Etkileyen Sert Parçalar

Jander

Banned

Hepinizi üstüne konuşabileceğimiz ve hissettiklerimize tercüman olan sert ve iz bırakan türden şeyleri paylaşmaya, sert parçaları paylaşmaya davet ediyorum..

Biz, birbirimizden uzaklaştık. Bunu birileri yaptı..

Aslında bir arada gibiyiz ama değiliz. Kimsenin girmesini istemediğimiz odalarımız var.

Maskelerimizin çok ardında ve anahtarı kayıp odalar bunlar.
Yalnızca birbirimizin yalnızlıklarına misafir olabildiğimiz zaman değişecek bazı şeyler.
Sessiz davetler, samimi kalplerinizden doğup, insanların o soğuk odalarına konuk edecek sizleri.
Çok anlaşılır değilim. Konu gereği çok da anlaşılır olmak durumunda da değilim diye düşünüyorum.

Issızlıklarımızı hangi şarkılara, hangi melodilere veya hangi cümlelere gömüyoruz? Belki bizde onları yaşar ve hissederiz. Ve bu, inanın sizde mutlulukları doğurur.

Üstümüzde bir karanlık battaniye var ama biz öyle tembelleşmişiz ki ne bunu kabul ediyoruz ne de içine girdiğimiz yalnızlıktan çıkmaya teşebbüs ediyoruz.
Biz, kalabalıklar içinde farklı türden mutlulukların peşinden gitmekten bahsedenleri anlatıyoruz.

Biz, yalnızlıklarının sebebi; Basit tutkular, para veya zayıf dürtüler olmayan insanlardan bahsediyoruz.

Bakalım aramızda kaç tane onlardan var..

Son düzenleme:
---> Etkileyen Sert Parçalar

Kendilerini 2013 yılında izleme imkanım oldu. Öncesinde sıkılsamda (ön grup olduklarından) sonrasında müzikte bir tınıyı fark ettim. Derin bir tını vardı bu müzikte. Depresif bir hava, umutta yüklüydü. Yani hayat gibi..
Yer yer yükselip yeri geldiğinde susuyordu.. Bazı şarkıları gerçekten güzel, hepsi diyemiyorum.
Vokalde güçlü ve sağlıklı bir ses var. Umalım da bu gibi parçalardan sıkça yapsınlar.​

Son düzenleme:
---> Etkileyen Sert Parçalar

Konserde kafayı bulduğumuz o ender şarkılardan biri daha.​

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri