Foruma Sesleniş

eRİŞİLMEz

Kayıtlı Üye
Slm mrb lar arkadaşlar sizinle paylaşmak istediğim şeyler var lütfen msjı herkes okusun özellikle yönetici arkadaşlar
Arkadaşlar ben bugüne kadar çok şükür yediğim ekmeğe ihanet etmedim etmemde adminlere yada diğer arkadaşlarla sorunum yok çünkü bende bir çok sitede admin oldumğum için kuralları bir çok kişiden iyi bilirim onun için iyice okuyun
Bazı arkadaşlar benim hakkımda özkana bişeyler demiş özkanla konuştum sağolsun buyuk ınsan anlattı benim onu küçümsediğim onun arkasından laflar etmişim diye bişeyler dedi bana yoksa özkan kardeşimdir bir sorunum yok ne haddime onunla ama bazıları ben gerçekleri söliyince forumda zorlarına gidiyo bilip bilmeden herşeye atlıyorlar
ve bunun üzerine volkan diye sölediler bana benim hakkımda araştırma yapıyormuş hani hacker ayakları felan zaten denizde boğulmaktan korksak suya girmeyiz yaşamaktan korksak hayatta olmayız onun için araştırması sonucu benim eğer yerim yurdum batıdasaysa o doğuyu sölemiş şehir olarak yani kıısaca ama bende çok güldüm :D ben düşmanımın bile geri zekalı olmasını istemem ta nerde dost diye barındığım sitede dostum benim arkamdan bunları sölesin çok kıırldım açıkçası halbuki ben sitede zamanım oldukça arkadaşlara yardımcı olmayı istedim ve forumada kırçiçeği aşkım yani ısrar etti gel diye bende geldim ama bu kadar şeyden sonra ne ben nede o bu sitede duramaz onun için hakkınızı helal edin arkadamdan sakın konuşmayın bi kaç site iadda etmişler bana ait olduğu benim takıldığım siteler felan
www.XXXXXXX takıldığım site bu sizleride beklerim özkan kardeşim bu msjı okuduktan sonra silersin hem benim üyeliğimi hemde kırçiçeğinkini rica ediyorum senden he özel pm atacaktım ama malüm 100 msjı doldurmayan atamıyormuş benim milletin arkasından koşma gibi prensibimde yok madem forumda aile gibiyiz herkes bilsin tmmı arkadaşlar hadi selametle görüşürüzz çok memnun oldum sizlerle kalın sağlıcakla

gözdem sen zaten forumu asylar öncesinden terkettmiştin şifreni bile hatırlamıyordun ...
Foruma artık takılmıcam kendi forumumuz var eddin bende Senin nikini İrem Diye birine verdim ....
Sonra tekrar gelmissiniz fakan fıstık ...Her NEYSE
AYRICA ÜYE RESİMLERİ BÖLÜMÜNDE İNSANLARIDA KANDIRDINIZ ..
Erisilmez sanada güle güle kardeş Bu forum aşkınız birden bire nerden çıktı anlamış degilim .....

www.XXXX selamlar Oraya takılmayan Kalmadı Zaten ..

herkez hacker oldu ...:D

AŞKINLA Mutluluklar dileriz Yolunuz Açık Olsun :25: :25:

arkandan degil yüzünede konuşurum Özkanı çok sevmedigini biliyorum :D

benimle oyun oynama Forumada aniden mübdelası olman bende şüphe uyandırdı...
Bende Özkana Düüncemi söyledim güvenme dedim .....

hımmmm

ÖnceLikLe aşkım aşkım dedıgın kişiye sahip cık beni rahat bırakSın ama benım hoşuma gıdıyo boynuz derSe senın hatrına takıLırım o kızLa 1gece ..

sevgıLın 7 24 msnden bısıler soruyor ıstıyor ..

Şimdi sen buna ınanmıcaKsIn :)

KADERCAN (L)(L)(L) By_DeLi

boyle bır nıckı vardı sor zaten sana yalan dıyemez yuzu yoktur ama unutma burası ızmır merkez kafasına gore herkez ..

sen ıstanbuldasın ve ozentısın sana sadık kalmaması normal ama hanı kardesımsın uveyde olsa uyarayım senı ..

gözdem sana anlatsın bu pazar benım dogum gunume gelme kıstedıgını arkadası ruveydamı rezzanmı her ne .. se onunla gecelegını cok ıstedııgnı soyledı .. :) telefon numaramı ıstedı ama salaksın ama sende haklısın hayat boş gözdele coş hesabı ...

gelelım dıger meseleye c w takılcam demıssın olum cw doktoraya pm at duslerforum admını ozkan de yada caca olarak tanır benı anlatsın sana benı oraya gıtsen neolur o sıtede zaten kaybolursunuz sız ..

bak sabah sabay ayar ettın benı usenmıyom sana bunları yazıyom ::D:113: :113:

yukarda bı kelıme kullanmıssın zaten denizde boğulmaktan korksak suya girmeyiz yaşamaktan korksak hayatta olmayız

demıssın google ıle aran ıyı galıba kendın ol ozentı olma bana kelıme oyunu yapma kelımerın ıcınde bogulma ;)

rahat ol ozkanı tanıyan tanır alayına gıder varsa sorun acık adres verıLır ..

RAINMAN olayıne gelınce raınman bu sıte kurucularındandır ....

salak sevgılın bana asılırken dedıkı.. raınman gerı gelmıs onada aynısını soyledım

raınman kurucu sayılır gıder gelır rahat ol dedım :))

sonra ozel sorular sormaya basladı yok sevgılın var kım nerden

onemlımı dedım uzgun ıconlar yollayıp onemlı dedı ...

ayrıl vs kelımlere kullandı ama 10000 tane kalbım yada baska bısıyım olsa :D bırını yıne gozdeme vermem hıı bıde kız olduguna bıle ınanmıyodum cam acmıstı screenlerı var eger gozdem ınkar ederse herseyı resım ıle koyabılırım foruma :))

sımdı arkana don şu yazdıklarını onu once kendı ıcındekı ajanları yok et sonra googledan etkıleyııc msj aratma yada polat ızleme

sonra adam ol ve asla busıteye ugrama ......

raınman evt bana soyledı ozkan guvenme dedı sagdece

gozdem ılk sıteye geldıgınde admınlık verelım dedıler bende hayır guvenmeyelım bu kıza dedım ozamanlardan bellıymıs ne mal oldugnuz . .

volkan laf tasımadı dostuna dogruyu soyledı zatan gelecegız yoktu bu sıtyede bence sız cw ye takılın :D:D

orda hack ogrenın yada pasako ya takılın ordada erkek cok gozdem sever :D

sonuc olarak varsa sorunu derdı olan pazar gunu izmir alsancaktayım

pm at bana acık adres vereyım sızede paty ıle bırlıkte bı merasıme duzenlerım :D

laf degıL icraat yapıLır alayına gider ;) IzmirLe_OzKaN

SİZE BENDEN BİR ŞARKI ARMAGAN OLSUN

Bye Bye Kuzzummm :D

len amma uzzun olmus hea yazı :D

BU YAZI HERKEZE IBRET OLSUN SILINMICEK !

ADMINLIK UGRUNA DUSTUKLERI HALLERE BAKIN !

SEVGILISI BANA ASILIR DIGERI AJANLIK YAPAR

DEMEK KURUCU YETKISI VERCEM DESEM GOZDEM NELER VERCEK :D

NEYSE ....

uyeLıklerınız
  • admıne hakaret
  • forum ıcı ajanlık
  • admine asılma :D
  • yalan dolan sahte
  • reklam verme
  • boş konusma
  • argo kelımes
  • ..
  • .....
GİBİ BIRCOK NEDENDEN DOLAYI duslerforum.com un 48. maddesş geregınce İPTAL EDİLMİŞTİR ....

UYELIKLERINIZ ALINMIŞTIR .....

sen yonetım degılsın bu konu neden burada ...

sorularınız dusuncelerınız ısteklerınız bolumune tasınmıstır

şerefsizliğin bu kadarınada pes eğer erkeklik gururn varsa bu msjıda silmezssin:p seninle yakında görüşecez özkan

ha bide bunu söliyim RAINMAN dediğin kurucu yaptığın şahısta pasakodan aldığın ve 200 ytl veremediğin için uzun süre forumun kapalı olduğunu söledi ve şerefsizin tekidir dedi al başına çal kurucu dediğin şahısı:D kendi forumunu acıcağını ve hatta adının askincisi olacağını söledi:D açamadı galibaki yine buraya geldi:D olm sen kurucumusun gör bak neler olcak :D saten böle cacık bi forum :D:D nese ya zamanımı boşa harcamıyım :D

haa bu arada diğer adminler özkan bunu okumadan silmeyin şerefiniz varsa

tabiki özkanda kendine güveniyosa kalsın
çünkü yakında görüşecez :D:D :p:p

Zuahahah ___ malı :D foruma askincisi.com dan giilecegini söylediydim Zuahahahha:D askiniside özkanın zaten ...

İİ ki sni msn den o aralar hemen silmişim :D

TAM BILAŞIK ÇIKTIN BEN NE ARA ÖZKANA SEREFSİZ DEDİM KONUŞMA VArMI SENDE yeter ___ adii herifler :mad: Daha çok kız akadaşınla ilgiliydim o aralar gerçi bilmiyordum kıız arkadaşın oldugunu :D SONRADAN SÖYLEDİİZ NEYİN PEŞİNDEYDİNİZ O ARALAR ...BİLMİYORUM

200 ytl forumun lisans ücretiydi forum lisanssıyla baya ilgiliydin o aralar hatırlıyosan İİ ki defoldunuuzz:mad: ___ ezikk kızınıda al uzaaa

...

ya Bu Adamlar Anca Bole Klavye Arkadasindan Laf Yapar Bizim Yerimiz Yurdumuz Belli Kardesim Sen Foruma Bize Adminlere Ozkana Lafsolicegine Once O Ka..r Sevgilini Yola Getir Kiz Arkadasina Laf Geciremeyen Adam Burda Artislik Taslio Ozkaninda Dedigi Gibi Adminlik Icin Bunlari Yaptiysaniz Kuruculuk Vercem Dese Heralde Gozdem Forum Adminlerinden Sirayla Gecerdi:d Neyse Ben Daha Fazla Konusmicam Konusmaya Degmessiniz:)

sikerım alayını yaa

amına koyarım

pazar gunu partyı bascakmıs beklıcem ınsallah gelırler alayının uzerınde toplu bı partı yaparız

GeLmezzseniz alayınızın ...............;)

cvp ını aldın dostum siteye uğrama!!!

Çok geLmek istiyosan sende GeL asmaya keSmeye bu aralar ağır abiler çoğaldı :p

by by Kuzum azuahaheaha!!!!!!!!!!!!!

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri