Erkekler Kadar Destek Istiyoruz

Asi Ruh

Kayıtlı Üye
nazli.jpg
Beşiktaş Cola Turka bayan basketbol takımının önemli oyuncularından Nazlı Güler Röportajı:​
• İlk olarak kısaca kendini anlatır mısın?
-27 yaşındayım.Bütün öğrenimimi İlkokul,Ortaokul,Liseyi Arı Koleji’nde tamamladım.Daha sonra Gazi Üniversitesi Beden Eğitimi Yüksek Okulu Öğretmenlik Bölümü mezunuyum.Yaklaşık 18 yaşından beri birinci ligde basket oynuyorum.Sırasıyla Çankaya Üniversitesi’nde başladım. Daha sonra Migros,Fenerbahçe,Beşiktaş,Kayseri ve bu sene Beşiktaş’a geri döndüm.Milli takımlarda forma giydim.Şu anda da Beşiktaş Cola Turka’da basketbol hayatımı sürdürmekteyim.
• Peki basketbola nasıl başladın?
- Boyumun uzun olması sebebiyle Orta okul öğretmenimin tavsiyesi üzerine basketbola başladım.Annem baleye yönlendirmişti.Sonra her ikisine de yöneldim.Daha sonra takımımızın A takımı vardı onları izleye izleye Basketbol’a yöneldim.
• Peki Beşiktaş JK ne gelişin nasıl oldu?İlk idmana çıktığında neler hissettin bizimle paylaşır mısın?
- Beşiktaş’a gelişim Aziz Akkaya sayesinde oldu.Daha önce milli takımda beraber çalışmıştık.Aziz hoca beni tanıdığı için oldu.Beşiktaş JK’deki Akatlar ortamı hiçbir kulüpte yok.O yüzden heyecanlanmadım desem yalan olur.Beni hemen aralarına kabul ettiler o yüzden alışma dönemim çok çabuk geçti.
• Unutamadığın maç var mı? Bunu bizlerle paylaşır mısın?
- Kupa kaldırdığım maçları unutamıyorum.Biliyorsunuz tarih her zaman şampiyonları yazar.Beşiktaş JK’de oynarken kazandığımız Cumhurbaşkanlığı kupası unutulmazlarım arasında.O kadroda olduğum için mutluyum.
• Takımın şuanda ki yerini nasıl buluyorsun?Sence beklenen yerde mi takım?
- Biz ilk devreyi beklenen başarıda bitiremedik.Ayrıca 3 kulvarda yola çıktık.Tabiki Avrupa kupasında çok erken elendik.Bunda da sakatlıklar yakamızı bırakmadı.Bunların çok büyük etkisi oldu.Ama bunu Türkiye kupasını alarak telafi edeceğiz.Ben şampiyon olacağımıza inanıyorum.
• Beşiktaş taraftarı akatlara ilgi göstermiyor.Bunun için ne düşünüyorsun?
- Beşiktaş taraftarı Akatlara ilgi gösteriyor.Ama Erkeklere gösteriyor.Bizde maç seçiliyor.Bizim önemli maçlarımıza geliyorlar.Diğer maçlarımızı önemsiz görüyorlar.Sonuçta ben futbol maçına gidince tüylerim diken diken oluyor.Her sporcu bu taraftar altında oynamak ister.Çünkü bizler deplasmana gittiğimizde deplasmanda olduğumuzu hissediyoruz.Bizde kendi evimizde buranın deplasman olduğunu hissettirmeliyiz.Taraftar erkeklere nasıl sahip çıkıyorsa bize de sahip çıksınlar.
• En çok beğendiğin Beşiktaş Tezahuratı hangisi?
- Bu Sene Şampiyon Görelim Sizi.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri