Esnafdan çapulculara şarkı :)

---> Esnafdan çapulculara şarkı :)

+rep harika bir video cekmisler :)

Yesil thirtli iyi soylememis ama olsun :)

Gecen haberlerde izledim (okudim) palali adama 27 yil hapis istiyorlar ama hic kimse o adamin is yerinin camini perceresini assagi indireni konusmuyor. Onuda tutuklasinlar onada bi 27 yil hapis istesinler. Adamin haftalardir is yapamadigi zarari kim karsilayacak?
Adamin yaptigini savunmuyorum elbet ama 27 yil hapis istiyorlarsa o adamdan once daha cok kisi var 27 yil hapis istenmesi gereken. Ornegin pkk bayragi acanlar. Ama islerine zarar veren ve pkk bayragi acanlar elleri kollarini sallaya sallaya sokakta geziyorlar.

Teşekkürler :)

Geçenlerde Melih Gökçek palalı adamla ilgili bir şeyler açıklamıştı.İlginç sanki önceden planlanmış bir olay gibi :)

+rep harika bir video cekmisler :)

Yesil thirtli iyi soylememis ama olsun :)

Gecen haberlerde izledim (okudim) palali adama 27 yil hapis istiyorlar ama hic kimse o adamin is yerinin camini perceresini assagi indireni konusmuyor. Onuda tutuklasinlar onada bi 27 yil hapis istesinler. Adamin haftalardir is yapamadigi zarari kim karsilayacak?
Adamin yaptigini savunmuyorum elbet ama 27 yil hapis istiyorlarsa o adamdan once daha cok kisi var 27 yil hapis istenmesi gereken. Ornegin pkk bayragi acanlar. Ama islerine zarar veren ve pkk bayragi acanlar elleri kollarini sallaya sallaya sokakta geziyorlar.

Merhaba sevgili yeşil.

Bu dediklerinizi kim yapacak. amerikaya söyleyelim onlar belki yapar.

Koltukta kim oturuyor?. Herşeyi yapıyorlarsa, yapabiliyorlarsa bu dediklerinizi de yapsınlar.

Kim engel oluyor kendilerine?.

Neden yapmıyorlar?.

O zaman bu görev hükümetin değil herhalde.

Ya sizin veya bizim gibi vatandaşların görevi olabilir mi?

saygılar.

Merhaba sevgili yeşil.

Bu dediklerinizi kim yapacak. amerikaya söyleyelim onlar belki yapar.

Koltukta kim oturuyor?. Herşeyi yapıyorlarsa, yapabiliyorlarsa bu dediklerinizi de yapsınlar.

Kim engel oluyor kendilerine?.

Neden yapmıyorlar?.

O zaman bu görev hükümetin değil herhalde.

Ya sizin veya bizim gibi vatandaşların görevi olabilir mi?

saygılar.

Ozur dilerim,

Ben yorumumu yazdim ciktim. Kimseyle karsilikli yazismak istemiyorum kusira bakmayin lutfen.

Sizde gorusunuzu yazarsiniz. Ne dusundugunuzu yazarsinizm hepsini okuriz zaten.
Ama ben alintilarla kimseyle karsilikli yazismak istemiyorum.

Benim dusuncem yukarda yaptigim yorum gibi.. cokta alintiar yapip yazissakta fikr degismeyecek ve surekli ayni seyleri yazmamin bir onemi yok.

Saygilarimla..

Ozur dilerim,

Ben yorumumu yazdim ciktim. Kimseyle karsilikli yazismak istemiyorum kusira bakmayin lutfen.

Sizde gorusunuzu yazarsiniz. Ne dusundugunuzu yazarsinizm hepsini okuriz zaten.
Ama ben alintilarla kimseyle karsilikli yazismak istemiyorum.

Benim dusuncem yukarda yaptigim yorum gibi.. cokta alintiar yapip yazissakta fikr degismeyecek ve surekli ayni seyleri yazmamin bir onemi yok.

Saygilarimla..

Merhaba.

Sizin isminizi kullandım ama, aslında ;
Söz size değil; üstüne alana, yarası olanadır.

sağolun.

Beni alinti yaptiginiz icin yazdim. Yazdiginiz hukumete kimsenin uzerine alinacagi bir durum yok aslinda.

Iyi aksamlar.

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri