garip adam

sensiz olmaz

Kayıtlı Üye
Bu bir katilin hikayesidir.Yıl 1950 Ceret adında bir adam ölülere çok meraklıdır hatta ve hatta bir keresinde mezarı kazmaya çalışmış ve ölüyü ewine ***ürmek istemişti.Ama tabiki biz izin vermedik.Bir gün ewinde ilk defa bir parti düzenlemişti.Bizide davet etmişti giderken biraz korkmuştum çünkü: evinin önünde bir mezarlık bulunuyordu.Ve bir söyleşiye göre bu mezarlıktan geçen kişilerin o mezarda en çok azap çeken ölü ile yer değiştirecegi söyleniyordu.Parti olan gün geldi çattı.3 arkadaşla birlikte o mezarlıktan geçmeye korkuyorduk ama napabilirdik? Cereti kırmamamız lazımdı ve bunu göze aldık.Mezarlığın kapısına geldiğimde kapıda yaşlı bir adam gördüm.Bana yaklaşma diyordu yanında bir tabut içindede kefen vardı.yaşlı adam bize doğru bakarak sen buna laiksin diyordu.Biz onu hiç gale almadan yolumuza devam ettik.Evinin önüne geldiğimizde hiç kimse yoktu.Böyle bir partide herkesin olması lazımdı ama tam tersine sadece biz vardık.Kapıyı çaldığımızda elime bir sıvı geldi bu kıpkırmızı bir kandı.İçeriye girdik ev gayet düzenli ve güzeldi.Arkadaşım lavobaya gitmek istemişti bizde Ceret'in nerede olduğunu merak ediyorduk arkadaşımın gittiği lavobadan bir çığlık duyduk hemen oraya gittik ve Ceret'in cesetini ve mezarlıktan yeni çıkmış bir iskelet ile karşılaştık anladıkki ruhları rahatsız etmek iyi bir şey değilmiş. SİZ SİZ OLUN ASLA RUH FELAN ÇAĞIRMAYIN... Bu hikaye benim büyük büyük dedemin bize her zaman anlattığı hikayedir...

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri