erdnckara MUTLU YILLAR !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rapor

Kayıtlı Üye
erdnckara

Doğum günün kutlu olsun..yeni yaşında yine duslerforumda olmanı dilerim..

saygılarımla

folder_big.gif
Yaşa.. Sev.. Gül..! Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara..
folder_big.gif

İYİKİ DOĞDUN EDNC KARA

seni tanımıyom ama yeni yaşın sana sağlık mutluluk ve başarı getirmesini dilerim doğum günün kutlu olsunn

valla erdinç bizi discoya götürmesin bi yemek ısmarlasın oda kabulümüzdür hem erdincin doğum günü biz onu discoya göterelim:D

arkadaşlar hepinize teşekkür ederim siteye 1-2 haftadır pek uğrayamıyorum.
bi yanlışlık olmuş ben siteye üye olurken 24 mart yerine 14 mart yapmışm:)

ama yinede beni unutmadığınız için teşekkür ederim.biraz geç oldu ama önemli olan güç olmaması:D:D

doğum günün kutlu olsun iyi ki doğdun nice yıllara erdinç(hem kıymetimizi bil erkenden doğum gününü kutladık)

doğum günün kutlu olsun iyi ki doğdun nice yıllara erdinç(hem kıymetimizi bil erkenden doğum gününü kutladık)

saolun
bu aralar visual basic projeleriyle uğraşıyorum sürekli. sitede de fazla online olamıyorum.
ama nisanda projeler teslim edilcek projenin son aşamalarındayım.ins. yakında sitede online rekoru kırarım:D:D

rica ederiz erdinç ne demek;) sana kolay gelsin o zaman en kısa zamanda en iyi şekilde bitirmen dileğiyle

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri