Gitme

Mr.TyLér ||

Kayıtlı Üye
Gitme, koca şehirde yapayalnızlık kalmak istemiyorum. Gidersen, sensizliğin içinde hangi duvar avutabilir beni ? Bırakma beni karanlıklara. Alışkın değilim sabahları sensiz uyanmaya. Gitme umudum. Uçurumlardan esen rüzgarlarda tek başıma bırakma beni. Acıya kanattığım umutlarımı toprakta ezip gitme. Düş yorgunu gecelerde her sokakta seni aramak acıtır yüreğimi.Her köşede sensizliğe ağıtlar yakmak sonum olur ömrümün. Dur gitme. İçimdeki çocuğun ağlayacak hali kalmadı. Gidersen, uykulara dalıp unutacağım mı sanıyorsun o gözlerini ? Sorarım sana ; kolay mı tahta beşiklerde hasretini uyutmak ?

Yıllarca cebimde biriktirdiğim gözyaşlarımı sende kurutmuşken gitme. Simsiyah bulutlar çöreklenmesin üzerime. Baharın koynunda uyanırken gözlerimi karanlıklara kapatmayayım. Gitme ince sızım. Uzak dağlarına yüreğimi sürüp sana koşmak isterdim ama sırtım kanlı ve yüreğim yaralı. Buğulu camlarda bıraktığım düş mavisi umutlarımı yetim bırakma. Sürgün misali yalnızlığında soğuk prangaları sırdaş bilmek istemiyorum. Yitik bir yüreğin baharlarında açmış dikenleri serme ellerime..Batarsa kanar, kanarsa yaşayamaz yüreğim. Gitme. Ardından bakakalmasın gözlerim tozlu yollara. İsyanlara bürünmesin gülen yüzüm. Ne olur gitme alınyazım.

Acılarımı tütünle sarıp bir sigara dumanında çekerken içime, gitme. Dayanamaz bu can gidişine. Rıhtımlara her gece gözyaşımı boşalttırma beni. Ezik yüreğimi karların üzerine serme. Sana koşan ayaklarımda hüznün kirli denizlerine sokma beni. Mavilerin arasında kaybolur giderim. Umutlarımı alıp gitme gül yüreklim...

Hangi denize sığdırabilirim ki sensizliğin acılarını .Hangi ilaç dindirir sensizliğin sancılarını. Bu dert içimde kabuk bağlar..Solmak istemiyorum kırık aynaların suretinde.Hazanlar girer gelinciklerin gülümsediği bahçelere. Göğümden tüm göçmen kuşlar kanatlanır ucsuz bucaksız diyarlara. Dur gitme. Yalınayak sahillerde gezinmeyeyim. Ellerim dikenlerde avunmasın. Gidişinle yüreğimi yaralarda bırakma ne olur...

Şiirlerim kederimle, yüreğim gidişinle ağlamasın. Gülen gözlerime hicranlar inmesin. Bereketin ıslattığı toprağıma siyah bulutlar çöreklenmesin. Uçurumlar büyümesin duvarlarda. Pencerelerde kalmasın ıslak gözlerim. Yorgun düşmesin ayaklarım. Gitme iki gözüm. Bırakma beni tek başıma firkatinde.Düş fakiri olarak gezinmek istemiyorum şehrin ölüm kokan sessizliğinde.Ne olur gitme sevdiğim...

Uyandırma beni ayrılıklarınla. Gitme diyen dudaklarım senden sonra kanamasın. Üşümesin senin sevginle gülümseyen gönül bahçem. Acılarımı unutmuşken sancının kavrulduğu ateşlerde ısıtma beni. Benek benek açan çiçeklerim mevsimsiz solmasın.Saçlarına düşen yıldızlar göğsüme ayrılığının hançerini sokmasın.Gitme canımdaki son can...

Senin gözlerinden, senin yüreğinden başka bir sığınağım yok sevdiğim.. Gitme ne olur.Yetim kalmasın yüreğim.

" Karanlıklarıma bir avuç güneşin yetiyordu meğerse herşeyin yalanmış. Bir Kasım günü ait olduğun kollara geri döndün. Bir nefes sanmıştım seni lakin bıçağın en keskin yerinde kanattığın yüreğimi farkededim. Bilseydim gözlerinin yalan olduğunu, bilseydim gözyaşlarınnda baharlarımın solduğunu. Şimdi yüreğimin tozlu raflarında " yalnızlığa " gömdüm seni. Gittin demiyorum sana çünkü sen bana hiç gelmemiştin ki ."

adszzc3nv1.png

Geceyle sabah arasında kararsız saatler...Ne aydınlık,ne tam karanlık gökyüzü.Gri...Ve ben bu rengi seviyorum korkarım ki...Ne öyleyim,
ne böyle yani...!Sınırlarımı yırttım.Günahlarım azatta.Sevaplarım senin olsun.Üstelik fikrim firarda...Bu renk coşturuyor içimdeki düşmanı...Daha bir kirli
görünüyor dünya...Al benden bütün beyazlığını,tutamayabilirim kendimi...Akıtırım zehrimi,incinir bedeninin güzelliği...Çek kurtar kendini içimden.
Sarhoş etmesin coşkusu hüznümün.Gülüşlerime aldanma,her güldüğümde azalır gülüşüm...Kahkahalarımdan kork...Habercisidir bir kötülüğümün daha...
Ağlamam...Bekleme gözyaşlarımı.Akmaz yüreğine hiç bir zaman...Git..................Gidebildiğin kadar ardına bakmadan.Göremeyeceğim değil,aklıma
bile gelmeyeceğin kadar uzağımda ol...Zaman zaman azar içimdeki şeytan.............
Her zaman gri değildir gökyüzüm.Kırmızıya boyanır bi an...Git...Dedim ya...Uzağımda ol...Yoksa sonun hüsran.Hüznüm boğar seni.Karanlık
belleğimin zerre kadar ihtiyacı yok ışığına...Git...Belki iyi biri olurum yokluğunla.Törpüler her sensiz gün kötü yanlarımı.Kanayan yaralarımı sarar gri...
Kimbilir ağlayabilirim de belki...
Bir an bile düşünmem seni...Aklıma bile gelmezsin.Umurumda değilsindir iyi misin kötü müsün...Her anlamsızlığa yüklerim ismini...Belki adını bile
unutabilirim.Git...Sayısız cinayetler işledim.Kestim,kanattım,içimden seni söktüm çıkardım...Zamanı böldüm suçlarıma,sahipsiz planlar düşledim...Hepsini de
yaptım...

Git...Senin için çarpan bu kalbi yokluğuna bıraktım...

MisY...

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri