Forumumuza Bölüm Açtırmak İsteyenler Buradan Belirtebilirsiniz

Neyin polemiğini yapıyosun kardeş sen, ben anlamadım seni?

Osmanlıyı osmanlı yapan kendisidir, En şaşalı dönemlerimiz osmanlı devleti zamanındadır.

Selçukluya niye bu kadar takıldın, ona bakarsan bütün Türk devletlerinin olması lazım alt forumlarda. Sıkıntı yok paylaşım yapılırsa mengücekler bile açılır.

Neden polemik yapayım ki ? Eksikliklerin belirtilmesini istediğiniz bir başlık altında bir TÜRK DEVLETİ hakkında İstek üzerine açılabilir gibisinden bir cümle kurmanız ve sizin burada konuşma biçiminiz uygun değil .. Ayrıca Forum içerisinde siz yetkili arkadaşların eksikleri görüp tamamla görevi yokmudur ? Üye paylaşsın ben uygun görmezsem silerim ? görev bumudur ?

Neden polemik yapayım ki ? Eksikliklerin belirtilmesini istediğiniz bir başlık altında bir TÜRK DEVLETİ hakkında İstek üzerine açılabilir gibisinden bir cümle kurmanız ve sizin burada konuşma biçiminiz uygun değil .. Ayrıca Forum içerisinde siz yetkili arkadaşların eksikleri görüp tamamla görevi yokmudur ? Üye paylaşsın ben uygun görmezsem silerim ? görev bumudur ?
Sorgulama yapmadan istek belirtseydin bu konu uzamayacaktı.

2006'dan beri açık olan bu forumda selçuklu devleti ve diğer Türk devletleri ile olan paylaşımlar ;

Genel Tarih - Düşler Forum, Forumlar, Forum Siteleri, Sitesi

yukarıda ki linkten yapılıyor zaten.

Senin burada diretme seviyen ile normal bir konuşma sergilediğimi zannediyorum sana karşı, açılabilir mi diye sordun bende paylaşım yapman halinde açılacağını söyledim. Ben ve diğer yetkili arkadaşlarım görevlerini gayet iyi biliyor o konuda şüphen olmasın.

Ayrıca alt forum açtırıyorsan isteğe bağlı, orayı görevli arkadaşların doldurma zorunluluğu olmuyor.

Umarım açıklayabilmişimdir, başlık konudan uzaklaşmadan son post olsun. Yazacaksan P.M sisteminden özel mesaj atabilirsin.

Tarih bölümü içerisinde Selçuklu Devleti'ne ait bir başlık bulunmamaktadır. Bu eksikliğin giderilmesini talep ediyorum. Alt Forum Başlığı Selçuklu Tarihi olarak belirlenebilir. Teşekkürler.

Öneriniz kabul edilmiş ve istediğiniz bölüm açılmıştır;

Selçuklu Tarihi - Düşler Forum, Forumlar, Forum Siteleri, Sitesi

Bölümle elinizden geldiğince ilgilenmeye, yeni konular açmaya özen göstermenizi rica ediyoruz.

Öneriniz için teşekkür ederiz.

[MENTION=144601]ParadokS[/MENTION] 15 temmuz şehitlerimiz ve sosyal sorumluluk projelerı hakkında ayrı forumlar açılsa guzel olurdu aslında.

[MENTION=144601]ParadokS[/MENTION] 15 temmuz şehitlerimiz ve sosyal sorumluluk projelerı hakkında ayrı forumlar açılsa guzel olurdu aslında.

O tip bir bölümün forumda sürekliliğinin olacağını pek düşünmüyorum kardeşim.

15 Temmuz şehitlerimiz ve sosyal sorumluluk projeleri hakkında ki konular forumumuzda bulunan güncel bölümlere açılabilir.

Önerin için teşekkür ederiz.

O tip bir bölümün forumda sürekliliğinin olacağını pek düşünmüyorum kardeşim.

15 Temmuz şehitlerimiz ve sosyal sorumluluk projeleri hakkında ki konular forumumuzda bulunan güncel bölümlere açılabilir.

Önerin için teşekkür ederiz.

sürekli olmasada en azından unutulmaması açısından iyi olurdu özellikle 15 temmuz şehitleri için.
teşekkür ettim.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri