Falcı medyum,büyü bozma,cinler,TCK 158/1-A dini istismar ile dolandırıclık,sıkıntı,sinir,depresyon

ataker

Kayıtlı Üye
TCK 158/1-A,dini istismar sebebiyle dolandırıclık,medyum ve falcı ile ilgili olup davacı olunduğunda en az üç yıl hapis cezası verilir.
-web sitesi,sosyal medya hesabı,banka hesap hareketi,cep telefonu Hts kaydı(whatsapp gibi)


*Cep telefonumuzdan kulaklıkları takıp bazı kuran surelerini yüksek sesle dinlememiz sonucunda sıkıntımız gider.
*Kurandan bazı sureleri okuyup güçlü bir şekilde elimizin içine üfleyip elimizi bastırarak vücudumuzun her yerine sürmemiz gerekir.
tekrardan bazı sureleri okuyup kalbimize ve karnımıza üflememiz gerekir.


Zariyat suresi 56.ayet:ben,insanları ve cinleri bana kulluk etsinler diye yarattım.
Felak suresi:düğümlere üfleyen büyücülerin şerrinden allaha sığınırım.
Hicr suresi 27.ayet:cinleri,insan gözeneklerinden geçebilen ateşten yarattık.
Araf suresi 179.ayet:birçok cin ve insanı cehennem için yarattık.onların gözleri,kulakları,kalpleri olmasına rağmen kavramaz.işte onlar hayvan gibidir.


*Haşeratların içine cinler girebildiği için onları öldürmeden önce uyarmamız gerekir.

*emniyet müdürlüğünde istihbarat vardır.cep telefonu sinyali ile geçmiş verileri tespit etmektedir.
 
Cin, insana tasallut edince, onu korku, ürperti hisleriyle sefahat ve kötü alışkanlıklara sevk eder. Yani, sıkıntı ve korku, endişe ve ürperti ile insan ibadeti terk eder; içkiye, kötü alışkanlıklara, intihar etme duygusuna müptela olur.

Böyle bir cin tasallutuna maruz kalan kişiler, eğer iyi niyetli, ihlaslı ve metafizik aleme kabiliyeti olan kişilere rast gelirse, Allah'ın (c.c.) izniyle şifa bulabilir. Sadece dindar olmak yeterli değildir; bazı medyumluk kabiliyetlerinin de olması gerekir. Bu olayların hepsi ilmidir. Ayrıca tılsımat-ı Kur'aniye, ehil kimseler vasıtasıyla cinlerin tasallutuna uğramış insanlara yardımcı olabilir.

- Cinin zararsız hâle getirilmesi mümkün müdür?

Evet, mümkündür. Zira cinin başka yere kaçmaması, medyumluk kabiliyeti olan kişinin gözlerinin hüneriyle sağlanır. Ancak buradaki maddi gözümüz değildir.

Çünkü biz cinleri, beş duyu organımızdan biri olan göz ile göremeyiz. Manyetik akım, el, göz ve nefesten farklı farklı frekansta çıkar. Gözden çıkan bir şua, cini olduğu yerde sabitler, kımıldayamaz hâle getirir; cini bulunduğu yere âdeta mıhlar. Belki cin çeşitli kılıklara girebilir, korku ve ürperti veren görüntü gösterebilir, ama insanın bu konudaki üstünlüğü tartışılmaz. İnsanlar arasında meşhur "göz hapsi" deyimi tam bu hadise için geçerlidir.

Nazar devam ederken cin bir yere kaçamaz. Bu arada okunacak olan tılsımat-ı Kur'aniye dediğimiz ayet ve dualarla, cinin üzerine gönderilen manyetik nefes onu nötr hale getirir, yani öldürür. Ama gönderilen akıma göre bu yaralanma ve çeşitli zarar verme şeklinde de olabilir.
 
takipçi satın al
Geri
Üst