google aramalar (yeni versiyondur)

CeYDa^^

Banned
Tırnak içindeki kırmızı kelimeler google’da aranan kelimelerdir…

“sofra kurallarını kim çıkardı” bu arkadaş sanırım sofra kurallarına acayip sinirlenmiş

“erzurumda kaç ton kömür gider” bu arkadaş sanırım erzuruma taşınayım mı taşınmayayım mı noktasında bocalamakta

“2030 yılı görgü kuralları” bu arkadaş sanırım zaman makinasını icat etmiş ve 2030 yılına gitmeyi planlıyorama ortamda kaba durmayalım diye görgü kurallarını öğrenme peşinde olmalı

“gerçekten deniz kızı var mıdır” bu arkadaşa hiçbirşey diyemiyorum.

“amaç nedir” yazmış bi arkadaşhakkatten amaç nedir be birader?

“dünyaya geliş amacım” yahu arkadaşıminsan dünyaya geliş amacını google’dan arar mı?

“insanlar neden çöp atmaya kalkarlar” bi anlam veremedim bu arkadaşa

“karizmatik muavin nasıl olmalı” yazmış bir arkadaşbir kahkaha da bu arkadaşa benden

“son 40 yılın öss soru ve çözümleri” yazmış biribu ne azim be birader

“ilkokul 2. sınıflara göre deprem nedir” yazmış muhtemelen bir öğretmenbu nasıl bir soru yahuseni öğretmen yapanın aklına şaşarım…!

“insan merak ediyor nasıl oldu da oldu ve 100den fazla dil oluştu” yazmış bir arkadaşyalnız bu arkadaş google’la baya baya muhabbet ediyorarkadaş edasıyla soru sormuşmuhtemelen google’dan “vallahi tam bilmiyorum be birader” gibi bir cevap bekliyor

“nasılsın sorusuna esprili cevap” yazmış asosyal bir arkadaşmuhtemelen ertesi gün kızlara hava atmak için böyle bir arayışa girmişyazık ki ne yazık…!

ve beni benden alan bir arama örneğiadam aynen şöyle yazmış google’a “anadolu lisesi sınavını kazandım mı?” E yani be biraderbu google dediğin şey senin gözlerinden kimlik tespiti yapıp sana sonuç yazamaz ki!Hem sen böyle bi soruyu google’a yazdığın için emin ol kazanamamışsındır!

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri