Galatasaray Hagi’nin çiftliği Ve Egosunu Tatmin Yeri Değildir!...

'Gülümse

:D
Prenses
Hagi, “Berberliği Galatasaray’ın başında öğrenecekse”
Hagi Teknik Direktörlük stajını Galatasaray Çiftliğinde yapacaksa bitmez, tükenmez kaprislerini ve egosunu Galatasaray’ın bilmem kaç milyon euro borçlanarak aldığı yabancı futbolcuları üzerinde tatmin etmeye devam edecekse vay Galatasaraylıların haline !... Galatasaraylıları daha çok kötü günler bekliyor! Tabi bu konuda anlaşılmaz sabır gösteren başkan Polat’ı da çok kötü günler bekliyor!... “Arda, Pino sakat, Ayhan cezalı ama Baros hazır, son çift kale anteraman da harikalar yaratmış, yine gol olup rakip kaleye yağmış adeta eski Baros gibi şov yapmış, Baros döndü, ilk 11 de çıkacakmış, Galatasaray uzun süredir yararlanamadığı santraforuna kavuştu. Ayrıca ülkelerinin milli takımlarına çağrılan Stoper Neill ile tecrübeli hücum oyuncusu Kewell sağlam ve hazır olarak döndü, yeni alınan saha zaten direk 11’de son transver yabancı kaleci Zabata da 11 de olacakmış. Beğenilen yeni yabancılar Kolin ve Stancu haci den vize alabilirse.
İşte bu Galatasaray’ın karşısın da GaziantepSpor’un işi hayli zor olacaktır dedik ama”Gelen gideni aratır!” tezini her maçta yaptığı çığlın yanlışlarla ispatlamaya gayret eden Haci fattörünü göz ardı ettik… Haci gibi teknik direktörün varsa zaten rakip takım maça (1-0) galip ve moralli başlıyor…
Haci; Galatasaray’ın milyon euroları dökerek aldığı Musowiç’i sildi attı…Şimdi ……….. Baros’a geldi! Vay efendim Baros sakatım demiş Antalya kampına kampına katılmamış, Disiplinsiz davranmış, O nedenle, Baros’u cezalandırmak, disiplbine sokmak için ilk 11’e alınmıyor, yedekte bekletiliyormuş. Bu söylenti doğrultusunda yazık çok yazık Galatasaray’a 3 Şubat 2011’de Gaziantep Kamil Ocak Stadyumunda oynanan “Ziraat fıskiye kupası” çeyrek final ilk maçında, Gaziantepspor’un genç, dinamik,iddialı,inanmış kadrosunun ve kendi evinde takımını ateşleyen Gaziantepspor ………………… önünde Galatasaray’ın ilk 11’ini ve yedek kulübesindeki Baros’u görünce “Tamam Galatasaray bu maçada (1-0) malup başladı!” dedim ve zaten 16. dakikada Gaziantepspor ilk golünü attı. İlk golü atan: Kim?
Galatasaray’ın daha 20 gün önce 500 bin Euro …………. çok görüp elinden kaçırdığı gurbetçi Cenk Tosun! Gaziantepsporlu ların isabetli bir transver yapmışlar ve Cenk Tosun’u kapmışlar… İşte Cenk Galatasaraylılara Kupa yolunda ilk darbeyi indirdi. Sonra 38. dakikada Galatasaray Kazım’ın golüyle beraberliği yakaladı.
63. dakikada Galatasaraylı sporcu sahneye çıktı, kupasını konuşturdu(2-1) yaptı. Galatasaray öne geçti bu maçı alım derken Gaziantepsporlu Elyasa 67. dakikada eşitliği sağladı (2-2) oldu. Galatasaray tekrar öne geçmek için çaba sarfederken Haci; Baros’u da 68.dakikada oyuna soktu ama Baros ısınana kadar Galatasaray 3. golü Gaziantepspor’a kaptırdığı gurbetçi gölü genç Cenk Tosun’dan 78. dakikada yedi. Galatasaraylı Tosun daha sonra gösterdikleri çabaları fayda etmedi. Gaziantepspor Kamil Ocak Stadyumunda seyircisi önünde Galatasaray’ı (3-2) malup etti. Bu malubiyetin de tek Suçlusu; 46. dakikada Mustafa Sarp’ı, 63. dakikada ……………………………………………… oyuna oyuna sokan, Yekta ve Kewell’ı kulübeye çekme yanlışını yapan, Kendi egosunu tatmin etme adına, Galatasaray’ın gol makinesi Baros’su 68. dakikada oyuna alıp bitime 20 dakika kalan hadi göster kendini, gol atta beni mahcup etme… Gibi son dakikalarda Baros’u kazanmaya kalkmasıdır.
Haci Galatasaray’ın akordunu bozdu. Cana’yı savunma’da kullanılan, Sabri, Hakan Balta ve Cullio’nun oyununu bozuyor.
Kewell gibi elinde bir yetenek varsa, ne zaman ne yaparsa belli oluşumu, Kewell’ı 63.dakikada Çıkarıp yerine Aydın’ı alıyor. Bu Hagi ne yapmak istiyor? Bizi bilen varsa Lütfen bana olanı anlatsın…

Ali Araptarlı

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri