evlilik hazırlığı tavsiye

derinden

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba malum evlilik korkusunun içinde eşya satın alma ve beğendirme gibi durumlar var. ben şimdi kendi başıma alışveriş yapıp beyaz eşyalrı kendim mi alsam yoksa hanım adayı ile mi gidip alışveriş yapsam. tavsiye lütfen

---> evlilik hazırlığı tavsiye

evlenecegın kısıyle bırlıkte gıt bak sonucta o esyaları o kullanacak :D mutluluklar smdıden

kesinlikle kendin yap bak hazır herşeyım de. yoksa bayanlar herzaman iyisini pahalısını ister yok dersin cimri derler, param yok dersin fakir derler.. şimdiden yap herşey hazır desınler :)

ayy ozkan bole mı dusunuyorsun :D

ee kendı alsa getırse bı kadın bunu sureklı kafaya kakar.ben gormeden aldn ben bunu begenmedm falan dıe
bence evlenecegın ınsanın fıkrını al :D

ayy ozkan bole mı dusunuyorsun :D

ee kendı alsa getırse bı kadın bunu sureklı kafaya kakar.ben gormeden aldn ben bunu begenmedm falan dıe
bence evlenecegın ınsanın fıkrını al :D

olsun bi süre sonra duymayacak zaten sitemleri :) ..

birsürü borca girip mutsuz uyuyacağına veya uyku tutmayacağına kafaya kaksın :D:girl_to_take_umbrag

Biz esimle ikimiz birlikte gittik begendik aldik.
Evlenecegin kisiyle birlikte git..
Ortak kararlar almak her zaman iyidir :R

Arkadaşlar merhaba malum evlilik korkusunun içinde eşya satın alma ve beğendirme gibi durumlar var. ben şimdi kendi başıma alışveriş yapıp beyaz eşyalrı kendim mi alsam yoksa hanım adayı ile mi gidip alışveriş yapsam. tavsiye lütfen
merhabalar
eşyaları tek başına al bence fakat;
beyaz eşya alma , gri eşya al..
hem ucuza kaçıp dırdırsız bir alışveriş yapabilir, hem de yengeye güzel bir süpriz yapmış olursun..

Beraber gidin bütçeni biliyorsa ona uygun bir şeyler seçecektir zaten. En azından onun istediği bir şeyler olur. Hiçbir kadın kendi evinde emrivaki yapılan şeyleri sevmez, kendi beğendiği olsun ister.

Maksat seni yormamaktı meleğim dersin ters yaparsa :11:

Gri Eşya Tavsiye Etmem.. Temizlikleri Çok Sinir Bozucu Oluyor. Su Lekesi Bile Belli Oluyor.

Sen konuştun mu ki ?? Neyi Kim Alacak.

Herşeyi Sen mi Alacaksın ??

Genelde Kız Tarafı ; Çamaşır Makinası , Bulaşık Makinası , İsteğe göre Mikrodalga , Mini Fırın Falan Alır.. İsteğe göre Yatak Odası Takımınıda Kız tarafı alabiliyor..

Bunlar Konuşulduysa eğer ; Diğer Mobilyaları Birlikte Seçin.. Ortak zevkleriniz olsun. Sonuçta İkiniz yaşayacaksınız ..

[MENTION=170127]derinden[/MENTION]

Biz Kubilay'la aramızda anlaşmıştık . Beyaz eşyayı ben aldım . Diğer mobilyaları o aldı.

Eğer bensiz alsaydı mobilyaları parçalardım :D :D

Sonradan Strese Girmeyin , Birbirinizi germeyin :D

Genel kanı olarak herkesin beraber alması yönünde. Güzel yorumlarınız için teşekkürler.
[MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION] teşekkürler

laz kızı olduğu için korkulur arkadaş onlardan neyi ne zaman yapacağı belli olmaz. onun beraber alışveriş yapmakta fayda var bencede. :D

Genel kanı olarak herkesin beraber alması yönünde. Güzel yorumlarınız için teşekkürler.
[MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION] teşekkürler

laz kızı olduğu için korkulur arkadaş onlardan neyi ne zaman yapacağı belli olmaz. onun beraber alışveriş yapmakta fayda var bencede. :D

aklın yolu bır :D hayırlısı olsun sımdıden :D

Kardes Allah mesut etsin.Es adayin olmadan cikarsan o kiz o esyalari ve senin kafani kirar .) Seni seviyorsa lükse kacmaz,halden anlar.İlla ki lüksü olsun diyorsa Allah yardimciniz olsun ... .)

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri