Erkekler en çok nelere para harcar?

GiveMeaSigN

Mustafa Kemal Atatürk
Bayan Üye
Erkekler en çok nelere para harcar?

Alışveriş tutkusu konusunda hep kadınlar eleştirilir. Ancak erkekler de bu konuda kadınlardan aşağı kalmazlar. Fakat genellikle kadınların alışveriş tutkusu eleştirilir.

Söz konusu olmayan alışverişlerinde erkekler nelere para harcar? İşte erkeklerin paralarını harcadıkları yerler…

Otomobil ve Benzin (Size göre anlamsız görünen bir sürü aksesuarına neredeyse sizin tüm masraflarınız kadar para harcarlar.)

Ayakkabı (Ayakkabı erkekler için vazgeçilmezler arasındadır. Bu konuda sizinle yarışabilirler.)

Giyim (Kadınlar kadar olmasa da azımsanmayacak bir miktardır.)

Ve diğerleri

Cep telefonu ve bilgisayar,

Şans oyunları ve kumar,

Sigara ve içki,

Parfüm,

Eğlence,

Spor,

Yeme içme....

---> Erkekler en çok nelere para harcar?

Şahsen yakıt ve sigaraya harcıyorum en çok.

Konu için teşekkürler..

Alkol sigara iddaayı geçersek

Giyim ve yeme içme diyebilirim

Eskiden teknoloji ürünleri > spor > yemek > giyim idi.
Şimdilerde sigara > yemek > giyim > teknoloji ürünleri (sporsa hiç yok)

Genellikle Yemek-Giyim-Teknoloji-Sosyal Ağlar Vs.

Sigara alkol kullanmıyorum.

...benim en cok para harcadigim seyler, sigara cakmagi, gunes gozlugu ve kol saatleridir.sigarayi birakinca cakmak derdinden kurtulduk.bir hayli kol saatim vardi simdi 5 tane iyi cinsinden kaldi,bir tanesi gunes enerjisiyle calistigi icin her gun takiyorum,digerlerini kullanmaya zaman olmuyor.gunes gozlugum hayatimdan bir parca gibidir,saglik bakimindanda gozluge ihtiyacim var,bir zaman sonra kaliteli gozlukler aldigim icin pek para harcamiyorum ama gecenlerde neten yine bir iyi kalite gozluk aldim 5 tane gunes gozlugum oldu

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri