiyorum

canimi acidiyor

offfff

yaaa olmek felan nedir bu laflar? sana hic yakismadi esram..noldu aile sorunumu? arkadasmi? yureginmi??? bilmiyorum paylasirsan belki hafifler uzuntun agirligin.

yaaa ben hep seni gulerek gormek istiyorum esrammmmmmmmmmmmmmmmm

Aile meselesi sezen ama benim canimi cok acitiyor ...

realde kimseye anlatamiyorsun anlatilcak bir sorun degil...

abimle ilgili ...

nutkum durur ozaman burda.geri donusu olmican bir hataya dusmus gibi konustun.

hicmi umut yok

Annem trde 03.04 gitti bir sene olacak yarinde babam gidiyor :((((( Abimle evde yanliz kalacam aslinda yanliz kalasim yok korkuorum :((

Ise gidiyorum bunun yaninda ev isleri yemekler hepsi bana bakiyor cok yoruldum artik sinir hastasi oldum kaldiramiyorum bunun yaninda 10 yasindaki yiyenimde biz bakiyoruz ablamla enistem ikizide full calisiolar mecdur biz bakiyoruz seviyorum keratayi cok tatli ama bagzen kafam götürmüyor bagiriyorum ona sonrada üzülüyorum :((okul ödevleri falan ....

yarin babamda gidiyor :(((

Bunun yaninda abim gece calisiyor evde kuzu gibi oturuyoruz seslere uyanmasin diye cok sinir bozucu bisi muzik dinliyemiyorum falan filan yiyenim anlamiyor sesiz konusmasini bile olan zavalima oluyor ....

yaa bir senedir berbat hersey okadar büyük aile sorunlari yasiyoruz bir senedir hersey kaka .bi kara bulut adandi basimiza gitmek bilmiyor bitmek bilmiyor babam tansion hastasi oldu cikti ...

Annem+ Babam onlariz hayat hayat degilmis bunu onlar yaninmda olmayinca anliyorum annem gelsin onuuuuu hic üzmicem uzun uzun sarilcam ona

Annem+ Babam onlariz hayat hayat degilmis bunu onlar yaninmda olmayinca anliyorum annem gelsin onuuuuu hic üzmicem uzun uzun sarilcam ona
canım benim çok iyi anlıyorum seni. üzülmemeye çalış, zamanla herşey yoluna girer. yaşadığın tempo seni baya bi yormuş, haklısında. ama işte hayat bazen bütün yükünü omuzlarımıa bırakıyor.
hem aslında sevinmelisinde biliyomusun, yeğenini, evi sana emanet edebiliolar, demekki güveniyoılar sana :)

abin içinde acil şifalar diliyorum canım.

Happppcuuuu Gunluk Tozlar icinde kalmissin bee xD xD

Benim kadar kötü yazan yoktur heralde hic yetenekli degilim :))

Kusura bakma gunluk yazik oluo sana :p

Bagsen kendimi odun gibi görüyorum hic Romantik Cilve duygusal gibi huyum yok xDxD Galiba ondan yazamiyorum cizemiyorum

Seneler Sonra Buraya yazma sebebim yarin sinava giricem ...

Beni sevenlerden Dua istiyorum Gunluk ...

Allah zihin açıklığı versin : D

Biraz göz gezdirdim de umarım yoluna girmiştir
bahsettiginiz sorunlar

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri