Evdesiniz ve Telefon Çalıyor..?

ßy.MeCHuL

Kayıtlı Üye
Evdesiniz telefon çaldıııı.. Dırrr dııırrr
icon_kikirik.gif
icon_kikirik.gif
yok telefon böle çalmaz zır zırrrrr
icon_kikirik.gif
icon_kikirik.gif

1.Telefonu ne diye acarsınız ? (alo,efendım....)

2.Telefondakinden ses gelmiO
icon_kikirik.gif
o na ne derdiniz? yoksa bir şey demeden telefonu kapatrmıydınız?
?​

Alo Dıyerek acarım

ıkıncı alo'dan sonra ses gelmıyorsa sesınız gelmıyor dıyerekten kapatırım

Efendim die acaRdım.. ses qeLmiormu ?
2. kez efendim derdim.
3. kezi sormuosn ama haLa ses vermio ve nefes aLıp verdiğini duyyorsam söveR kapatırdım..

efendm derdim konusmuosa neden konuşmuosunuz sesimi mi dinlemek istyosunuz deyip telefonu masanın üzerine bırakır işime devam ederdim:D

alo alo alo alo kardeşim konuşsana dilinimi yuttun hala ses yoksa küfür rahatlayıncada kapatırım :D

efeeendim derdm ses geLmeynce küfürü basardım (KAlaylı)baqtm yine ses yoksa bende seni seviyrm sapkm der kapardım :D:D

ben telefonu açtıımda efendim derim
baktım ses gelmio 2.kez de derim
yine gelmiosa uff çok banalsin bööle sen susuosn ben konuşuorm olmuo insanlar konusa konusa anlasır yaniiii bu demek oluo kiiii sen insan deilsin ewt ewt deilsin hadi ßß derim
yha bi keresinde çok kötü bişiii oldu ben aşık olmuştum akıl falan kalmıo ööle durumlarda bilirsiniz :D telefon çaldı aldım elime teli koydum kulagıma kimmm ooo dedim :D telefonun dier ucundaki kız da ben de gülme krizine girmiştik baktık olmuo konusamıorz telefonu kapattık 5 dk sonra geri aradı :d

Efendim diye açarım ama telefonu açana kadar aklımda bnbir türlü fantezi kurarım.. Acaba korku filmlerinde o sesi kısık yaratıklarmı gibisinden:p Ses gelmeyince direk kapatırım..

efendim diye acarım
ses gelmıyosa
alo derım
3-4 kez tekrarlarım
hala ses gelmıyosa hepsı maynak ya hıc akıllı bulmazkı benı der kapatırım :D

efendım derdımm:)
sonra kimsin kardesım:)
arıyorsun nıye konusmuyorsun
madem konusmucaksın nıye arıyorsun
manyak der kapatırım:D

Alo derdim baktım cevap vermiyor..

Daha sert bir ses tonuyla Alooo...

Yine mi ses gelmedi ?

Aricaksan önce konuşmayı öğren lan ..........

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri