En Son Hangi Kitabı Satın Aldınız ?

Turquaze

Kayıtlı Üye
En Son Hangi Kitabı Satın Aldınız ?

Arkadaşlar bu mesaj başlığı altında en son aldığımız kitabı yazarak,
kitap konusunda hem bir farkındalılık yaratarız hem de
diğer arkadaşlara alabilecekleri kitaplar hakkında fikir vermiş oluruz.

İlk ben başlıyorum.

Google'ın Büyülü Öyküsü - John Battele

googlein-buyulu-oykusu__0676244641582895.jpg

Bu kitabı şu an okuduğum Alibaba'nın Dünyası adlı kitaptaki tanıtım ifadelerinden yola çıkarak satın aldım.
Şu an yeni baskısı yokmuş. Bu yüzden nadir sahaf sitesinden aldım.

---> En Son Hangi Kitabı Satın Aldınız ?

Philip K. Dick'in Uzaydaki Çatlak ve Sokaktan Gelen Sesler kitaplarını almıştım en son yanlış hatırlamıyorsam.

0001800031001-1.jpg
0001753314001-1.jpg

Philip K. Dick edebiyatına bir yerden giriş yapmak için rastgele bu iki kitabı almıştım.
Uzun süredir kitap okumuyorum. O yüzden kaldılar bir kenarda. Ama ilk fırsatta okumak istiyorum bunları.

fotoğrafını bulmaya üşendim ama şu aralar Çavdar tarlasında çocukları okuyorum, kısa kısa öyküler var 7 tane kadar.
Başucu kitabı olarak kullanıyorum, onun haricinde en son aldığım romanın adı ''Benim Balığım Yaşayacak''

Uzay Baronları: Elon Musk'tan Jeff Bezos'a Evreni Kolonileştirme Serüveni

Christian Davenport

41E-bB7lzRL._SX331_BO1,204,203,200_.jpg

Nadir sahafta farklı bir kitap ararken karşıma çıkan bu kitabı N11 sitesinden uygun bir fiyata aldım.Son zamanlarda bu tarz konular ilgimi fazlasıyla çekmeye başladı.Şu an okuyorum ve oldukça akıcı bir kitap.İlgisi olanlara tavsiye ederim.

ince memed serisini sipariş ettim, şu an yoldalar , çok heyecanlıyım :icon_kusmus:

Kitap almıyorum ama geleni okuyorum : D
sakın hata yapma jane casey geldi en son başlamadım daha.

Valla bana da en son hediye geldi. Üstelik üst üste fazlasıyla kitap hediyesi geldi .d
Kitap fiyatları uçunca çevremdekilere kakalıyorum istediğim kitapları xD
Neyse sonuç olarak BENİM İÇİN ALINAN en son kitap Set olarak "Steelheart, Firefight ve Calamity - Brandon Sanderson"

Not: Kitap hediyelerine açığım sdfsdfsdgsdg

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri