Gerilim Sevenler...Cerrah sizi bekliyoor...

mystic

Bayan Üye
211315_2.jpg

YORUMUM

Size bu kitap hakkındaki bilgileri kopyala-yapıştır yapmak yerine size kendi yorumumu yapmak istedim.
Geçen hafta bir roman almaya karar verdim ama ne tür bir kitap alacağıma dair bir fikir yoktu.Kitap çarşısına ablamla beraber gittik.Orda ablamın gözüne bir kitap takıldı ve bana "Alalım mı?" diye sordu.Bende kitap alırken önce kapaklarına bakarım.Önce hoşuma gitmedi ama satıcı bize gençler arasında bu kitabın çok popüler olduğunu ve 15 YTL den 5 YTL ye satabileceğini söyleyince(yanlış anlamayın korsan değil bandrolü var) alalım dedik.Ve aldık...
Eve gelince ilk sayfasını açtım.İnsan ilk sayfalarda kitabın çok sıkıcı olduğunu düşünür.Şahsen ben de öyle düşündüm.Ama ilk sayfadan kendi cinayetin ve morgun içinde bulunca bu fikrim birden değişti.
Kitbın giriş bölümlerini okumayan ben, bu kitap sayesinde önemini anladım.Hele geçen gün uyumadan önce okuyum dedim,5. bölümü okuyup uyuyacaktım.Tam bitirdim ordaki olay sayesinde uykum açıldı.Kitabın uyku açıcı özelliği de var.Sizi temin ederim kitapta sıkılacağınız tek bir an bile YOK.:)
Bu yazıyı yazmamın sebebi bu kitabı size şiddetli tavsiye etmem.Doğruyu söyleyim daha kitabı bitirmedim ama bitirmeden size tavsiye ediyorsam bu kitabın muhteşem olmasındandır.Tabi bu kitabı almanız için yazarın başarılı hekimlik(dahiliye) kariyerini bıraktığını,kitabın 3.baskıda olduğunu,kitabın New York Times'ın en çok satanlar listesinde yer aldığını ve ilk tibbi gerilim romanı olduğunu söylememe gerek yok.Eğer şu aralar roman almak istiyorsanız ve gerilim/polisiyeden yanasanız mutlaka bu kitabı okuyun...

NOT: Eğer bu kitabı alıp da beğenmezseniz kafama atabilirsiniz..(Böyle bir ihtimal olmadığı için şanslıyım):D

Aranızda okuyan varsa mutlaka yorumlarını benimle paylaşsın.Ayrıntılı bilgileri internetten alabilirsiniz.

Son düzenleme:
muhteşem bir kitap...

cerrah'la bitmior kitap...

devamında ''çırak'' adlı kitap var...

cerrahı okuduktan sonra çırak'ı daha bi zevkle okuosunuz...herkese tavsiye ederim

yollıyayım sana :)

evet bu sefer... bi ortakla beraber 2 katil, rizoliye sarıolar :D
ama çok fena ya :D

o pısırık rizoliyle daniel miydi gabrielmiydi neydi :D nası evlendi onla ya hayretler içersindeyim :D

neyse özet yapmim şimdi...
gönderme konusunda ciddyim..benim kütüphanemde var..fakat kendi kitapçımdanda alıp yollayabilirim istersen

Çok iyisin bak heyecanlandım şimdi demek evleniyorlar ha
Ama burda aramadığım bir kaç yer daha var bulamazsam en son çarem sen olursun artık:)

ana bilmiyormuydun :D

tüh söylemeseydim keşke yav :)

neyse asıl olay o değil...daha heyecanlı olaylar var :)

sorun değil canım...ben göndereyim..çok memnun olurum...
her 40 kitabımdan bir tanesini hediye ediyorum zaten..
kitap aşkı olan birine vermek tercihim olur :)

bızım arkadas bı ara okuyordu
guzel kıtap fılan dıyodu.
Bende okuyayım dıye nıyetlendım sonra vazgectım.
en kısa zamanda okumaya calısırım herkes guzel dıyo cunku :)

Ciddiyim bir an bile sıkılmazsınız
Giriş bölümünü bile okuyacaksınız,insanı derinden sarsıyor

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri