Fotoğrafik Hafıza Teknikleri, Fotoğrafik Hafıza Teknikleri Slayt, Fotoğrafik Hafıza Teknikleri Sunum

Salvo

Kayıtlı Üye

Unutmak, unutkanlık, istediğimiz anda istediğimiz şeyleri hatırlayamamak ve aklımızda tutamamak hemen hemen herkesin ortak problemidir. Çoğu öğrencinin okuduklarını hafızasında tutamaması ve imtihan sırasında çalıştıklarını hatırlayamaması genel bir sıkıntıdır. Bazılarımız daha önce tanıştıkları kişilerin yüzünü hatırlarken ismini hatırlayamamakta, bazılarımız da telefon numaralarını ve rakamları aklında tutamamaktadır.

Çok dalgın olduğundan dolayı biraz önce elindeki kalemi veya arabasının anahtarını nereye koyduğunu hatırlayamayıp, bulmak için saatlerce arayan insanlarla karşılaşmışsınızdır. Yapacağı konuşmayı hafızasına güvenmediğinden dolayı kâğıttan okuyarak dinleyicileri sıkan konuşmacıların sayısı çoğunluktadır. Yine, daha önce öğrendiği bir yabancı kelimeyle her karşılaştığında tekrar tekrar sözlüğe bakma ihtiyacı duyanların içine düştükleri moral çöküntüsünü kimse inkâr edemez.

Yukarıda verilen örnekleri daha da çoğaltmak mümkün. Hepsinin ortak problemi hafıza zayıflığı! Halk dilinde hafıza zayıflığı olarak kullanılan eski terim artık bilimsel çevrelerde yerini eğitilmemiş hafıza ifadesine bırakmıştır.

Yapılan araştırmalar "zayıf hafıza" diye bir şeyin olmadığını, ancak "eğitimsiz hafıza"dan bahsedilebileceğini göstermektedir. Beynimizde çok mükemmel bir bilgisayar olduğu halde çoğumuzun ondan yeterince faydalanamadığımız ilmî olarak kabul edilmektedir.

Üç kitap ve altı CD veya kasetten oluşan "Fotografik Hafıza Teknikleri Seti" hafıza ve beyin eğitiminin bütün sırlarını vererek, beyninizdeki bilgisayarı harekete geçirmekte ve hafıza gücünüzü en az iki, hatta üç katına çıkaracak bilimsel teknikleri adım, adım ve uygulamalı olarak öğretmektedir. Kısacası bu sette hafıza eğitimiyle ilgili ihtiyacınız olan herşey mevcuttur.

Mega Hafıza Beyin Eğitimi ve Hızlı Öğrenme Merkezi'nin diğer eğitim setleri, hızlı öğrenme, konsantrasyon, hafıza gücü, anlayarak çok hızlı okuma, hafıza teknikleriyle İngilizce, zihinsel matematik ve hafıza teknikleri, isimler ve yüzler, müzik ve hızlı öğrenme, çocuk, zekâ ve hafıza gibi konuları içermektedir.


Kaset 1

http://www.ziddu.com/download/6241710/Kaset1.rar.html

Kaset 2

http://www.ziddu.com/download/6241711/Kaset2.rar.html

Kaset 3

http://www.ziddu.com/download/6241708/Kaset3.rar.html

Kaset 4

http://www.ziddu.com/download/6241709/Kaset4.rar.html

Kaset 5

http://www.ziddu.com/download/6241980/Kaset5.rar.html

Kaset 6

http://www.ziddu.com/download/6241978/Kaset6.rar.html

Kitaplar

http://www.ziddu.com/download/6241979/Kitaplar.rar.html
 
Cevap: Fotoğrafik Hafıza Teknikleri, Fotoğrafik Hafıza Teknikleri Slayt, Fotoğrafik Hafıza Teknikler

Hocam link ölmüş acaba ingilizce kelime setini yükler misiniz ?
 
takipçi satın al
Geri
Üst