Gelin Makyajının Düğün Sezonu Bitmeden Yasaklanması İçin 8 Neden

sensiz olmaz

Kayıtlı Üye
Çocukluğunuzda evcilik oynadığınız, bayramlarda kapı kapı dolaşarak para ve şeker topladığınız, geçen yaz birlikte tatile gittiğiniz o biricik kuzeniniz evleniyor. Düğün günü telaşesi, gelin arabasının önünde sinsi sinsi bekleyen çocuklar ve davul zurna eşliğinde apartmandan çıkan kuzeniniz.

‘Bu kim müdür?’ diye düşünüyorsunuz garip bir telaşla, kuzeninize az biraz zoom yapıyorsunuz. Ama göz altlarından saçılan gümüşümsü makyajın parıldayan etkisi sizi kör ediyor. Damat da ‘Bizim Selin mi lan bu?’ muallakında kaldığını çaktırmamaya çalışıyor. Numaradan sırıtıyor, el sıkıyor.

Davul sesleri kafalara aduket atmaya, makyajdan seken güneş ışınları zurnacının göz bebeklerini yakmaya başlıyor. Kaos, dram ve üzüntü. Gelin makyajı acilen yasaklanmalı diyoruz efendim, biraz daha neden mi?

1. Çünkü hüzün
gelin-makyaji-yasaklansin.jpg

2. Çünkü korku
gelin-makyaji-korku.jpg

3. Çünkü dram
gelin-makyaji-yasaklansin-4.jpg

4. Çünkü keder
gelin-makyaji-yasaklansin-listelist.jpg

5. Çünkü ızdırap
gelin-makyaji-yasaklansin-5.jpg

6. Çünkü kader
gelin-makyaji-yasaklansin-listelist-6.jpg

7. Çünkü bilinmezlik
gelin-makyaji-korku-listelist.jpg

8. Çünkü gözyaşı
gelin-makyajlari-komik-listelist.jpg

Son düzenleme:
---> Gelin Makyajının Düğün Sezonu Bitmeden Yasaklanması İçin 8 Neden

Anlamadim bunu

Ne alaka xD
Ama makyajlar iğrenç

internet boyle baslıga rasladım artık gerisini siz düsünün :D kız olan gelin giyecek olan sizlersiniz :D

internet boyle baslıga rasladım artık gerisini siz düsünün :D kız olan gelin giyecek olan sizlersiniz :D

Her rasladigin seyi paylasma ali... cok sacma bi paylasim.. 3 kere okudum bi anlam cikaramadim...

Uzaydami yasion xD

hahaha yok ama sunu unutma sidmiki gencler hep sacma sapan seylere ve boyle ilgi ceken seylere bakıyorlar ilgi ragabet gorüyor :D

boyle baslıklar acınca da milet gezince bizim siteyi gorüyor ilgisini cekince geliyor :D

hahaha yok ama sunu unutma sidmiki gencler hep sacma sapan seylere ve boyle ilgi ceken seylere bakıyorlar ilgi ragabet gorüyor :D

boyle baslıklar acınca da milet gezince bizim siteyi gorüyor ilgisini cekince geliyor :D

:1043_twisted_1:

çok abartılılar

Damatlar bunlari görse dügünden vazgecerdi herhalde .) Makyajdan sogutacak derecede abartililar.

baglantıyı cozemedım yaa
cok makyaj yaptırmayın aglayınca akar mı demek ıstemısler :I

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri