Format attım ekran kartı gözükmüyo

dogukan34

Kayıtlı Üye
Ben bilgiseyara 15.08.2011 de bi format attım atmaz olaydım ... Bilgiseyarın bütün işlemcileri gitti ses çalısmıyordu sesi yaptım ama su ekran kartını bir türlü yapamadım lütfen bir el atın ekran kartının modelinide bilmiyorum

---> Format attım ekran kartı gözükmüyo

şimdi ekran kartını çıkarıp üstündeki yazılara bakarsan belki modeli yazıyordur internete yazıp aratırsan bulabilirsin. ya da çeşitli driver packler var yani tüm driverları içinde barındırıyor onu indirip çalıştırırsan yüklenmemiş sürüceleri yani driverları bulabilirsin ve otomatikman yükleyebilirsin ama şöyle bişey de var bu programın minimum boyutu 1,3 gb'tır indirmek zamanını alır

Driver sürücülerin eksik..
Çalıştıra dxdiag yaz ekran kartının modelini öğren driveri bulalım

şimdi ekran kartını çıkarıp üstündeki yazılara bakarsan belki modeli yazıyordur internete yazıp aratırsan bulabilirsin. ya da çeşitli driver packler var yani tüm driverları içinde barındırıyor onu indirip çalıştırırsan yüklenmemiş sürüceleri yani driverları bulabilirsin ve otomatikman yükleyebilirsin ama şöyle bişey de var bu programın minimum boyutu 1,3 gb'tır indirmek zamanını alır

Ben bilgiseyarı fazla mekanizmasını bilmiyorum o yüzden de mekanizmaya ellemek istemiyorum bir şey olur diye . Farketmez beklerim ama bulamıyorum .

driver pack solutions full indir yaz arat indirme linki olan bi sayfa bulunca indir bekle sonra inene kadar çalıştır sonra

rica ederim ha bu arada pcde iki ekran kartı girişi var biri onboard diğeri bildiğimiz ekran kartı onboarda takılıysa çıkarıp ekran kartına tak kabloyu

Everest programını indirip bilgisayarınıza kurun , çalışıtırıp ekran kartı modelinizi öğrenin ve buraya yazınız.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri