eSki sevgLiniz ve Siz?

.HappineSs.

asdfghjklşi?
Kayıtlı Üye
Eski SevgiLinizLe Aynı Ortamdasınız.

O'na Napardınız ?

Onla Hiç Muhattap oLmazmısınız , Yoksa ßişiLer SöyLermisiniz ?

---> eSki sevgLiniz ve Siz?

eğer birbirimizi kıracak şekilde ayrılmışsak hiç muhattap olmam görmezden gelirim ama iki medeni insan olarak bitmişse ilişkimiz bi naber nasılsın ı çok görmem ona..

Eskı sevgilindir ama halen sevıyosundur ister istemez konuşursun :)

ama birbirimizi kırmışsak konuşmam..

İlişkinin nasıl ßittigine ßaqLı

tartışma kavga vb iLe ßitmişse Takmam :)

Ama eger sorunumuzu cozerek ıkımızde kabullenıp ayrılmıssak onu bı arkadas gıbı gorur bır selam verırım :)

aLdatmışsa suRaTına baKmam aYRıLıRım o meKaNdn :)
ama normaL bıttıySe once haL haTıR SoRaRm sonRa devam yakıŞanıda buduR ;)

şuan bi sevgilim varsa ortamı terkederim

yoksa ve hiçbişey hissetrmiyosam muhattab olmamak koşuluyla aynı ortamda arkadaşlarımla takılabilirim

Neden Ortamı Terk Ediyorsun ?

Görmeye Dayanamıyormusun ?

Ne alakası var ?

Yenı sevgılım varsa onu sevme gıbı bı şansım olmaz dedım. Gayet açık oldugunu düşünüyorum. Yenı sevgilim eskı sevgilimin kim olduğunu bılır. Ben huzursuz olmam ama o huzursuz olabilir. Ayrıca eskı sevgılım tatsızlık çıkarabılır. Sonuçta her ihtimali düşünmek lazım.

Ne alakası var ?

Yenı sevgılım varsa onu sevme gıbı bı şansım olmaz dedım. Gayet açık oldugunu düşünüyorum. Yenı sevgilim eskı sevgilimin kim olduğunu bılır. Ben huzursuz olmam ama o huzursuz olabilir. Ayrıca eskı sevgılım tatsızlık çıkarabılır. Sonuçta her ihtimali düşünmek lazım.

:)

Ben huzursuz olmam ama o huzursuz olabilir. Ayrıca eskı sevgılım tatsızlık çıkarabılır. Sonuçta her ihtimali düşünmek lazım.

Eski SevgiLi

Neden TatsızLık Çıkarsın ?

TatsızLık Çıkarıyorsa Halen Seni Seviyordur , Sana Aşıktır .

Halen Sana Aşık ise Zaten Ayrı oLa ßilme Gibi ßir İhtimaLiniz oLmazdı Zaten.

Eski SevgiLi

Neden TatsızLık Çıkarsın ?

TatsızLık Çıkarıyorsa Halen Seni Seviyordur , Sana Aşıktır .

Halen Sana Aşık ise Zaten Ayrı oLa ßilme Gibi ßir İhtimaLiniz oLmazdı Zaten.

Huzursuz olacak kişi eski sevgilim değil yeni sevgilim

Halen bana aşık ise ayrı olma gibi bir ihtimal niye olmasın ? Şoyle düşün bende sana aşığım niye ayrıyız ?

Dmek ki sadece tek bir kişinin sevmesi yetmıyormuş. İlişki iki kişyle olur. Tek kişiyle değil. Ben sevmıyorumdur ama o sevıyordur. Tatsızlık çıkarma olanağı yüksek.

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri