Fransızca kurs tavsiyesi

Abdullaherd

Kayıtlı Üye
Bir sorum olacak benim Fransızca için yabancıl dil kursu araştırıyorum, sizin gittiğiniz tanıdığınızın ablanızın kardeşinizin vs. gittiği varsa yardımcı olurmsunuz.

---> Fransızca kurs tavsiyesi

Siz bence İstanbul Lisan merkezini tercih edin. Üniversiteden arkadaşım vardı .üniversite 2.sınıfta Fransızcadan girecekti sınava söylediğim kursa birlikte kayıt yaptırmaya gitmiştik. Hangi şubesiydi bilmiyorum ama araştırırsan internetten bulursun zaten kendisi çok memnun kaldı derslere girmeye başladıktan sonra öğretmenlerini çok övüyordu özellikle. bende ingilizce için oraya gitmeyi düşünüyorum şimdi.size kolay gelsin

---> Fransızca kurs tavsiyesi

Bir sorum olacak benim Fransızca için yabancıl dil kursu araştırıyorum, sizin gittiğiniz tanıdığınızın ablanızın kardeşinizin vs. gittiği varsa yardımcı olurmsunuz.

İLM den 2 kur Fransızca aldım. Fiyat oldukça makuldü, hocamız ilgili ve uzmandı. Sadece dil bilgisi değil konuşmaya okumaya anlamaya da ağırlık verildi. Çeşitli materyaller ve kaynaklarla derslerimiz desteklendi. Ben başladığım noktadan oldukça uzağım ve beklediğimden de fazla yol kat ettim. İLM'yi tavsiye ediyorum.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri