- Genel Duyuru -

sEmih

Kayıtlı Üye
Öncelikle Herkese Merhabalar Arkadaşlar,
Son Günlerde Forum'da Gözüme Çarpan Olumsuz Durumlar Var
Her Ne Kadar Yöneticilere Kuralları Hatırlatmalarını Söylesemde
Genel Bir Duyuru Yapmaya Karar Verdim.

Öncelikle Bizim Kimsenin Özel Hayatına Karışmak, Müdahale Etme Gibi Bir Niyetimiz Yok Lakin Forumda Son Zamanlarda Özel Hayatlarla İlgili Sorunlar Gündeme Gemeye Başladı..

Elbette Sevgiliniz Olabilir , Real'den Tanışmış Sevgilinize Önermiş Olabilirsiniz Forumumuzu.

Ancak Sevgilinizle Özel Hayatınızı Forumun Ortasında Bir Birinize İltifatında Bir Sınırı Olduğunu Düşünüyorum, Gösterişe Bu Kadar Gerek Yok Diye Düşünüyorum Ve Yanıldığımıda Düşünmüyorum Herkesin Sevgilisi Var , Karısı Var Abartmanın Lüzumu Yok.

Tekrar Hatırlatmak İstiyorum Biliyorsunuz Sohbetlerin, Muhabbetlerin , Herhangi Bir İlişkinin Forum Dışına Çıkması Yasak

Ama İzlediğim Ve Gördüğüm Kadarıyla Bazı Şeyler Rayından Oldukça Çıkmış Bulunmaktadır.

Örnek Verecek Olursam , Forumda Bayan Arkadaşlarla Muhabbet Eden Bazı Erkek Arkadaşlarımız , En Ufak İlgiyi Aşk Sandıkları Gibi Bu Gerginliği Foruma Yansıtma Peşindelerdir

Buna İzin Vermem.

Biz Büyük Forum Olma Peşinde Değiliz

Biz Tamamen Bir Aile Ortamı Oluşturmak Peşindeyiz.

Onun İçindirki En Ufak İlgiyi Aşk Veya Herhangi Birşey Sanıp

Forumda Efelenmeye Gerek Yok

1 Kere Görmezden Gelinir 2. Defaya Görmezden Gelinmez.

Burası Sevgili Aranma Mekanı Değil , Yeri Hiç Değildir.

Ve Eminimki Çoğu Üyemizde Bu Konuda Sıkıntıları Vardır Dile Getirmediği

Konuyu Açık Tutup , Kimseyi Kırmadan Bu Durumları Ortadan Kaldırma Niyetindeyim

Lakin Kendi Yöntemlerimle , Kurallara Göre Hareket Edip Kimseyi Kırma Niyetinde Olmak İstemiyorum.

Sizlerinde Bu Konuda Düşünceniz Varsa Buyurun

Ama Laf Olsun Diye Yazacaksanız Yazmayın , Gerek Yok.

---> - Genel Duyuru -

Az çok anladım lakin ilişkilerin boyutunu bilemiyoruz. Ortalığı germekde istemiyoruz dolayısıyla bazı şeyleri gormezden geliyoruz.
Çok rahatsız edici bir boyuta gelirse elbette gereken yapılır kimsenin babasının ciftligi değil çünkü burası...

---> - Genel Duyuru -

Yöneticiler dahil olmak üzere diger üyelerde gözle görülür bir rahatlık gevşeme ve haddini aşma oldugunu benim gördügüm gibi herkes görüyordur eminim...Öncelikle yönetimdeki rahatlıgı üyelerde farkedip onlarda rahatlıyor demekki...kendi içimizde bile karmaşa yaşadıgımız oluyor birimizin uyarı yaptıgı konuya digeri müdahale ediyor o uyarıya gerek yok diyor biri var diyor mesela...daha sonra işler bu hale geliyor herkes kendini çekiyor...Konunun açılması iyi olmuş , sevgiye aşka kimsenin laf söyledigi yok ama ben kendi adıma bütün gün aşk sohbeti okumaktan hoşlanmıyorum...burada bulunma amacım bişeyleri paylaşmak ve paylaşılanları okumak...sevdiklerimle vakit gecirmek...İlk geldigim günde aynı şeyden rahatsız olmuştum dile getirdigimde olmuştu, Ben kimsenin cilveleşmesini izlemek zorunda degilim ama genel bir forum oldugu için belli ölçülerde esnek olmaya calışıyorum kendi adıma...Aslında bu kadar geniş birisi degilimdir...sadece aşk meşk sohbetleri degil forumdaki sorun bence, daha öncede bir kaç kez dile getirildigi üzere argo konuşma ve siyasi parti liderlerinin bire bir kişiliklerine yazılan kötü yorumlar, dini kücük düşürücü konu ve yorumlar vs gibi sıralayabiliriz aslında...Bir küfürün başındaki tek harfi silmek o küfürü yok saymaz bence, bunu çok kişi yapıyor konu ve yorumlarda...Kimse kimseyi sevmek zorunda degil hiçbir ünlüyü yada siyasi parti liderini sevme zorunlulugumuz yok taraftarı olmak zorunda da degiliz ama birisini sevmiyoruz diye küfürün başındaki yada ortasındaki harfi silip yorum yapma hakkını kimsede görmüyorum açıkçası...şimdi bana şunu diyebilir arkadaşlar...yöneticisin madem önüne gecebilirsin, benim amacım birilerini banlamak degil ve kolay insan banlamam...ben uyarılardan insanlar anlasın ve biraz dikkat etsin herkes birlikte devam etsin isterim...o yüzden hoşgörülü olmaya calışıyoruz bazı şeylere ama evet şu gelinen son nokta gösteriyor ki hoşgörümüz ve anlayışımız biraz abartılmış ve artık kimse hiçbir kuralı takmaz olmuş...Sert yönetici olmak istemiyorum ve sevmiyorum sert yöneticileri ama madem ki iş çıgrından çıkmış sert yönetici olmaktan başka çaremiz yok...Üzgünüm...Bundan sonraki kural ihlalleri ve en ufak bir saygısızlıkta en yakınlarımız bile olsa ceza alacaklar...o yüzden bence Semihin yazdıklarını hepimiz dikkate alalım...

Konu için Teşekkürler

---> - Genel Duyuru -

2009da uye olmusum o zamanda özel mesaj yoktu sımdıde yok sırf ondan forma gırmeye baslamıstım..ama son bı kac aydır herkes daha rahat...
kendımıde ıcıne koyım :D forum dısına tastıgım zamanlarda oldu..

---> - Genel Duyuru -

Forumdaki olan bu tarz eylemlerin önünü belkide forum üyelerine Forum yöneticilerinden sürpriz bir hediye verilerek olabilir. Şöleki Forum içinde kişilerin açmış oldugu konular göz önünde ve kişisel sayfalarda öle. Eğerki ama sadece Profil mesajlaşma sistemi açılırsa ve profil mesajlarıda Yönetici arkadaşlar tarafından yine takip edilir ve üyelerde sadece profilinde sorunları saygınlıgını aşmadan çözerlerse eminim bu tarz tatsız durumlarda ortaya çıkmaz SİZ EMEKTAR yönetici arkadaşlarımızda Üyeler ile muhatap olmadan sadece Uyarılarda bulunarak forum içi suküneti sağlayabilirsiniz. Lütfen akıl verdiğimi sanmayın. Forum içi konu paylaşımı olan entegre değilmi zaten ? ve üyelerde kişisel sayfalarında bu tarz tartışmalar yaşamak yerine profillerinde duygularını dile getirirler diye düşünüyorum.

Tabiki yıllarını Düşlerforuma vermiş emek harcamış siz Yönetici arkadaşlarımız daha iyisini bilirsiniz.

Umarım kimse banlanmadan forum içi paylaşımlarına devam ederler.

---> - Genel Duyuru -

Neyseki niye bir sorunum yok ALLAHa sukur :) abla stasunde olup sevgiliminde burda uye olmamasi beni rahatti :)

Hepsini okuyamadim ama eve gittigimde okuyacagim.

---> - Genel Duyuru -

Son zamanlarda bızzat rahatsızlık duydugum bır konu bu.
Yonetımın ozel mesaj sıstemını,repı kımın verdıgını gormeyı kapalı tutarak onunu almaya calıstıgı forum dısı arkadaslık,sevgılılık vs. konusu uyelerın bırbırlerını DuslerForum Facebook sayfası aracılıgıyla oldugunu tahmın ettıgım bır sekılde bulup ;
Sohbetlerın forum dısına cıkmasını bırakın,sevgılı olmaya ve hatta ıkılı sorunlarını buraya yansıtmaya baslamıs olmalarından rahatsızlık duyuyordum ; bu konunun acılması,bu konuda uyarı yapılması bu yuzden cok ıyı olmus.

Lakın [MENTION=40478]KızıLAteş[/MENTION] nıcklı arkadasa katılmamak elde degıl.
Bu noktadan sonra onune tamamen gecılebılecegını tahmın etmedıgım bu forum dısı ılıskılerın onune yazın da onermıs oldugum tamamen moderator-super moderator-admın kontrollu bır profıl mesaj sıstemının bır nebze olsun gecebılecegını dusunuyorum.
Profıllere yazılan mesajların kontrollerını tamamen moderatorler,yonetıcıler yaparsa yanı yonetımden bırılerı onaylamadıgı surece o mesajları kullanıcılar goremese ; tabıı boyle bırsey mumkunse -ne derece mumkundur bılemıyorum.- ıletısım adresı verılmesının de onune gecmıs oluruz.

Uyelerın banlanmasını,forumun aktıf uyeler kaybetmesını hıc bır yonetıcı arkadasın ıstedıgını sanmıyorum.
Ama emın oldugum dıger bırsey,bızı dıger forumlardan ayrı kılan bu aıle ortamının kaybolmasını da hıc bır yonetıcı arkadas,hıc bır uyemız ıstemıyordur.
En azından ben ; kendı adıma ıstemıyorum.

Konusu tekrar acılmısken,denetımlı bır profıl mesajlasma sıstemını talep edıyorum. Olabılırı varsa.
Sahsen cok kullanacagım veya bana lazım olan bırsey degıl lakın forumdakı duzenı saglayabılmek ıcın suanlık bır cozum oldugunu dusunuyorum.

Saygılar.

---> - Genel Duyuru -

Öncelikle Merhabalar Değerli Yöneticiler.
Sayın sEmih Adminim;

Örnek Verecek Olursam Forumda Bayan Arkadaşlarla Muhabbet Eden Bazı Erkek Arkadaşlarımız En Ufak İlgiyi Aşk Sandıkları Gibi Bu Gerginliği Foruma Yansıtma Peşindelerdir

Bu Verilen Örnek İçerisinde Dahilmiyim Öncelikle Bunu Merak Ettim.
Eğer Örneğe Dahil İsem;
Size Bahsini Ettiğim Konuda ve Şikayette Tüm Bayanların İstemeyerek Söylüyorum "Beyinsiz" Olduğu Tabiri Kullanıldı ve Bize "Kafadan Sakatsınız" Hakareti Yapıldı. Ve Ben Buna Karşılık Verdim HALİYLE Olay Tartışmaya Dönüştü. Gerginliği Çıkartan Ben Değildim Sizde İncelemişsinizdir.

Haklısınız Abartmış Olabiliriz. Bunun İçin Herkesten Özür Dilerim. Foruma Taşımış Olmamız Bu Denli Hata Olabilir. Bu Kadar Ciddiye Gideceğini Bilsek Yapmazdık.Ama Açmış Bulunduğum Topicte Hiçbir Suçumuz Yoktur Ve Yukarıdaki Örneğe Dahil Olmadığım Kanaatindeyim.

*Kurallarınıza Sonuna Kadar Saygılıyız. Olmak Zorundayız Bu Platforma Olmak İstiyorsak. AMA SEVİLMEYEN ADAM ROLÜNDE OLMAK İSTEMİYORUM. Çünkü Yaptığımız Abest Birşey Değildi. Şahıslar Uyarılabilirdi. Ama Böyle Uygun Görmüşsünüz. Liderliğinde Olduğunuz Platform Nazarımda 1 Numara Öyle Olmasa İdi Şu An Burada Olmazdım.

"Hı Şuda Söylenilebilir Siz Buraya Paylaşım İçin Gelmemişsiniz Mesajlarının Hepsi [MENTION=156005]AyPerisi[/MENTION] ile ilgili diyenler olacaktır. Reel Hayatımda Geçirdiğim Kazanın Etkisi Halen Üzerimdedir. Pek Fırsatını Bulamıyorum Fırsatını Bulursam Geliyorum. Geldiğim Anda Zaten [MENTION=156005]AyPerisi[/MENTION] ile ilgilenmekten farklı konulara yönelemiyorum Ve Reel Hayatımızda Zaten Kendi İmkanlarımız İLe Zaten Görüşüyoruz. Sosyal Ağ Kullanmadığımız İçin REsimli Birşeyleri Paylaşmak İçin Bu Platform Üzerinden Yapıyoruz"

Bu Hareketimizde Yanlış Anlaşılmasın İlerleyen Günlerde Paylaşıma Yapacağımız Katkılar Bu Sözlerimi<i Destekleyecektir.

Tüm Yetkililerimize Saygılarımı Sunuyorum.

Son düzenleme:
---> - Genel Duyuru -

Ben Sözlerimi Genel Olarak Söyledim.

İsim Verecek Olsamda Net Olarak Veririm

Çok Şükür Kimseden Çekincek Birşeyim Yok

Elimde Delil Veya Kanıt Olmadanda Bi Lafın Altına Girmem.

Profil Mesajları Konusuna Gelince İyi Demissiniz Hoş Demissiniz

Ama Oda Çare Değil

Benim Bahsettiğim Konu Farklı.

[MENTION=158552]uLuTaN[/MENTION]

Tamam Sosyal Paylaşım Sitelerini Kullanmıyor Olamazsınız

Ancak Kusura Bakma

Siz Olayı Fazlasıyla Abarttınız

Tamam Bir Birinizi Çok Seviyor Olabilirsiniz

Deliler Gibi Aşıkta Olabilirsiniz

Bizde Aşık Olduk Canım Kardeşim

Bizimde Sevdiğimiz , Kadınım Dediğim İnsanda Forumda Bulundu

Şuan Ayrıldık, Ama Hiç Bir Mesajları Değiştirmedim Araştır

Sizin Gibi Bir Abartı Var mı?

Tamam Biz Facebook Vs Kullanıyorduk Ama Ordanda Böyle Bir Girişimde Bulunmuyorduk

Çünki Tamam Böyle Ara Sıra Küçük Süprizler , Jestler Hoş Olur

Ama Günde 10 Defa Olmaz Kusura Bakma

Ben Kendi Görüşümü Söylüyorum Tekrar Altını Cizerek Söylüyorum

Beni Kimsenin Özel Hayatı İlgilendirmez

Nazicane Fikrimdir Benim.

---> - Genel Duyuru -

Ben Sözlerimi Genel Olarak Söyledim.

İsim Verecek Olsamda Net Olarak Veririm

Çok Şükür Kimseden Çekincek Birşeyim Yok

Elimde Delil Veya Kanıt Olmadanda Bi Lafın Altına Girmem.

Profil Mesajları Konusuna Gelince İyi Demissiniz Hoş Demissiniz

Ama Oda Çare Değil

Benim Bahsettiğim Konu Farklı.

[MENTION=158552]uLuTaN[/MENTION]

Tamam Sosyal Paylaşım Sitelerini Kullanmıyor Olamazsınız

Ancak Kusura Bakma

Siz Olayı Fazlasıyla Abarttınız

Tamam Bir Birinizi Çok Seviyor Olabilirsiniz

Deliler Gibi Aşıkta Olabilirsiniz

Bizde Aşık Olduk Canım Kardeşim

Bizimde Sevdiğimiz , Kadınım Dediğim İnsanda Forumda Bulundu

Şuan Ayrıldık, Ama Hiç Bir Mesajları Değiştirmedim Araştır

Sizin Gibi Bir Abartı Var mı?

Tamam Biz Facebook Vs Kullanıyorduk Ama Ordanda Böyle Bir Girişimde Bulunmuyorduk

Çünki Tamam Böyle Ara Sıra Küçük Süprizler , Jestler Hoş Olur

Ama Günde 10 Defa Olmaz Kusura Bakma

Ben Kendi Görüşümü Söylüyorum Tekrar Altını Cizerek Söylüyorum

Beni Kimsenin Özel Hayatı İlgilendirmez

Nazicane Fikrimdir Benim.

Teşekkür Ediyorum Düşüncelerinizi Tüm Çıplaklığı İle Paylaştığınız İçin. Paylaşmasanız Üzülürdüm. Ben Tekrar [MENTION=156005]AyPerisi[/MENTION] ve kendim Adına Özür Diliyorum. Sevgimizi Abartarak Taşıdık. Belki Bize Göre Çok Normal Ama Dışarıdan Nasıl Karşılanır Düşünmedik. Doğruya Doğru.

Tekrardan Teşekkür Ediyorum Anlayışınız Saygınız Ve Sevginiz İçin. Bir Nebze Olsun Seviliyoruz ki Açıklama Yaptınız, Dinlediniz

---> - Genel Duyuru -

-Öncelikle Şunu Söylemek İstiyorum Yönetime Dahil Olduğum Andan Beri Forum ile İlgilenmek Konusunda Aktif Oldum. İlk üyeliğimden şu zamana kadar sergilediğim tavırlar hiç değişmedi . İstikrarlı bir şekilde bir şeyleri savundum arkasında durdum. Şu da var ki forum dışın da bir hayatımız var. Yeri geliyor saatlerce olamıyorum aklım burada kalıyor .. Yeri geliyor Saatlerce forumda oluyorum olaylara anında müdahale ediyorum.. Sabahın 06 da kalkıyorum günde 6 derse giriyorum bir sınıfta 40 - 45 öğrenci mevcut olduğunu düşünürsek Günde ortalama 240 öğrenci ile muhattap oluyorum. Meslek gereği Ses , Efor Sarfediyorum .. Eve gelir gelmez ilk işim foruma bakmak oluyor bunu ağzıma bir dilim lokma almadan yorgun argın yapıyorum.. Bugün ki Olay konusunda bilgim yok olaylar olduğu esnada rüyalar alemindeydim çünkü o kadar yorgunluğun üzerine uyumak şarttı.

- Ben Sevgilimi DüşlerForum sayesinde buldum.. Reelde de görüştüm .. Ailesi İle de Tanıştım ..
Ama Forum Ortasında Bir birimize söylediğimiz kelimeler kısıtlıdır.. Laçka sohbetlere girmemişizdir .
Benim Amacım Forumda Sevgili bulmak , koca bulmak değildi.. İnsanlar bazı şeylere engel olamıyorlar çünkü yaşamanız ve görmeniz gerekiyor. Benim Kısmetim de buradan mış [MENTION=151672]bluee[/MENTION] muş. Ben iyi ki tanımışım diyorum.
Diyeceksin ki yönetim yapıyorsa üyeler ne yapacaklar. Doğru Bu konuda bir şey söyleyemiyorum kendimi de savunmuyorum .. Ama Pişman da değilim ..
Çünkü yakında Aileler tanışacak.. Allah tamamına erdirir inşallah.
Bu Konuda bizden şikayetçi olunacağını sanmıyorum xD çünkü forumda birbirimizle doğru düzgün konuşmuyoruz bile.

- Ben Kendi Adıma söylüyorum yine Gördüğüm yerde kurallar gereği uyarılarımı yapıyorum..
Uyarı yaptığımda kötü ve sevimsiz olarak biliniyorum xD Mesela Moderatör odasında Sohbet yasak sadece forumla ilgili konuşmalar olması gerekiyor. Yeri geliyor sohbet ediyoruz elimizde olmadan.
Ben şimdi uyarımı yapsam yasak diye Uyardıklarım değil ben uyarılıyorum bende bunu anlamıyorum :D Ayrıca + İmzamda da Genel Forum Kurallarına Giden Bir Link var Büyük Puntolarla yazdığım..
Bu yüzden hemen hemen her konuda aktif olmaya çalışıyorum dikkat çeker birileri bakar diye .
Örneğin Önceden İçinizde bir şey kalmasın konusunda Alıntı ile cevap verilemiyordu. Şuan bunun serbest olduğunu biliyorum.. Forumda İsim vermeden yorum yap konusu mesala Defalarca uyarıyorum mesaj düzenliyorum. Ama yine aynı şeyler devam ediyor ..
Konular Kuralına göre de gitmiyor..

- Sürekli Uyarıyorum :s Kusura Bakmayın Arkadaşlar Bundan Sonra Daha Katı Olacağım.

---> - Genel Duyuru -

Arkadaşlar konu gayet anlaşılabilir bir uslubla Semih tarafından anlatılmış..Günümüz dünyasında bu kadar sosyal ag varken kişiler,
ulaşmak istediklerine rahatlıkla ulaşırlar..
mevzu düşlerforumdaki seviyeyi korumak adına bence...

---> - Genel Duyuru -

Klasik Türk insanıyız kurallara tamamıyla hepimiz uyamıyoruz burdaki ortamın dışarı çıkmaması çok önemli bir olay ben sitenin açıldığını günde burdaydım şuandada burdayım ama eskiden daha karmaşıktı herşey biri giriyordu biri çıkıyordu izdivac yerine dönmüştü site ikiye ayrılmıştı hatta bir takım sebepler ötürü olsa gerek beni foruma cagıranla gitmiştim ben yane düşlerforumda kalmamıştım ama hep takip etmiştim ne oluyor ne bitiyor yasaklar başladıgında üye sayıları daha agır başlı insanlardan oluşmaya başlamıştı ilk başlarda benim hiç hoşuma gitmemiştim ama zamanla anladıgımda adminlerimin ne kadar doğru bir yolda olduğunu görmüştü msn yasaklanması site adresi reklamı yasaklanması ımzaların kısıtlanması özel mesajın kapatılması burası buranın bir arkadaşlık sitesi olduğunu gösterir nitelikteydi herşey ama tabiki Türk insanı çok sıcak kanlıdır yakınlasmak ister iyide olsa niyeti kötüde olsa ve şu sıralar kimin iyi niyetli kimin kötü niyetli olduğunu anlayamadıgımız zamanlar herşeyin üzerinden geldiğimiz gibi bunundan üzerinden geleceğimize tüm kalbimle inanıyorum . Forum içerisinde benim bir yanlışım olduğunda yüzüme söylenmesini isterim çünkü onu bilmeden düzeltemem herkese ben samimi davranıyorum cunku normal hayatta da ben böyleyim otobuste giderken bile yanımdakıyle arkadaş olabılen biriyim benden rahatsız olan varsa söylesin beraber düzeltelim herşeyim çünkü biz bir AİLEYİZ

Sevgilerimle Emre

---> - Genel Duyuru -

Öncelikle Herkese Merhabalar Arkadaşlar,
Son Günlerde Forum'da Gözüme Çarpan Olumsuz Durumlar Var
Her Ne Kadar Yöneticilere Kuralları Hatırlatmalarını Söylesemde
Genel Bir Duyuru Yapmaya Karar Verdim.

Ama Laf Olsun Diye Yazacaksanız Yazmayın , Gerek Yok.

Özet: Herkes haddini bilecek.

İki kelam etmek istedim..
Ama önce..

Başta sitenin en üst yönetiminin bu kadar ciddi bir konuda sert dille olmadan kırmadan kuralları tekrar gün yüzüne çıkaran tatlı bir uslubu..

Hemen altında aynı yönetimde bulunan bir arkadaşın " HAD BİLDİRME SANATI " içeren mesajı.. Burası tabi güzel bir ortam sanal sevgili bulma yeri değil lakin had bildirme yeride değildir sanırım.

Ben de uzun süredir burada üyeyim benimde dilim yanmadı değil. Hatta bir kez banlama bile yedim kısa süre yanlış anlaşılma vs.. derken ( araya da askerlik girdi ) netice de buradayız.

Profil mesajı = Özel Mesaj bence hiçbir farkı yok o nedenle özel mesaj sistemi yoksa profil mesajı hiç olmasın. Bence çoğu forumda da uygulanması gereken düzen bu. Çok forumda yer aldım çok forum kurdum hatta sonuncu forum sitesinde büyük başarı elde ettik. Lakin bizi deviren inanılmaz ama günlük aktif 300 online kullanıcının olduğu siteyi bitiren bu özel mesaj sistemi oldu. Sonuçta internet insan herkese hemen güvenebiliyor. Sonrasında tatsız olaylar ortaya çıkıyor. Hem canlar yanıyor hem site yanıyor. Burda yanan sitedeki maddi kayıp mı? Tabi ki değil. Buraya emek veren kişiler var. 1 mesajdan 10bin mesaja, siyahından kırmızısına herkes bir şekilde emek vermiş durumda. Semih Bey'in dediği gibi burada herkesin sevgilisi eşi veya kardeşi olabilir. Herhalde kimse sevgilisinin veya aile bireyinin buraya giripte okunmaması gereken birşeyi okumak kesinlikle istemez.

Yönetimin bu net tavrı gerçekten mükemmel. Azınlık çoğunluk demeden veya kaybetme korkusu olmadan kararından dönmeyen bir beyin topluluğu bence hiç kaybetmez.

Şahsım adıma teşekkür ederim..​

---> - Genel Duyuru -

İki kelam etmek istedim..
Ama önce..

Başta sitenin en üst yönetiminin bu kadar ciddi bir konuda sert dille olmadan kırmadan kuralları tekrar gün yüzüne çıkaran tatlı bir uslubu..

Hemen altında aynı yönetimde bulunan bir arkadaşın " HAD BİLDİRME SANATI " içeren mesajı.. Burası tabi güzel bir ortam sanal sevgili bulma yeri değil lakin had bildirme yeride değildir sanırım.

Ben de uzun süredir burada üyeyim benimde dilim yanmadı değil. Hatta bir kez banlama bile yedim kısa süre yanlış anlaşılma vs.. derken ( araya da askerlik girdi ) netice de buradayız.

Profil mesajı = Özel Mesaj bence hiçbir farkı yok o nedenle özel mesaj sistemi yoksa profil mesajı hiç olmasın. Bence çoğu forumda da uygulanması gereken düzen bu. Çok forumda yer aldım çok forum kurdum hatta sonuncu forum sitesinde büyük başarı elde ettik. Lakin bizi deviren inanılmaz ama günlük aktif 300 online kullanıcının olduğu siteyi bitiren bu özel mesaj sistemi oldu. Sonuçta internet insan herkese hemen güvenebiliyor. Sonrasında tatsız olaylar ortaya çıkıyor. Hem canlar yanıyor hem site yanıyor. Burda yanan sitedeki maddi kayıp mı? Tabi ki değil. Buraya emek veren kişiler var. 1 mesajdan 10bin mesaja, siyahından kırmızısına herkes bir şekilde emek vermiş durumda. Semih Bey'in dediği gibi burada herkesin sevgilisi eşi veya kardeşi olabilir. Herhalde kimse sevgilisinin veya aile bireyinin buraya giripte okunmaması gereken birşeyi okumak kesinlikle istemez.

Yönetimin bu net tavrı gerçekten mükemmel. Azınlık çoğunluk demeden veya kaybetme korkusu olmadan kararından dönmeyen bir beyin topluluğu bence hiç kaybetmez.

Şahsım adıma teşekkür ederim..​
Güzel yorumlaman için kendim adıma teşekkür ederim sana en içten dileklerimle :)

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri