F-Secure Internet Security 2010 10.00.246

endLesS

Webmaster
0440ba6f526e.jpg

F-Secure Internet Security 2010 10.00.246 | 70.97 MB

F-Secure Internet Security 2010, sisteminizi tüm güvenlik sorunlarına karşı koruyan bir yazılımdır.
İnternete girdiğiniz andan itibaren tüm giriş-çıkışları kontrol eder ve internette kullanacağınız (IE, ICQ, FlashGet vb.) programları kontrol altına alır. Bu tip yazılımları sürekli denetler ve her an gelebilecek bir saldırıya karşı savunma uygulamaya hazırdır. Bilgisayar korsanları tarafından yapılacak çevrimiçi saldırıları önler, bununla da yetinmeyip e-postalarınızı dahi denetler. Girdiğiniz internet sitelerini, sayfalarını ve innDirdiğiniz tüm dosyaların güvenliğini elden bırakmaz. Ayrıca program kendini otomatik güncelleme özelliğine de sahiptir.

F-Secure Internet Security 2010;

Antivirüs,
Güvenlik Duvarı (firewall),
AntiSpyware
özelliklerini taşır ve bu tip programların yaptığı görevi yapar.
Programın Süresi : Uygulamanın bu Beta sürümünü, tam olarak 6 ay boyunca ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.
Kaldırma sorunlarında : Uygulamayı kurduktan sonra herhangi bir nedenle kaldırma işleminde güçlük çekerseniz, buraya tıklayarak işlem için gereken Kaldırma Aracısını innDirebilirsiniz.

b-350241-download.gif

Hotfile.com: One click file hosting
b-350241-download.gif

Download FSIS2010246_singcang.rar for free on uploading.com
b-350241-download.gif

RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

---> F-Secure Internet Security 2010 10.00.246

2o1o oLduğu İçin Win SürümLerinde çaLışır ama pardüs linux ve ubuntuyu bılemem :R

Bende bugün ubuntu kuracaktım xD Nyse zaten linuxun antivirüse ihtiyacı olmuyoki

' нα[к]αп;2390468' Alıntı:
Bende bugün ubuntu kuracaktım xD Nyse zaten linuxun antivirüse ihtiyacı olmuyoki

Ubuntu Kurmanı Kesinlikle Onaylıyorum. Virüs diye bir oLay yok onLarda . Benim Laptop'da ubuntu - Win7 var Ubuntuyu kuLLanırım Hack oLayLarında Tek Gram Sıkıntı Çıkartmaz ;)

tşkler

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri