GeCeCi....

By_GeCeCi

Kayıtlı Üye
Adı:YuSuF
Soyadı: ----
ya$ı
:19

Tuttuqu Takım: GalataSaray [CimBomBom]
Hoßilerm: Web tasarım,Yüzmek,Balığa çıkmak xD,basket.
FobiLerm:Yalan söyleyen ve arkamdan konuşulması :)

1991 Yılında Ankara keçiören devlet hastanesinde cumartesi günü saat 1:30 da gözlerimi dünyaya açmışım xD Hiç fotoğraflarım yok fakat küçükkn saçlarım altın sarısıymış öyle derler xD

Küçüklüğümün bi kısmı antalyada bi kısmı istanbulda geçmiş. genelde evde oturmayan yaramaz biriymişim :pp ilk öğretim 4 ile 7 arası takdirmane aldım gayet güzeldi o zamanlar orta son sınıfta bitane zayıf ile geçmiştim [çevre] İlk aşkım ilk öğretimde bi hocamdı beni çok severdi gözlerimin hastasıydı kadın :pp sürekli ön sırada oturturdu beni bi ara aşkımı açıkladım sizi çok seviyorum demiştim xD oda bende seni demişti tabi onun farklı bi sevgisi vardı xD
Orta okulda zayıf aldığım için babam hediye olarak bilgisayar almıştı bana o zaman fareyi sol elimle tutuyordum xD zamanla kurtlaştık :pp

Lise hayatım en güzel günlerimdi. lise 2 de okul1.si olmuştum fakat okul o kadar ahım şahım birşey değildi xD Lise son çok kötü geçmişti sabah akşam test :| En iyi dostum yunustu. halada öyle :pp

Dinlediğim müzikleri genelde kimse sevmez. fakat kimse dinlemediği için sevmez xD orhan gencebay,ferdi tayfur asla vazgeçilmezlerimdir.

Tv Olarak genelde dizi hiç denilecek kadar izlemem hatta tv yaklaşık 3 yıldır izlemedim diyebilirm :pp kvpusu,türkmalı,aşkım aşkım, yabancı bi kaç dizi. bunlarıda hem bilgisayardan reklamsız izlerim xD

En büyük hayalim xD
Saçma bi hayal belki. ama ileride iki katlı güzel bi evim olsun istiyorum.alt katı sinema ortamı,üst kat normal ,ayrıca ev için çatı yapmayı düşünmüyorum çatı yerine havuz xD

Dipnot xD Ayse^^mden bazı soruları alıntı yaptım xD

Şimdilik bu kadar :)

---> GeCeCi....

En büyük hayalim xD
Saçma bi hayal belki. ama ileride iki katlı güzel bi evim olsun istiyorum.alt katı sinema ortamı,üst kat normal ,ayrıca ev için çatı yapmayı düşünmüyorum çatı yerine havuz xD
Vaaay : )
Çatı yerine cam koyarız,oLmamı? :pp
Gökyüzü vs. ;D
dşejsgsjdj :pp

---> GeCeCi....

Hayallere bak yaaxD
Bu arada haberleri Ayşemdende aldım mutluluklar gençler:pp
Güzel tanıtmışsın kendini Yusuf teşekkürlerxD

---> GeCeCi....

Bütün hayaller güzeldir aslında. tabi hayal olarak kalma ise xD..

Teşekkürler :)

---> GeCeCi....

tşkler kendini tanıttığın için

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri