Gizli Klasörleri Göremiyorum[autron.inf] Dıyenler Icın Program + Gorsel Anlatım | Anlatımı Bize Ait

endLesS

Webmaster
merhabalar arkadaslar

sizlere bır program paylasmak ıstedım cogu kısı bu dertten yanar cogu kısı dosyalarını gızleme geregı duyar ama bu vırus bulastıgında gerı duzeltemez

İşte Caresı :

DracuLa

nedıR bu DracuLa ?

Dracula Virüs Temizleyici, MevLuT AKSU tarafından hazırlanmış ücretsiz bir virüs, trojan kaldırma yazılımı. henüz bir antivirüs programı değildir yani gerçek zamanlı koruma sağlayamaz bu nedenle de antivirüs programlarıyla birlikte çalışırken hiçbir sorun yaşamazsınız.

Özellikleri
discheck.gif
Bilgisayarınızda gereksiz depoLanan Temp ve Prefect vb. dizinlerindeki dosyaları siler.

discheck.gif
activexdebugger32.exe trojanını bir daha geri gelmemek üzere temizler ve sürücülerimizin paylaşım durumunu önceki haline getirir.

discheck.gif
Veri tabanında bulunan virüsleri tanır bu sayede programda yer alan Veri Tabanı Güncelle bağlantısıyla kendini güncelleyerek yeni eklenen virüsleri tanıyabilir.

discheck.gif
Sürücü taratma seçeneğinin yanına klasör taratma seçeneği de eklenmiş, bu sayede kullanıcı sadece klasör tarabilir veya sürücü+klasör şeklinde tarama yapabilir.

DownLoad
rar şifresi : www.duslerforum.org

Video cekımı tamamen bana aıttır :)

kuramayan arkadaslarımız olursa dıye anlatımı yenı yaptım :)

kolay gelsın

[ soru olursa baslık altına yazabılırsınız :) ]

# endLesS

---> Gizli Klasörleri Göremiyorum[autron.inf] Dıyenler Icın Program + Gorsel Anlatım | Anlatımı Biz

hahahabu prog. bana bi yerDen tanıdık geLdi :D

denenmiştir anında işe yarıyo:D

emeğine sağLık :)

---> Gizli Klasörleri Göremiyorum[autron.inf] Dıyenler Icın Program + Gorsel Anlatım | Anlatımı Biz

:D:D:D hahaha

tesekkurler nazlı :D evet ıse yarıyo bı ara bırısının [ :rolleyes: ] ısıne yaramıstı :D

Ayrıca şu programıda kullanmanızda fayda vardır.

http://www.ziddu.com/download/8825464/AE.rar.html

Bu program bilgisayarınıza harici olarak takmış olduğunuz bütün donanımları taktığınız an tarar ve bilgisayara dosya atlamasını ve ya otomatik olarak kendisini çalıştırmasını engeller. Programı kurup pc'yi yeniden başlatmanız yeterlidir.

Bi tşk yeter.

((=

User Kullanıcı Modandasın Büyük Bir İhtimal ile Yetki Dağıtımlarını Göz Atmanı Tavsiye Eder Sonra da Araçlar Münüsünden Gerekeni Yaparsan İyi olur Sorun Çözülür

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri