Gekas, Sivasspor'la anlaştı

Görünmezadam

Kayıtlı Üye
Ülkemizde Samsunspor, Akhisar Belediyespor, Konyaspor ve Eskişehirspor formaları giyen Yunan golcü Theofanis Gekas'in yeni takımı belli oldu. İsviçre ekiplerinden FC Sion'da forma giyen futbolcu, Sivasspor'la anlaşma sağladı.
77MqrN.jpg

Süper Lig'de oynadığı dönemde attığı gollerle adından söz ettirmeyi başaran Theofanis Gekas, tekrar Türkiye'ye dönüyor.

Geçtiğimiz sezonun devre arasında Eskişehirspor'dan İsviçre ekibi Sion'a imza atan Theofanis Gekas, TFF 1. Lig takımlarından Sivasspor'la anlaştı. Konuyla ilgili açıklamayı Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz, Göztepe ile oynadıkları maçtan sonra yaptı.

Kanal 58'e konuşan Otyakmaz, "Gekas ile prensip anlaşmasına vardık. Devre arasında kadromuzu güçlendireceğiz. Şimdi iş taraftarlarda" diye konuştu.

Haberler > Genel Haberler > E. Yeni Malatyaspor Maçının Saati Değişti
E. Yeni Malatyaspor Maçının Saati Değişti
Tarih: 09/01/2017 / Saat: 21:31 / sivasspor.org.tr
Tweet
Paylaştır3
E. Yeni Malatyaspor Maçının Saati Değişti
Evkur Yeni Malatyaspor ile Sivasspor´umuz arasında oynanacak mücadelenin saati değişti.

TFF 1. Lig'in 17. haftasında Evkur Yeni Malatyaspor ile Sivasspor'umuz arasında oynanacak mücadelenin başlama saati değişti.

Buna göre mücadele 14 Ocak 2017 Cumartesi günü saat 13.00'te başlayacak.

Kulübümüz, Antalyaspor forması giyen ve defansın sağında görev alan Rıdvan Şimşek ile sezon sonuna kadar kiralık olarak anlaşmaya vardı.

Rıdvan Şimşek Kimdir?

17 Ocak 1991'de İzmir Konak'ta dünyaya gelen Rıdvan Şimşek futbola Karşıkaya'da başladı. 5 sezon boyunca İzmir temsilcisinin formasını giyen Rıdvan Şimşek 2009 yılında ise Beşiktaş'a transfer oldu. Ardından Kardemir Karabükspor'a transfer futbolcu sırasıyla; Elazığspor, Gaziantepspor, Karşıyaka ve son olarak da Antalyaspor formasını terletti.

Rıdvan Şimşek sezonun ilk yarısında 5 maçta Akdeniz temsilcisinin formasını giydi.

Kariyerinde 152 maça çıkan Rıdvan Şimşek 6 da gol atarken ayrıca çeşitli kategorilerde 22 kez milli takımda görev yaptı.

Teknik Direktörümüz Mesut Bakkal, takımımızın hedefinin şampiyonluk olduğunu söyledi.

Sivasspor'umuz ligin 17. hafta maçında deplasmanda oynayacağımız Evkur Yeni Malatyaspor maçının hazırlıklarına kulüp tesislerimizde yaptığı antrenmanla devam etti.

Teknik Direktörümüz Mesut Bakkal, antrenman öncesi antrenman öncesi basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Antalya'da yapılan kamp döneminin verimli geçtiğini söyleyen Bakkal, "İki tane hazırlık maçında en önemli kriterlerden birisi gol yemeden bitirdik. Bu bizim için önemliydi. Oturmuş bir kadromuz, oturmuş bir şablonumuz var. Bunun üzerine de takviyelerde bulunduk. Bu şablonun üzerine faydalı olabilecek isimler aldık. Malatya'ya gideceğiz. İyi hazırlandığımızı düşünüyorum. Yolumuz belli şampiyonluk" dedi.

Lig sonunda mutlu sona ulaşmak istediğimizi kaydeden Bakkal, "Takım olarak belirlediğimiz 18 finalimiz var. Bunun bilincinde olarak mücadele ederek Play-Off'a kalmadan çıkmak istiyoruz. İyi bir takım olduk. İyi bir arkadaşlık var. Birbiri için mücadele etmeye başladılar. Bu artarak devam edecek. Üzerine de bize katkı sağlayacak oyuncu grubunu aldık. İyi yoldayız. Güzel ve tempolu bir çalışmadan sonra lige inşallah iyi başlarız." ifadelerini kullandı.

Bakkal, takımımıza takviye yapacağımızı da sözlerine ekledi.

Yunan futbolcumuz Theofanis Gekas, "Taraftarlarımızdan her maçta olduğu gibi stada gelerek bize destek vermelerini istiyorum; çünkü biz Şampiyon olacağız" dedi.

Devre arasında İsviçre'nın FC Sion takımından kadromuza kattığımız golcü futbolcumuz Theofanis Gekas resmi internet sitemiz www.sivasspor.org.tr'ye özel açıklamalarda bulundu.

Daha önce Türkiye'de çeşitli takımlarda oynadığını hatırlatan Gekas, Sivasspor'umuzu da bildiğini söyledi.

Kulübümüze transfer sürecini anlatan Gekas, "Bana Süper Lig'e çıkma hedefi anlattılar. Bu süreçte teklifi kabul ettim ve Sivasspor'a geldim" dedi.

Sivasspor'umuzun büyük bir kulüp olduğunu ifade eden Gekas, "Sivasspor'un büyük bir camia olduğunu Süper Lig'de oynarken de iyi birliyordum. İkinci yarı öncesi çok iyi bir takıma sahip olduğumuzu söyleyebilirim. Sivasspor birinci olarak Süper Lig'e çıkacak" diye konuştu.

Taraftarlarımıza da resmi internet sitemiz üzerinden seslenen Gekas, şampiyonluk hedefi doğrultusunda takımımıza destek olmalarını isteyerek, "Taraftarlarımızdan her maçta olduğu gibi stada gelerek bize destek vermelerini istiyorum; çünkü biz Şampiyon olacağız." diyerek sözlerini tamamladı.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri