Facebook bazen Sizede garip gelmiyor mu ?

endLesS

Webmaster
Facebook çoğu zaman sizden telefon numaranızı, telefon numaranıza gelen bir şifreden kayıt işlemleri yapmanızı hatta mail adresinizden kişiler aktarmanızı istiyor. Sizce haddinden fazla bilgi istemiyor mu ? Bu konu hakkındaki görüşleriniz neler ?

---> Facebook bazen Sizede garip gelmiyor mu ?

Kesinlikle haklısın
insanlar şu anda olmasa bile ilerde kişisel bilgilerinin elden ele dolaştığının tamamiyle farkına varınca gerçekten pişman olacaklar.
Helede kızlar resim üstüne resim resim üstüne resim..

2 Sene önce her sıtede Aysun_22 arkadaşın olmak istiyor yazıyordu kenardan çıkardı hatta xD Yine onlar olmasınlarda. Resimler fake oluyor malum

Yeni face iyi olmuş iyi
Artık gizli saklı yapılan olayları saniyesinde yan penceremizden öğrenebiliyoruz
Tabii bu durum bazı kişilerin hoşuna gitmeyebilir bkz:karagümrük

Sıkıntı kapalı olması değil ki . Kapatmadan önce hangi bilgileri verdiğiniz : )

İstersen tamamen sil(diğini san).

Bu Face denen site çıktık dan sonra ergenlik yasında olan erkekler ve kızlar bir garip olmaya basladı.
Kızlar Küçük Ceylan
Erkekler Küçük Emrah Modlarında Girmeye Başladı.
Aşk ihtiras acı depresyon intihar sıkıntı bunalım ne arasan nerde bir anormallik bu insanlara bulaşıyor sanırım.
Arkadasıma nasılsın dıyorum ;depresyondayım dıyor. O nedir diyorum hayırdır diyorum, cevap ; bilmiyorum öyle hissediyorum.

Birde bu gariplikleri Duvara yazıyorlar. Tam ağlama duvarı :)

Selam versen Face den giriyorlar Face den çıkıyorlar.
Face in kapatılmasını isteyenlerden biriyim herzaman (Empires Allies i bitireyim öncelikle)

Ah Birde Şu Onay Kodlarını Zamanında Gönderse..

Temasıda sıktı artık.Değiştirmek lazım

Facebook hesabın kitlendiği zaman Fotoğraflını İstiyor, Kimlik Doğrulaması İstiyor...

Birde İkametgah Vereyim Tam oLsun.... ?

Bu nasıL iştir arkadaş .?

Tek iyi yönü herkesin her an birbirinden haberdar olması onun dışında her şeyi garip. Newcs nin dediği gibi herkeste bir tuhaflık, herkeste popüler olma çabası, beğeni toplama yarışı, Canon Nikon fotoğraf makinesi alma çabası falan. Bir de itiraf etmeliyim ki ben de içinde olarak facebook çıktı çıkalı kızlarda bir kibarlık xD aman da aman birbirimize söylicek güzel sözler de bitti artık kuzulara meleklere bebeklere terfi ettik xD Facebookla pek ilgilenmeyen sürekli hesabımı donduran biri olarak yakında tamamen kapatırım İnşAllah :M

Bu Face denen site çıktık dan sonra ergenlik yasında olan erkekler ve kızlar bir garip olmaya basladı.
Kızlar Küçük Ceylan
Erkekler Küçük Emrah Modlarında Girmeye Başladı.
Aşk ihtiras acı depresyon intihar sıkıntı bunalım ne arasan nerde bir anormallik bu insanlara bulaşıyor sanırım.
Arkadasıma nasılsın dıyorum ;depresyondayım dıyor. O nedir diyorum hayırdır diyorum, cevap ; bilmiyorum öyle hissediyorum.

Birde bu gariplikleri Duvara yazıyorlar. Tam ağlama duvarı :)

Selam versen Face den giriyorlar Face den çıkıyorlar.
Face in kapatılmasını isteyenlerden biriyim herzaman (Empires Allies i bitireyim öncelikle)

katılıyorum..

Bu Konuda Bir Yorum Yapamam :) Çünkü Bırak Üye Olmayı, Bunu Hiç Denemedim Bile xD

herşey facebook oldu ..
tv izlemye gerek yok ki artık ..
herşeyi facebooktan ögrenebliyoruz ...
ben sıkıldım kapattım sıkıcı geliyo bi süre sonra insana :):21:

ergen bastı facebook'u durumları beğenmiyceksen ekleme felan :D

Facebook insanları çok fazla manipüle edilebileceği bir ortam. Bu yüzden sorgulama yetenekleri gelişmiş olmayan ince düşünemeyen insanların gitmesini tavsiye etmiyorum ..

Örnek veriyorum. Bir gurup paylaşım yapıyor ; Peygamberini sevenler beğenip yorum atsın. Ne yani ben yorum atmayınca sevmemiş mi oluyorum ?
Hatta bir ara "bu mesajı 10 kişiye yollamazsan öleceksin" gibisinden saçmalıklar vardıki tam komedi ..

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri