Güllerin Anlamları..

endLesS

Webmaster
flbar62.gif

red.jpg

RED ( Kırmızı )
Aşk, Tutku,Şehvet,Saygı,Yüreklilik,Çekingen,Utangaç

white.jpg

WHITE ( Beyaz )
Masumiyet, Saflık,Temizlik,Gizlilik,
Saygı,Alçakgönüllülük,Korku,Layık Olma,Sır Saklama,Özgürlük

yellow.jpg

YELLOW ( Sarı )
Sevinç,Dostluk,Arkadaşlık,Kıvanç,
Memnuniyet,Sıcak Sevgi,Kıskançlık

mercan.jpg

CORAL ( Mercan )
Arzu,İstek,Özlem,Güzellik

lightpink.jpg

LIGHT PINK ( Açık Pempe )
Zarafet,İncelik,Memnuniyet,Keyif,
Hayranlık,Sempatik,Kararsızlık,Nazik

darkpink2.jpg

DARK PINK ( Koyu Pempe )
Minnet,Şükran,Takdir

lavender.jpg

LAVENDER ( Lavanta )
İlk görüşte aşık olmak, Sihir,Gizem

orange.jpg

ORANGE ( Turuncu )
Cazibe,Büyüleme,İstek,Heves,
Gayret

blue.jpg

BLUE ( Mavi )
İlahi Aşk,Eşşizlik

purple.jpg

PURPLE ( Mor )

roses0546.jpg

KIRMIZI-SARI ALACA
Neşe,Şen,Sevinç

roses0657.jpg

SARI-PEMPE-BEYAZ ALACA
Sosyal,Arkadaş Canlısı
[FONT=Times New Roman, Times, serif]Çiçek dili ilk defa 1600'lı yıllarda İstanbul'da oluşmaya başlamıştır.,Fransız Lady Mary Wortley Montagu tarafından da İngiltere'ye ve tüm Avrupaya yayılmıştır.Daha sonra Fransa'da 800 çiçeğin ne anlama geldiğine dair Le Langage des Fleurs adlı bir kitap yayınlanmıştır.[/FONT]

---> Güllerin Anlamları..

lavender.jpg

LAVENDER ( Lavanta )
İlk görüşte aşık olmak, Sihir,Gizem

rengin asaLetine bak ya ..

teşekkürLer MeLih :)

siyahgul.jpg
SİYAH VEYA KURUTULMUŞ GÜL:
Bir çok yerde siyah veya kurutulmuş gül görürsünüz. Yaa bir sevgilinin elinde veya çelenkler üzerinde. Siyah Gülün anlamı:
siyah11.jpg
Hayata ne kadar bağlıysam sana da o kadar bağlıyım. Eğer siyah gül cenazeye gönderilirse, seni sevdiğim kadar hayatı sevmedim. Sen bu dünyadan geçip gittin bizlerin hayatınıda karartın. İnşallah diğer bir hayatta bir araya geliriz. Sevgiliye kurutulmuş gül vermek, Sen benim hayatımsın eğer hayatımdan çıkıp gedersen bu çiçek gibi olurum. Ölümüne kadar seni seviyorum.

siyahgul.jpg
SİYAH VEYA KURUTULMUŞ GÜL:
Bir çok yerde siyah veya kurutulmuş gül görürsünüz. Yaa bir sevgilinin elinde veya çelenkler üzerinde. Siyah Gülün anlamı:
siyah11.jpg
Hayata ne kadar bağlıysam sana da o kadar bağlıyım. Eğer siyah gül cenazeye gönderilirse, seni sevdiğim kadar hayatı sevmedim. Sen bu dünyadan geçip gittin bizlerin hayatınıda karartın. İnşallah diğer bir hayatta bir araya geliriz. Sevgiliye kurutulmuş gül vermek, Sen benim hayatımsın eğer hayatımdan çıkıp gedersen bu çiçek gibi olurum. Ölümüne kadar seni seviyorum.
EyvAllah :)

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri