Eşya Depolama İçin Neden Profesyonellerle Çalışmalısınız?

Depo

Kayıtlı Üye
Eşya depolama hizmetinden yararlanırken söz konusu maddi ve manevi değerler taşıyan kişisel eşyalarınız olduğu için profesyonel bir ekiple çalışmanız gerekir.

Güvenlik

Profesyonel bir ekip, önce sizin depolama yaptırmak istediğiniz eşyalarınızın bir ekspertiz ile sigorta değerini belirleyeceği için olumsuz bir ihtimale karşı size güvence verir. Böylelikle olumsuz bir durumda ne olacağına dair aklınızdaki şüpheler silinmiş olur.

Paketleme ve Taşıma

Profesyonel ekip, her eşyaya uygun bir paketleme ve taşıma yöntemi belirleyeceği için eşyalarınız taşınma sırasında zarar görmez. Örneğin bazı durumlarda eşyalarınızın evinizden taşınması için asansör ile taşıma yöntemi kullanılır. Profesyonel olmayan bir ekip asansörle taşınması gereken bir eşyayı normal yollarla taşımaya çalışırsa eşyanız daha depolama sürecine girmeden zarar görür. Maddi ve manevi bu zararı yaşamamak için işinde profesyonellerle çalışmanız gerekir.

Muhafaza Şartları

Profesyonellerle çalıştığınızda eşyanız en doğru yerde, en doğru şekilde ve en uygun şartlarda muhafaza edilir. Böylelikle eşyalarınız aşırı sıcaklardan ve soğuklardan, nemden, küf kokusundan, haşerelerden korunmuş olur.

Sözleşme

Ayrıntılı ve güvenilir bir sözleşme de bu işin bir parçasıdır. Depolayacağınız her eşyanın ayrıntılı bir şekilde yazılı olduğu, kırılma gibi tehlikeleri olan eşyaların açıkça belirtilebildiği, depolama bedellerinin, ekstra masraf tutarlarının, sigorta koşullarının ve fesih hakları gibi bilgilerin ayrıntılı olarak yazıldığı sözleşmeler güvenilir sözleşmelerdir. Bu özelliklerin yazılı olduğu sözleşmeleri size sunan firmalar profesyonel firmalardır. Yine de depolama konusunda sadece sözleşmeye güvenilmemeli, diğer profesyonel şartlar da göz önünde bulundurulmalıdır.

Kullanıcı Yorumları

En güvenilir ve profesyonel firmayı ararken daha önce söz konusu firmalarla çalışmış, eşya depolama hizmetinden yararlanmış olan kişilerin yorumları ve görüşleri de bu noktada size yardımcı olacaktır.
Daha Fazla Bili Almak için İstanbul Eşya Depolama Hizmeti % 20 İndirim - 444 59 86 giriş yapabilirsiniz.
 
Son düzenleme:
takipçi satın al
Geri
Üst