Faizlerini düşecekmiş

galya26

Bayan Üye
Arkadaşlar herkese Merhabalar, bildiğiniz üzere son 5-6 ayda gerçekleşen indirimlerin ardından yine bir faiz indirimine yaklaşıyoruz.
Merkez bankası 2019’un son faiz indirimini açıklamadan önce faizleri düşürmeden birikmiş paramı bono yatırımlarında değerlendirmek istiyorum ve uzun süredir düşünüyorum. Nasıl bir yol izlemeliyim sizce? En mantıklı yatırım benim için hangi sistem olur?

Yani daha önceden duyan bilen yatırım yapan varsa lütfen acil desteğe ihtiyacım var.

---> Faizlerini düşecekmiş

benimde paramı acil değerlendirmem lazım, ama sıkı sıkıya bağlı kalmayabilirim, paraya ihtiyacım olabilir. 12 Kasım’da faiz oranlarının düşmesi kafamı karıştırdı. Ne yapmalıyımm? Vşöyle vadeyimi istediğim zamanda bozabilmeliyim veeceğim yüksek faizli de olması gerek. Bono gibi yatırım araçları daha sağlıklı olabilir, bbir bono var mı bildiğiniz.ilenler, bono yatırımı yapmış olanların tavsiyelerini alabilir miyim?

---> Faizlerini düşecekmiş

Bono konusunda benim aklıma yana ve eşime dostuma sürekli önerdiğim nn kolay Bbono var. gerçekten süper avantajlara sahipler .Özel bankaların vadeli mevduatları kadar popüler olmamasına şaşırıyorum, çünkü gerçekten onları sollayan avantajları var. İnternet İnternet üzerinden edinebiliyorsunuz, hiç bankaya gidip 8 saat evrak - imza gibi gereksiz işlemlere uğraşmıyorsunuz. Bu dönemde de faizleri diğer bankalara göre kat kat iyi. Fakat biraz hızlı davranmanız gerekli…….

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri