Fenerbahçe'de Van der Wiel ve Emmanuel Emenike kadro dışı!

Görünmezadam

Kayıtlı Üye
Fenerbahçe'de uzun süredir performanslarından memnun kalınmayan ve birkaç kez uyarılan Van der Wiel ve Emmanuel Emenike kadro dışı bırakıldı.
Fenerbahçe'de sezon başı Fransız ekibi Paris Saint Germain'den transfer edilen ve geldiği günden bu yana takıma katkı sağlayamayan Gregory Van der Wiel ve takıma katıldığı günden bu yana her sezon birçok problem yaşayan Emmanuel Emenike kadro dışı bırakıldı.

"Advocaat'ın talebi..."

Kulüpten yapılan resmi açıklamada "teknik heyetin talebi doğrultusunda, yönetim kurulumuzun aldığı karar..." cümlesi dikkat çekerken, iki oyuncunun bundna sonra bireysel idman programları uygulayacağı ve takımla olan çalışmalara katılmayacakları bildirildi.

Fenerbahce.org'dan yapılan açıklamada şöyle denildi:

Takımımızın oyuncuları Emmanuel Emenike ve Gregory Van der Wiel, teknik direktörümüz Dirk Advocaat ve teknik ekibimizin talebi, yönetim kurulumuzun kararıyla bugünden itibaren Profesyonel Futbol A Takımımızla çalışmayacak, kendilerine hazırlanan bireysel idman programı çerçevesinde çalışmalarını sürdüreceklerdir.

Kamuoyunun bilgisine sunarız.

FENERBAHÇE FUTBOL A.Ş.

---> Fenerbahçe'de Van der Wiel ve Emmanuel Emenike kadro dışı!

Hiç şaşırmadım nedense ;)

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri