Genelevde çalışıyorum, hamile kaldım

Gülümse.

Bayan Üye
Rumuz: Çaresiz

Genelevde çalışıyorum, hamile kaldım

Sevgili Güzin abla,

Sen olmasan ne yapardık bilemiyorum. Sen insanların zor zamanında yardımına yetişen bir meleksin. Umarım benim sorunuma da bir çare bulabilirsin. Ben 5 yıl önce kocamdan boşandım. Onu çok seviyordum ama beni çok dövüyordu. Ondan boşandıktan sonra kimim kimsem olmadığı için ortada kaldım. Çocuğum yoktu, kocamdan da para alamamıştım boşandıktan sonra.

Hiçbir yer bana iş vermeyince, bende son çare olarak bir geneleve gittim. 4 senedir orada çalışıyorum. Tam ayrılmayı düşünürken kötü bir haberle sarsıldım. Nasıl olduğunu bilmiyorum ama hamile olduğumu anladım. Çocuğun babasını bilmiyorum. Ne yapmalıyım? Çocuğu aldıracak param yok, biriktirdiğim para ise anca benim yaşamama yetecek kadar. Umarım bana da yardımcı olursun Güzin abla, çok çaresizim. Acil yardımına ihtiyacım var. Lütfen hemen cevap yaz...​

Sevgili kızım, evli olmadığın için, sanırım bu gibi durumlarda devlet hastanesinde de yardımcı olabiliyorlar. Ancak çok zaman kaybetmemelisin. Çünkü kürtajın izin verildiği süreç sanırım 52 inci güne kadardır. Ancak kızım, bu sorun da önemli ama, benim için en önemlisi, bu işten ayrılmaya karar vermiş olmandır...Kendine daha huzurlu olabileceğin, mutlu olabileceğin ve çalışıp para kazanabildiğin için kendinle gurur duyacağın bir iş bulabilirsin. Yoksa bu dünyanın en zor işini yapmak zorunda değilsin...

Umarım bana yeniden yazar, ve iyi haberlerini verirsin...sevgilerimle..

---> Genelevde çalışıyorum, hamile kaldım

Çocuğu aldıracak param yok, biriktirdiğim para ise anca benim yaşamama yetecek kadar.

cok kotu. gercek olsaysa biran once ordan cikmasi dilegiyle.

İnşallah kurtulur doğru yolu bulursun be ... allah yardımcın olsun ..

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri