Erkekler Sarışın Mı Sever...

---> Erkekler Sarışın Mı Sever...

"Yaptığımız araştırmada sarışınlarla vakit geçirmek eğlenceli ancak esmer kadınlar daha fazla ciddiye alınıyor. Her zaman her yerde her konuda bu böyle. İşte oyunda aşkta..."

Hiç yakıştıramadım :D

Bu sarışınlara duyulan düşmanlık bilmiyorum yani.

Sarışınım Mutluyum :2:

gzl sölemşsin aynen katılıormhahaha

esmerler kumrallar tadınız çok güzelse neden hepiniz saçlarınızı sarıya boyatıp ÇAKMA SARIŞIN olmayı tercih ediyorsunuz önce bunu soruyorum :)

sarışınlık güzelliktir dikkat çeker hoştur kıskananlarda boştur veee çoktuurrr ;)

esmerler kumrallar tadınız çok güzelse neden hepiniz saçlarınızı sarıya boyatıp ÇAKMA SARIŞIN olmayı tercih ediyorsunuz önce bunu soruyorum :)

sarışınlık güzelliktir dikkat çeker hoştur kıskananlarda boştur veee çoktuurrr ;)
ben bu sarışına taktım kafayı baya bir artisthahahaçıktı

Kardeşim sarışınsan Allah vergisi ne geldin bunun artistliğini çekiyosun millete :D

Evet ve çoğu sarışından esmer olmak istediklerine dair görüşler de duyuyorum :D

Hepiniz dedin , madem "hepsi" niye Türkiye'de herkes hala esmer?

Herkesin görüşü farklıdır illa sarışın veya esmer denemez bence :8:

Son düzenleme:

öyle bi takıntım yoktur.ama altın sarısı bi kız da istemm açıkcası insan katil olur herkes bakar dayanamam ben :p

esmer seviliyosa boyamasın esmerler saçlarını yapay sarışın olmasınlar :D fiziği iyi kadınsa sarışın da olsa esmer de olsa süperdr bnce =)

bence her iki saç rengide güzel zaten eğer sen bir insanın saç rengine bakarak ona ilgi duyuyorsan o iş bitmiştir..

vallah ben sarışınım ama olmasaydım çünkü erkekler sarışın seviolar:D:D
sarışın severler:D...

sarışın yada esmer yada kumral erkekler güzel kız seviolar:D:D:D:D

Sarışınların GüzeLLiği oluyo sadece yüzünden Geliyo ama esmerin Doğasından Geliyo esmerLeR Bir tane üstüne tanımam :rolleyes:

evet sarışın sverler,

çakma ya da orijinal pek farketmiyo onlar için:D

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri