Gülümse.

Gülümse.

Bayan Üye
1994 yılının Mayıs ayının 15. günü gelmiş bu gördüğünüz kız dünyaya.
Annesinin karnında 5 kiloya ulaşarak hastahanenin göz bebeği oldu. Hatta annemin doğuma girmesine 1 saat kala stajerler beni ikiz sanıp annemi ultrasona sokmuşlar.
Daha sonra maşallahlar havada uçuşmuş tabii.
Adını da Cansu koymaya karar vermişler.

Öyle çok heycanlı bir çocukluk geçirmedim. Her çok gibi bende gerektiğinde ağlıyor gerektiğinde gülüyordum. ''Öyle vay efendim bak şunu dinle hayatta unutamam'' dediğim bir anım olmadı.

7 aylıkken yürümeye başlamışım hiç emeklemeden. Hayata hızlı başlamışım işte. ''Başlamaz olaydım'' demiyordeğilim.

Ana sınıfına yollamak yerine 1 seneyi daha evde geçirmemi uygun görmüş sevgili ailem.
7 yaşına gelincede 1. sınıfa yazdırmışlar. Herkese yapıldığı gibi.

1. sınıftaki hocamı hiç unutamam. Ramazan Kılıç :R
Sanırım şuanda bizim okulun orada oturuyor ama hafzasını kaybetti diye duymuştum. Doğru mu bilmiyorum. Bir hastalıkla çebelleşiyormuş. Allah acil şifalar versin ..

İlkokulu Salih İşgören İlköğretim Okulu'nda okudum. Çok parlak bir öğrenciydim. Önüm açıktı yani. Her sene takdir almalar falan fazla şımarıktım :pp

Son OKS kurbanı olmuştuk.
Beklediğimden daha güzel bir puan almama rağmen herhangi bir liseye yerleşemedim.
Ailem yüzünden çevre liseleri yazmak zorunda kalmıştım. Kısmet değilmiş.

Şuan Ömer Seyfettin Lisesi'nde okuyorum.
9. sınıfta çok parlak bir öğrenci değlldim. Hatta sınıfta kalma tehlikesi bile geçirdim. 5 tane 1 ile.
Neyse ki sorumlu bir şekilde geçmeyi başardım.
9. sınıftaki arkadaşlarımı çok özlüyorum.

Her hatadan ders almasını biliyorum iyi ki.
9. sınıftaki başarısızlığıma karşın 10. sınıfı hiç takıntısız bitirdim.

Şuan 11. sınıftayım.
Eşit ağırlık okuyorum. Ne kadar matematik ve geometrim kötü olsada.
Memnun değilim aslında ama Edebiyatım iyi olduğu için idare ediyoruz işte.

Şuan öğrenim gördüğüm okulu pek sevmem aslında. Ama bana Tuğçe'yi ve Hüsamettin'i kazandırdı. O yüzden değiştiremiyorum.

İnsanları çok çabuk sevmem. Hayatıma girecek kişileri eleğimden geçiririm. Kafa dengi olamadığım , muhabbet edemediğim insanları yanımda bulundurmam. Bu yüzden etrafımda öyle çok iyi anlaştığım çok az kişi vardır. Ama eğer biri benim yanımda olmayı başarabilmişse hayatımdan çıkması zorlaşır.
Eğer çok seviyorsam , çok değer veriyorsam haklıda olsam haksızda olsam gider özür dilerim.
Yalan söylemem demem asla. Anlamadığım sürece banada yalan söyleyebilirler. Ama anladığım anda söyleyen kişi benim için biter.

Bu forumda da öyle çok arkadaşım yoktur. Bir elin parmaklarını geçmez yani saymaya kalksak.

Ailemde de en çok babamı severim.
İlk ve tek aşkımdır o benim.

Öyle çok çabuk herşeye sinirlenen bir insan değilim. Sadece benim için değerli olan insanların sözlerine takılırım , üzülürüm.

5 sene yakın bir voleybol geçmişim var.
10 sınıfta bırakmak zorunda kaldım. Şu aralar başlamayı düşünmüyorum ama üniversitede neden olmasın :)

Müziği çok severim.
Sesim güzeldir. Burada da kendi sesimle söylediğim bir şarkıyı paylaşmıştım zaten.
Öyle pek şarkı söylemem.
Özel zamanlarda ve özel kişilere söylemeyi daha çok seviyorum çünkü.

En sevdiğim şarkıcı Candan Erçetin'dir.

candan-ercetin_resimleri_1.jpg

Ses tonunu çok seviyorum bu kadının. En sevdiğim şarkıları da Bahar ve Sensizliktir.
Tüm şarkıları çok güzel ama en çok bunları dinliyorum. Kulağıma hoş geliyor.

Bu şarkısıda vazgeçilmezlerimin arasına girmiş bulunmakta.

Şu aralar Favori şarkılarımda Mustafa Ceceli - Eksik ve Gökhan Tepe - Birkaç Beden Önce .. :R

Okuduğunuz için teşekkür ederim .. :R

Son düzenleme:
Insanları severım ama bazılarını sadece ınsan oldukalrı için severım Bıldıgınız gıbı çok neselıyım. Benı uzcek şey cok azdır Bakmayın bazen gereksız yere ağlarım .Dengesızım bıraz Herseye gulebılırım.Ağlarken bıle gulme yetenegıne sahıbım.

doruu bi anda aglarken 2 saniye sora gülebilen bi şizofrensin :D

bu yüzden aglarken seni takmıorum hıhh

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri