Görebilene SeLam OLSun

Aglamaz

~Emekli
Kayıtlı Üye
Görmesem de biliyorum,yeşilin güven,siyahın asalet,pembenin muhabbet ve beyazın temizlik şarkıları söylediğini..

Görmesem de biliyorum,sönmeyen yıldızların sadece gökte değil yerde de parladığını...

Görmesem de biliyorum,neşesini,ümidini,aşkını ,yaşama sevincini kaybedenin başka kaybedecek bir şeyi olmadığını...

Görmesem de biliyorum,erkeklerin ağlamadığını,lakin erkek oğlu erkeklerınin ağlamadan duramadığını,
gözyaşının sadece yürekteki ateşi değil,Cehennemi bile söndürmeye kadir olduğunu...

Görmesem de biliyorum,aşkın gölde,çölde,yolda,dağda,dilde değil,gönülde olduğunu....

Görmesem de biliyorum,başlayanın bitirdiğini,yürüyenin vardığını,arayanın bulduğunu,duranın düşdüğünü,düşenin ezildiğini,ezilenin de çözüldüğünü...

Görmesem de biliyorum,Merhaba'nın bir bardak çay kadar sıcak,Elveda'nın en az zemheri akşamları kadar soğuk olduğunu....

Görmesem de biliyorum,en koyu karanlıkların alnında şafak yakındır yazdığını....

Görmesem de biliyorum,bir çiçekle baharın gelmeyeceğını,fakat bir çiçeğin alnında baharın yazılı olduğunu...

Görmesem de biliyorum,en büyük körlüğün nankörlük olduğunu,ve en büyük özrün ,elde-ayakta ,dilde dudakta değil,insanlık cevherini kaybetmiş bir beyin de olduğunu....

Ve....

Görebilene ,selam olsun...

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri