Erkekler Sohbet - Bayanların Yazması Yasaktır !

---> ErkekLer Sohbet | BayanLarın YAZMASI YASAKTIR !!!

[MENTION=157835]Morpheuses[/MENTION] olum nerdesin ya canım sıkılıyor :D

işte aradıgım bölüm aga karı dırdırından uzak. :D

Bu başlık kimsenin ilgisini çekmiyor sanırım .açılmış ama herkes hello eyv: D

Erkek olarak ne konuşmayı düşünüyor sun :)) [MENTION=169836]andrew24[/MENTION]

.....bu bolum benimde gozumden kacmis yaf.erkekler gelin erkek erkege burda sohbet edelim..ne zaman sakal birakmaya kalksam 3-4 gun sonra hatun mirildanmaya baslar,sakalin bana yakismadigini soyler,erkege sakal ve biyik yakisir degilmi siz ne d:17qn8h:ersiniz

.....bu bolum benimde gozumden kacmis yaf.erkekler gelin erkek erkege burda sohbet edelim..ne zaman sakal birakmaya kalksam 3-4 gun sonra hatun mirildanmaya baslar,sakalin bana yakismadigini soyler,erkege sakal ve biyik yakisir degilmi siz ne d:17qn8h:ersiniz

Aynı dertten babamda muzdarip abi anam bi turlu izin vermiyo :D adam torun torba sahibi olmus 3. torun geliyo desemde yok xD torun torba sahibi olmus bi insansan sakal bırakmanda sakınca yok ne yap et yengenin gonlunu yapmaya bak ugrasılacak dert degil koy sakalı gitsin :3dgxk:

Son düzenleme:
...5-6 ay sakal birakmak isterim,ne hikmetse sakal bir santime gelmeden muazzam kasinti basliyor,kesmeye mecbur oluyorum. rahmetli amcam dindar adamdi ama hic sakalli gormedim,babam hic sakal birakmadi, dayim oyle,bir biraderim var o da her iki gunde bir tras olur,dusundumde demekki bizim ailede sakal seven yokmus..
..benim oturdugum muhitler arap vatandaslarla dolu,her satilan evi arap vatandas aliyor,bunlarin genci ihtiyari hep sakalli,yaf sakal birakirsam benide arap zannederler diyorum.5-6 km uzakta buyuk bir alis veris merkezi var esnafi arap musterisi arap,bizde isimiz dustukce buraya gidiyoruz,gecen gun aklima parlak bir fikir geldi:17qn8h:,hatuna dedim,biz buraya geldigimiz zamanlarda arabanin ic aynasinin altina koca bir tesbih asalim,ne arabamiza carparlar nede calmaya kalkarlar,her arabin arabasinin ic aynasi altinda bir tesbih sallanir,yani ben arabim derler.:17qn8h:

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri